JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Daugybė ženklų

Daugybė ženklų, jog tavo vaikinas yra tavo sielos brolis

Ne kiekvienai pasiseka rasti ne tik fiziškai artimą asmenį, tačiau priimtiną dvasiškai bei emociškai. Jei jauti, jog tavo vaikinas tau daugiau nei tik vaikinas, vadinasi, atradai savo sielos brolį. Štai pagrindiniai ženklai:

Jei nors šiek tiek tiki stebuklingais reiškiniais, žinok, jog surasti širdžiai artimą draugą, kuris yra ir tavo vaikinas, prilygsta magijai – neretai pora net racionaliai negeba perteikti jausmo, kurį joms kelia buvimas vienas su kitiu. Tai tikrų tikriausia meilė! Būtent iš šių ypatybių sužinosi, ar tu ir tavo vaikinas – vienas asmuo:

Vos susitikę jautėte, jog būsite ksrtu

Neretai dar nepažinus žmogaus sunkoka spręsti, ar jis gyvenime užims svarbią vietą. Vis dėlto su tavo vaikinu buvo kitaip – vos pamačiusi jį ir gerai jo nepažinusi, širdies gilumoje jau žinojai, jog jis bus tavo gyvenimo partneris.

Jūsų stilius panašus

Ne dėl to, jog neturite individualaus skonio ir kopijuojate vienas kitą. Jums paprasčiausiai patinka tokie patys dalykai ir nieko čia negalite padaryti, nes jus tiesiog magiškai traukia panašūs drabužiai, batai, ar įvairūs kiti daiktai.

Jokių limitų jūsų susirašinėjimuose nėra

Tu gali jam siųsti keisčiausius ir asmeniškiausius Snapchato įrašus ir Facebooke išlieti savo jausmus. Šiuolaikinės technologijos jums tik padeda vystyti jūsų meilę, bet ir prisigalvoti įvairiausių keistenybių. Nepaleidžiate telefono iš rankų, kai būnate atskirai vienas nuo kito.

Šalia jo jautiesi taip, lyg jo nebūtų

Tikriausiai ir tau pažįstamas jausmas, kuomet žmogus, esantis šalia, sukelia nejaukumą, varžo tavo jausmus. Šalia tokio žmogaus negali atsiverti, jautiesi suvaržyta. Jausmas, kurį suteikia vaikinas- geriausias draugas, visiškai priešingas. Tu laisvai gali jam pasakyti toookią nesąmonę, jog ir pati dėl jos susigėsti. Vaikinas tau suteikia neapsakomą laisvumo jausmą.

Jūs pabaigiate vienas kito sakinius

Kalbėdami net patys nustembate, kaip pabaigiate viena kito sakinius ar iš pusės žodžio vienas kitą suprantate. Regis, praeitame gyvenime buvote vienas asmuo… Tiesos čia gali būti – daugelis mokslininkų, tyrę praėjusių gyvenimų reiškinį, sutinka su teiginiu, jog dabartiniame gyvenime sutikti itin artimi asmenys gali būti tie, kurie stipriai figūravo praeituosiuose gyvenimuose.

Tu pradedi pavydėti, kai ji šneka apie pažintį su kitais

Kadangi jūs tokie artimi, tavyje kyla kad ir menkutis, tačiau vis dėlto pavydas, kai tavo partneris užmezga ryšį su kitais žmonėmis, ypatingai merginomis. Tai toli gražu nereiškia, kad jūs dėl to pyksitės – jei meilė yra tikra, pykčių nebus.

Jums patinka ta pati muzika

Muzika – tai, kas vienija žmones ir ypač porą. Jei klausotės tos pačios muzikos, jus veža tas pats skambesys, tuomet tikrai esate sielos sesuo ir brolis. Stenkitės kartu apsilankyti kuo daugiau mėgstamų grupių koncertų!

Mano išsaugoti straipsniai