JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Štai tie akivaizdūs ženklai

Štai tie akivaizdūs ženklai, jog santykius derėtų nutraukti

Jau senokai viskas kliba, bet vis nesiryžti pasakyti iki? Gal metas pagaliau susiimti ir savo gyvenimą pakreipti kita vaga. Nauji santykiai atneša daugiau malonumų nei seni, bet nusibodę iki gyvo kaulo…

Planuoji visus jūsų pasimatymus

Jei tu viską planuoji, o jis visiškai nepadeda, neprisideda, per daug stengiesi. Tavosios pastangos tikrai bus įvertintos kieno nors kito. Tu neturi būti ta, kuri stengiasi vienintelė poroje. Dažniausiai anksčiau ar vėliau tokios merginos pasijaučia nereikalingos.

Apsimeti, kad esi patenkinta, nes jis planuoja, ką veiksite

Sakau, „ką veiksite“, nes susitikimai su draugais neprimena romantiškų pasimatymų. Jei tarp jūsų likusi vien draugystė, tuoj pat keiskite santykių planą. Vertėtų kuo dažniau patirti romantiškų akimirkų ir leistis į avantiūras, kurios atneš nuotykių ir azarto. Juk azartas – tai, kas sujungia žmones ir priverčia širdis plakti sparčiau.

Jis ragina tave keisti stilių

Mada, grožis ir stilius žavūs tuo, kad juos galima interpretuoti. Tai menas, o mene taisyklės negalioja. Jei tavo partneris tau liepia pakeisti asmeninį stilių, tai ženklas, kad jis bando pakeisti tave, nes stilius yra išorinė vidinės asmenybės apraiška.

Įtikinėji jį bendrauti su tavo draugais

Padorus vaikinas norės susipažinti su tavo draugais ir artimaisiais. Ir nesvarbu, jei jam nepatiks kiekvienas žmogaus aspektas, jis vis tiek norės bendrauti.

Jis tau pateikia ultimatumus

Nekalbu apie tuos atvejus, kai nuo alkoholio priklausomam žmogui, kuris dar ir kumščiais pasišvaisto, pateikiamas ultimatumas: „Tau reikia pagalbos, nes keli prieš mane ranką. Jei nieko nekeisi, viskas bus baigta.“ Bet jei tau iškeliamas ultimatumas atsisakyti kažko, kas tau svarbu ar patinka, reiškia, meilė naudojama kaip manipuliavimo priemonė. Šilti jausmai naudojami tam, kad tu nebebūtum savimi. O tai jau blogai.

Jis nuolat tave lygina

Jei vaikinas, su kuriuo susitikinėji, ima lyginti tave su kita mergina jos naudai, neabejok – tai didžiulė, plevėsuojanti raudona vėliava. Bėk nuo jo kuo toliau. Lyginimas dažniausiai atneša tik graužatį – juk tu esi vienintelė ir ypatinga, todėl nedera tavęs lyginti su kitomis.

Mano išsaugoti straipsniai