JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 priežasčių

10 priežasčių, kodėl kiekviena šviesiaplaukė privalo turėti tamsiaplaukę draugę

Šviesūs plaukai – švelnumo, moteriškumo, jautrumo ženklas, o štai tamsūs dažnai simbolizuoja stiprumą, tvirtumą, veržlumą. Ar pastebėjote, kiek daug aplink šviesiaplaukių ir tamsiaplaukių draugių duetų? Šios dvi moteriškosios lyties atstovės tiesiog ypatingai viena kitą papildo.

Esi šviesiaplaukė? Tuomet turėtum žinoti, kodėl turėti šalia savęs tamsiaplaukę draugę tiesiog privalai!

Jūs niekada nesipyksite dėl aprangos. Tikrai neatrodysite apsirengusios vienodai, mat tamsiaplaukės tam, jog neatrodytų niūriai, dažniausiai renkasi šviesius drabužius, o šviesiaplaukės mielai rengiasi tamsesniais drabužiais. Jūs tokios skirtingos ir kartu tokios žavios!

Ir… dėl vaikinų. Daugeliui vaikinų išskirtinai patinka tik šviesiaplaukės, o kitą dalį žavi tamsaus plauko merginos. Tad viena labiausiai merginas išskirianti problema – vaikinai bei santykiai, jums negrės. Žinoma, iki tol, kol viena jūsų nenuspręs tapti blondine ar tamsiaplauke.

Su tamsiaplauke einant gatve jūs visada atkreipsite žmonių dėmesį. Vaikinai ne kartą įvairiose apklausose pripažino, jog blondinės ir tamsiaplaukės draugių pora tiesiog magiškai traukia juos – juk vienu metu jie gali paspoksoti ar užkalbinti dviejų skirtingų grožių merginas!

Mokykis flirto gebėjimų iš tamsiaplaukių! Tamsiaplaukės dažniausiai it magnetas traukia priešingą lytį, todėl nuo seno yra išmokusios flirtuoti. Jei jos nori, būtinai pasiekia trokštamą vaikiną. Mokykis nebūti gera mergaite – priešingą lytį traukte traukia stiprios asmenybės!

Ir… makiažo subtilybių. Tamsiaplaukės tam, jog pabrėžtų savo ir taip egzotišką išvaizdą, dažnai renkasi išskirtinius akių makiažo variantus, nevengia eksperimentuoti. Mokykis vizažo magijos iš draugės tamsiaplaukės!

Iš tamsiaplaukių gali pasisemti intelektualumo. Tamsiaplaukės iš pažiūros atrodo rimtesnės bei pareigingesnės, todėl joms kiek greičiau sekasi surasti darbą, todėl greitesnis kilimas profesiniu kelius sąlygoja jų intelektą. Tamsi plaukų spalva daugeliui siejasi su pastovumu bei intelektualumu, todėl turėti šalia savęs išmintingą draugę tiesiog nuostabu.

Iš tamsiaplaukių gali mokytis ugdyti dvasinį tvirtumą. Gal todėl į tamsiaplaukes daugelis žiūri rimčiau – jos atrodo tvirtesnės, turinčios savo nuomonę ir drąsiai ją reiškiančios. Daugeliui tamsiaplaukės asocijuojasi ir su stipresniu charakteriu.

Tamsiaplaukės – pačios nuoširdžiausios. Merginos, pasirinkusios tamsų plaukų atspalvį, dažnai nėra tos, kurios veidmainiautų ar sakytų ne tiesą. Jos nemėgsta saldumo, tuo vadovaujasi ir gyvenime, todėl jei kas nepatiks – rėš tiesiai į akis be užuolankų. Patikėk, mažiausiai, ko reikia draugystėje, tai veidmainiavimas.

Viena su kita jaučiate ypatingą ryšį. Tamsaus plauko merginos dažniausiai pasižymi vidine simpatija šviesiaplaukėms, nes jos kitokios, visiškai skirtingos negu jos pačios. Priešingybės be galo traukia ir tu tai, ko gero, gali patvirtinti iš savo praktikos.

… ir be galo grožitės viena kita. Nėra nieko gražesnio nei priešingybės, todėl spindintys, prižiūrėti, tamsūs draugės plaukai tau yra be galo gražu. Draugystėje taip pat svarbu estetika. Kas tai paneigtų?

Mano išsaugoti straipsniai