JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
santykių ekspertas
ar rimti santykiai

Šie 5 požymiai rodo, jog jis į tave žiūri nerimtai

Jei nors kartą būnant su vaikinu kilo abejonė, jog jis į tave nežiūri rimtai, tuomet, ko gero, taip ir yra. Būnant sėkminguose santykiuose net nekiltų minčių apie tai, kad vaikinui esi tik nuotykis. Įsidėmėk šiuos ženklus.

Jis delsia apibrėžti savo ketinimus

Jis ilgus mėnesius leidžia su tavimi laiką, bet vis vengia apibrėžti jūsų santykius arba tiesiog nesako, ką iš tiesų jaučia. Arba prie savo draugų jis neliečia tavęs. Arba liečia vien norėdamas parodyti, jog tu jo nuosavybė. Pavyzdžiui, pliaukštelėdamas per užpakaliuką ar grubiai prisitraukdamas arčiau. Jokių mielų apsikabinimų ar laikymų už rankos…

Jis daug kalbą apie savo buvusiąją

Galbūt jis jos vis dar nepamiršo, o gal tiesiog nori, kad tu pavyduliautum. Dar blogiau, jei jis nuolatos viešina nuotraukas su kitomis merginomis. Arba komentuoja kitų merginų nuotraukas. Gali ir nematyti, jog jis su kitomis susirašinėja (slapukai puikiai geba tai paslėpti), tačiau pasekusi tai, ką jis like`iną, suprasi, kas yra jo prioritetai.

Jis neparodo, kad tu jam esi ypatinga

Jis su tavimi elgiasi taip pat, kaip su kitomis draugėmis, ir tu jam ne visada esi prioritetas. Be to, jis nekviečia tavęs į miestą. Susitikimas jo arba tavo namuose? Visada už! Tačiau vakarienė mieste ar popietė kine jam atrodo visiška nesąmonė. Kaip manai, ar normalios poros vien sėdi namuose? Draugystė tai bendravimas

Jis nenuoseklus

Jo žinutės nenuoseklios, jis su tavim nesusiekia reguliariai – kartais kelioms dienoms dingsta be žinios ir nieko tau nepraneša. Kai pasiekiate naują santykių lygmenį, jis jo neakcentuoja. Nesvarbu, tai būtų pirmas bučinys ar pirmas intymus kartas drauge, jis nerodo jokių šiltų emocijų tai paprasčiausiai tarsi išsitrina iš jo atminties. Šis ženklas rodo, jog pats santykis su tavimi vaikinui nekelia šiltų jausmų.

Tu nežinai apie jį nieko tikro

Galbūt jūs kasdien bendraujate po kelias valandas, bet jis niekada nepasako apie save nieko tikro ir konkretaus. Be to, jis neplanuoja. Nesvarbu, tai būtų ateinantis savaitgalis ar Valentino diena jis nesivargina planuoti ateities įvykių kartu su tavimi ir dažniausiai išdygsta tarsi Pilypas iš kanapių. Parašo tik tuomet, kai jam kažko reikia arba nori tave pakviesti kartu pavakaroti. Spontaniškumas jo variklis.

Mano išsaugoti straipsniai