JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Pasirink artimiausią širdžiai koliažą: sužinosi

Pasirink artimiausią širdžiai koliažą: sužinosi, kokia esi tikroji tu

Prieš keleriuss metus sparčiai išpopuliarėjęs JAV mokslininko J. Bernerio vizualinis testas, apjungiantis įvairius koliažus bei nusakantis žmonių asmenybės privalumus bei trūkumus netruko pasiekti ir mus.

Siūlome ir tau atlikti šį intuityvųjį testą. Ilgai negalvodama pasirink vieną iš šių koliažų. Kuris iš jų atitinka tave, tavo interesus, tavo aplinka bei tavo mąstymą? Koliažai identiškai atitikti tavo asmenybės negali, tačiau kuris nors jų tikrai siesis su tavimi bei tau artima aplinka.

Pirmasis koliažas


Antrasis koliažas

Trečiasis koliažas

Ketvirtasis koliažas


Jei pasirinkai… PIRMĄJĮ KOLIAŽĄ, tavo privalumai: tu puikiai gali nuraminti, paguosti kitus, tačiau dažnai esi užsidėjusi stipruolės kaukę. Viduje neretai palūžti, nes esi jautri asmenybė. Vis dėlto iš tavęs būtų galima pasimokyti stiprybės – mokai kitus optimizmo, visada šypsaisi, spinduliuoji gerą energiją. Labai mėgsti tai, kas nepatirta, neatrasta, todėl kitiems su tavimi niekuomet nebus nuobodu.

Gali girtis tuo, jog turi iš tiesų nemažai draugų – apskritai draugai tau yra pagrindinis gyvenimo variklis. Jei susibendrauji su žmogumi, vargu, ar greitai su juo skirsiesi. Dažnai net ir išsiskyrusi su vaikinu negali jo ilgai pamiršti, vis parašai, paskambini. Tau svarbu palaikyti ryšį, be to, esi įsitikinusi, jog kiekvienam turi patikti, todėl dažnai sieki perfekcionizmo.

Tavo trūkumai: dažnai užsidegi idėja, pradėdi greitai veiki, planuoti, kurti, tačiau ar pastebėjai, kaip dažnai meti veiklas net joms neįsibėgėjus? Tavo užsispyrimas ir noras veikti džiugina, tačiau vertėtų pasimokyti iš kitų Zodiako ženklų elementų, pavyzdžiui, Vandens. Vanduo visada tikslingai apgalvoja veiksmus, yra kantrus ir geriau padaro lėčiau, bet kokybiškiau. Neretai erzini kitus žmones savo plepumu – kai užsispiri, gali tylėti visą dieną, tačiau dažnai gali pliurpti valandų valandas. Be to, nuoskaudas labai dažnai slepi savyje – ar žinai, kaip tai gali pakenkti ne tik tavo psichologinei, bet ir fizinei sveikatai?

Jei pasirinkai… ANTRĄJĮ KOLIAŽĄ, tavo privalumai: nesi svajoklė, neveltui esi Žemės ženklo stichijoje – aiškiai žinai, ko nori ir ragini tai sužinoti kitus. Tau nebūdingi svaičiojimai, dažniausiai viską konkrečiai apsvarstai, apskaičiuoji. Tačiau nesi praradusi liksmumo ar net vaikiško naivumo – moki atsipalaiduoti, tau patinka būti draugijose. Tikrai nesi vienišė, kuri slampinėtų viena. Tiesą pasakius, be žmonių būti tu nemoki. Jei nors vieną dieną tau tenka atsiskirti nuo žmonių, jautiesi liūdna ir prislėgta. Tau puikiai tiktų įgyti specialybę, susijusią su komunikacija – ten galėtum panaudoti savo prigimtines savybes. ESis stilinga, domiesi visomis naujovėmis, tendencijomis. Tau artimas interneto pasaulis, ketini su juo sieti profesinę ateitį.

Tavo trūkumai: esi ilganosė, kuriai būtinai reikia sužinoti, kas, ką ir kur veikė. Dažniausiai nepalieki ramybėje savo vaikino, tą patį galima pasakyti ir apie tavuosius draugus. Tau būtina žinoti, kas su kuo leidžia laiką, net jei tai tau nėra aktualu. Tokia savo savybe erzini ne vieną. Beje, mėgsti paliežuvauti, taip piktindama aplinkinius. Atmink, jog apkalbos negali suteikti pasitenkinimo – juk apkalbėdama minti kitų žmonių gyvenimais! Todėl daugiau koncentruokis į save ir savo vidinį pasaulį.

Jei pasirinkai… TREČIĄJĮ KOLIAŽĄ, tavo privalumai: esi žmogus, mokantis apsukti galvą kitiems – tiek moteriškai, tiek vyriškai daliai. Tau dažnai sako, jog spinduliuoji kažką, kas labai traukia. Nors nesi kompanijos siela – daugelyje atvejų geriau patylėsi nei kalbėsi, vis dėlto trauki kitų žvilgsnius. Moki prieiti prie žmonių, rūpiniesi savo išoriniu grožiu – žodžiu, esi ta, kuri sugeba pelnyti kitų simpatijas. Su tavimi gera ir linksmai kalbėti, ir gvildenti rimtas temas.

Tavo trūkumai: iš proto vedi tuos, kurie yra ryžtingi ir apsisprendę. Dažnai nesiryžti atlikti tam tikrų veiksmų, dvejoji ir permąstai įvairius dalykus. Žmonės turi tau dažnai baksnoti į nugarą ir liepti, jog kažką darytum. Būtent dėl savo neryžtingumo kenti ir tu pati – juk žymiai geriau, kai žmogus apsisprendžia greitai ir šimtą kartų nesvarstydamas. O tu kartais praleidi puikias progas… Lygiai tas pats ir su meile. Dažnai lauki meilės kaip stebuklo, bet jai atėjus arba nesugebi jos išlaikyti, arba praleidi šansą įsimylėti.

Jei pasirinkai… KETVIRTĄJĮ KOLIAŽĄ, tavo privalumai: esi labai empatiška ir puikiai jauti, ko tuo momentu nori aplinkiniai. Galbūt todėl esi ta, kurios visi prašo patarimo, pagalbos. Labai dažnai pasiduodi kitų žmonių nuotaikoms – viena vertus, taip gali patirti smagų laiką, kita vertus, neretai nukenti dėl to. Visgi tavasis jausmingumas ir emocingumas tau neretai padeda – žmonės tave vertina, tavimi pasitiki ir gerbia. Be to, esi apdovanota tiesiog stebuklinga nuojauta – dažnai net pati neįtardama atspėji, kas vyks ateityje.

Tavo trūkumai: dažnai darai skubotas išvadas ir viską hiperbolizuoji. Taip, esi emocinga, tačiau savo emocijas vertėtų pataupyti teigiamiems dalykams. Švaistai savo energiją ten, kur nereikėtų – pavyzdžiui, užsimoji padėti menkai pažįstamam draugui, kuris atsitikus nelaimei vargu ar skubėtų į pagalbą tau pačiai. Reikėtų labiau suskirstyti prioritetus, pasverti žodžius ir susikoncentruoti į tai, kas iš tiesų svarbu. Esi įtari, todėl neretai dėl to nukenti, apkaltindama niekuo dėtus žmones.

Mano išsaugoti straipsniai