JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Radai savo pavardę tarp šių 6 lietuviškų pavardžių? Gyvenime pasieksi daugiau nei tikėjaisi

Radai savo pavardę tarp šių 6 lietuviškų pavardžių? Gyvenime pasieksi daugiau nei tikėjaisi

Prieš akis – šešios pavardės, kurių kilmė ne bet kokia kita, o lietuviška. Tai mūsų protėvių laikus menančios senos moteriškosios lyties pavardės, kurios, jei tikėtume istoriniais šaltiniais, merginoms nešdavo sėkmę bei laimę asmeniniame gyvenime. Jei randi savo pavardę šiame sąraše, belieka tik pasveikinti – tavo likimas išskirtinis.

Balčiūn (- aitė, – aitytė). Senovės lietuviai tikėjo, jog su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybes globoja kažkas iš aukščiau. Kaip kitaip galima paaiškinti faktą, jog beveik visos šios asmenybės – stiprios ne vien fiziškai, bet ir dvasiškai? Ši pavardė lemia, jog išsiskiri gebėjimu numatyti viską į priekį, todėl neretai tau sekasi planuoti, esi skrupulinga, viską darai iš širdies. Tavo įdirbis ir turima patirtis tau atvers kelią į neįtikėtinas aukštumas, tik nenustok siekti savųjų tikslų ir pasisenk kuo daugiau save tobulinti.

Jankausk (- aitė, – ytė). Ši pavardė – lietuviška. Kartu su šia pavarde asmenybėms dovanojamas ne tik lietuviams būdingas charakteris, bet stiprus patriotizmo jausmas. Su šia šaknimi turinčias pavardes merginas vienija santūrumas, kuklumas, tačiau kartu – ambicingumas bei tikslų siekimas. Šios asmenybės be galo tvirtos ir pasižymi kiek ugningu būdu. Rodosi, ugningumas ne visuomet teigiama savybė, vis dėlto merginos, gimusios po šia pavarde, geba šią savybę panaudoti saviems tikslams. Jos – stipraus charakterio bei neišsenkančios energijos pavyzdys.

Poc (- ytė, – iulytė, -iūtė). Pavardė kilo iš lietuviškos vyriškosios giminės, todėl šią pavardę turinčios pasižymi itin stipriu, neretai vyrišku charakteriu. Šios merginos geba ne tik atlikti visus vyriškajai lyčiai priimtinus darbus, bet ir išsiskiria atkaklumu, tvirtumu bei nuožmuoku būdu. Kartu jos – be galo moteriškos ir švelnios, todėl kai nori, parodo, atskleidžia savo jautriąją pusę. Visgi ši pavardė merginoms dovanojo ypatingą likimo dovaną, kurią būtina saugoti.

Žukausk ( – aitė, – ytė) Šią pavardę turintys dažniausiai kitų yra įvardijami kaip žmonės, gimę po laiminga žvaigžde. Jiems sekasi viskas, prie ko jie prisiliečia. Nesvarbu, ar tai būtų profesinė sritis, ar asmeninė. Su šia šaknimi turinčias pavardes asmenybes vienija troškimas po savęs palikti įsimintiną istoriją, todėl jos pasižymi darbštumu, energija bei atkaklumu. Be to, šių pavardžių savininkės nuo seno buvo itin artistiškos, kalbios, drąsios ir tikros kompanijos sielos.

Navick ( – aitė, – ytė) Šios pavardės šaknys lemia du dalykus. Visų pirma, tai be galo pratiškos bei žemiškos asmenybės, kurios nuo seno pasižymėjo darbštumu. Jos nėra tos, kurios skrajoja padebesiais. Priešingai, tai itin racionalios ir viską apskaičiuojančios asmenybės, kurios dažniausiai savų tikslų siekia neskaičiuodamos darbo valandų ir net numodamos ranka į poilsį. Joms likimas suteikė ypatybę vienu metu atlikti daugybę darbų, todėl tikėtina, jog jų profesinis gyvenimas žibės sėkme.

Vasiliausk (- aitė, – ytė). Prieš daugelį metų buvo kalbama, jog šios šaknies pavardes turinčias asmenybes vienija kilmingumas bei turtai. Iš tiesų, kadaise šių pavardžių turėjimas lėmė priklausymą kilmingai šeimai, todėl ir dabar ši pavardė išlikusi kaip aristokratiška, ypatinga. Su šia šaknimi turinčias pavardes merginos yra drąsios, pasižyminčios išlavintu skoniu, aštriu protu bei nepralenkiamu sarkazmo jausmu. Žodžių kovoje jos yra vienareikšmiškos nugalėtojos, nes žodis yra – jų stipriausias ginklas.

Mano išsaugoti straipsniai