JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 tavo kūno ženklai

5 tavo kūno ženklai, kuriais atstumi net ir didžiausią savo gerbėją

Bendravime lyg ir neturi spragų, esi žavi, miela, protinga. Vis dėlto vaikinų dėmesys labai greitai išgaruoja, vos tik su jais susitikus? Visko gali būti, jog pati tam sukuri priežastį. Ta priežastis – netinkama tavo kūno kalba, kuri gali atbaidyti net ir didžiausią gerbėją.

Kūno kalba vienareikšmiškai veikia kasdieninius santykius, o ypač, kai kalba pasisuka apie romantiką. Gal ir tu darai šias kūno kalbos klaidas, kurios sugadina tavo įvaizdį vaikinų akivaizdoje?

1. Dažnai kryžiuoji rankas. Rankų kryžiavimas – vienas pagrindinių kūno kalbos ženklų, kurie vaikinus verčia jaustis nejaukiai. Tokiu savo kūno kalbos ženklu išreiški, jog esi priešiška žmogui, su kuriuo susitikai, nori nuo jo atsiriboti, tau nerūpi bendravimas su juo. Būk atsargi – dažnai žmonės patys to nepastebėdami sukryžiuoja rankas, o tai labai atstumia su jais bendraujančius, ypatingai tuos, kurie yra pasimatyme su jais.

2. Dažnai laikaisi per menko atstumo ar priešingai – per didelio. Yra žmonių, kurie dažnokai pažeidžia asmeninę kito žmogaus erdvę ir bendrauja preidami gerokai per arti. Nevalia peržengti žmogaus asmeninės zonos, jei šis nepasirengęs tavęs į ją įsileisti. Ypač tai svarbu kalbant apie pirmuosius pasimatymus. Pirmiausia įsitikink, ar vaikinas pasirengęs tave įsileisti į savo erdvę, nes visai gali būti, jog jis gana uždaras žmogus. Ir priešingai, jei tai jau kone penktas pasimatymas, nustok jo vengti ir nebesilaikyk atstumo. Tai vaikinai gali palaikyti šaltumu.

3. Dažnai įsmeigi žvilgsnį. Net jei tai – tavo simpatijos objektas, į jį nevertėtų ilgai stebeilytis. Ilgas žiūrėjimas skatina asmenį jaustis nepatogiai, jis gali jaustis suvaržytas, stebimas. Todėl jei turi manierą stebėti kiekvieną iš eilės, tuoj pat jos atsikratyk. Šis bruožas itin būdingas įsimylėjusiems žmonėms.

4. Nervingai trypčioji. Visiems mums pasitaiko tokių momentų – jaudinamės, bijome, stresuojame. Tuomet ir atliekame nervingo trypčiojimo vienoje vietoje veiksmą. Kuo skubiau derėtų atsikratyti šio gesto ir pasistengti nusiraminti – giliai kvėpuoti, suskaičiuoti mintyse iki dešimties bei bandyti numalšinti kylantį jaudulį. Ypač, jei jis kyla pirmojo pasimatymo metu. Patikėk, toks trypčiojimas kitą asmenį gali išvesti iš kantrybės ir parodyti, jog negebi kontroliuoti savo jausmų.

5. Labai intenstyviai gestikuliuoji. Gestikuliavimas, ko gero, aiškiausias kūno kalbos ženklas, kuriuo norima išreikšti emocijas. Vis dėlto jei pernelyg dažnai mosikuoji rankomis, aiškindama situaciją, rizikuoji erzinti vaikiną. Gestus naudok tik tuo atveju, jei nori perteikti kažką ypatingo, tačiau ne bendraudama nuolatos.

Mano išsaugoti straipsniai