JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Esi ta

Esi ta, aukštesnė? Privalai perskaityti šiuos faktus, įrodančius tavo pranašumą

Tavo ūgis didesnis nei 173 cm.? Vadinasi, save gali laikyti aukšta mergina. Nors neretai didelis ūgis yra išaukštinamas, daugybė merginų visame pasaulyje kompleksuoja dėl didesnio ūgio. Vienos, apsuptos žemesnių draugių, jaučiasi tarsi baltos varnos, kitos drovisi pradėti santykius su žemesniu vaikinu.

Reta kuri aukštaūgė įvertina likimo įteiktą dovaną ir nuoširdžiai džiaugiasi savo ūgiu, nebent ūgis joms pasitarnauja profesinėje srityje. Jei esi aukšta, turėtum ne tik nenuvertinti šios išvaizdos ypatybės, bet dar ir įsidėmėti kelis labai svarbius faktus, kurie įrodys, jog esi nepaprasta.

Koncertuose ir kino teatruose visada gali mėgautis puikiu vaizdu. Patikėk, žemesni žmonės nuolat susiduria su šia bėda – juk žmonių gausybėje jie tarsi paskęsta, todėl neretai pinigai už brangius koncertus lieka iššvaistyti. Koks malonumas stebėti koncertą nuolat šokinėjant ir stengiantis pamatyti koncertuojantį? Kadangi esi aukšta, skrodi aplinką tarsi dangaus paukštis, tau ši problema tau neegzistuoja.

Kadangi esi aukšta, nebijodama sustorėti gali valgyti daugiau nei kiti. Iš tiesų – aukštesni žmonės gali sočiau pavalgyti ir nesivaikyti dietų. Žemesnio ūgio žmones vargina kiekvienas priaugęs kilogramas, nes jis pastebimas iš karto. Tad jei esi aukšta, mėgaukis maistu kiek tik nori, galime lažintis, jog aplinkiniai net nepastebės keletos ant pilvuko nusėdusių kilogramų.

Tau niekada neprireikia prašyti pagalbos, kai tenka siekti ant aukščiausių lentynų esančių objektų. Ir tu visuomet pasijauti reikalinga, kai kas nors tavęs to paprašo. Žemesni žmonės neretai patiria diskomfortą, kuomet tenka siekti daiktų, esančių aukštesnėse pozicijose.

Net jei nesi stipri sportininkė, tikėtina, kad esi naudinga komandai. Jei kada priklausei sporto komandai, tikrai buvai jai naudinga dėl savo ūgio. Įrodyta, jog aukštesni žmonės dažnai yra ne tik lankstesni, bet ir energingesni. Be to, turi ilgesnes kojas bei rankas, kurios padeda sportiniame žaidime.

Niekada neprivalai avėti aukštakulnių. Žemaūgės merginos neretai tiesiog privalo juos avėti – juk per oficialias šventes visai nesinori paskęsti minioje… Jei esi aukšta, aukštakulniai gali būti tavo geriausiais draugais, bet gali ir nebūti. Įsispirk į sportbačius ir jauskis komfortiškai.

Finansinė sėkmė. Atliktas mokslinis tyrimas, kurio metu siekta nustatyti ryšį tarp uždirbamų pinigų ir žmogaus ūgio. Paaiškėjo, kad aukštesni asmenys uždirba daugiau. Šis tyrimas rėmėsi sėkmingų pasaulio žmonių pavyzdžiais – buvo lyginami jų ūgiai ir pagal ūgių skalę buvo nustatyta, jog aukštesnių ūgių žmonės yra linkę uždirbti daugiau. Dar didesnis paskatinimas siekti savo tikslų!

Žmonės tavęs klausosi. Vos įžengusi į patalpą patrauki aplinkinių dėmesį. Nieko negali pakeisti – taip nutinka visada. Ar verta dėl to nerimauti? Nė kiek. Nusipelnei būti išgirsta. Nors daugelis teigia, jog ūgis neįrodo nei galios, nei pranašumo, jau senokai žinoma, jog kur kas didesnį įspūdį auditorijai iš pirmo žvilgsnio paliks aukštesnis žmogus. O įspūdžio išlaikymo klausimą paliksime spręsti tau!

Mano išsaugoti straipsniai