JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Gimimo data atskleis

Gimimo data atskleis, kuo buvai… praeitame gyvenime

Žmonių, tikinčių reinkarnacija ir žmonių, abejojančių jos tiesa, yra lygiai tiek pat. Kol vieni neigia buvusių gyvenimų egzistavimą, kiti tvirtina, jog iš praėjusio gyvenimo mes atsinešame atitinkamą energiją ir net kai kurias asmenines savybes. Sužinojome, kas praėjusiame gyvenime buvome pagal gimimo datą – netekome žado, kiek daug tiesos tai pasako apie mūsų dabartinį gyvenimą!

Keliautoja (sausio 2-11 d.ir liepos 5-14 d.) – praeitame gyvenime be abejonės buvai ta, kuri išmaišė daugybę pasaulio šalių. Tave įkvėpė naujos kultūros, nuotykiai, nepažįstami žmonės, klimato kaitos. Dabartiniame gyvenime yra du variantai – arba esi atsikandusi kelionių iš praėjusio gyvenimo ir esi namisėdiško charakterio, arba troškimas keliauti niekur nedingo ir tave galima pavadinti tikra avantiūriste.

Mergišius (sausio 12-24 d. ir liepos 15-25 d.) – praeitame gyvenime buvai tas, kuri daužė kiekvienos širdį. Buvai asmenybė, kuriai nė motais, ką apie ją pagalvos kiti ir spinduliavai neįtikėtiną patrauklumą. Šiandieniniame gyvenime labai kenti dėl to, jog kadaise triuškinai širdis – gali būti, jog tau labai nesiseka meilėje ir niekaip neatrandi rimto vaikino.

Seklė (sausio 25 d – vasario 3 d. ir liepos 26 d – rugpjūčio 4 d.) – praeitame gyvenime buvai profesionali sėklė, kuri galėjo susekti net protingiausią nusikaltelį. Todėl ir šiame gyvenime tave domina viskas, kas susiję su kriminalais – negali praleisti nė vienos naujienos, susijusios su nusikalstamumu.

Žudikas (vasario 4-8 d. ir rugpjūčio 5-13 d.) – praeitame gyvenime buvai žiauri žudikė. Rinkdavaisi aukas kruopščiai suplanavusi nusikaltimą ir už tai gaudavai pinigus. Į šį gyvenimą atsinešei dalelę žiaurumo bei neapykantos, todėl tau sunkoka tvardytis.

Televizorius (vasario 9-18 d. ir rugpjūčio 14-23 d.) – praietame gyvenime buvai televizorius. Kadaise tu buvai traukos centras. Šiandieniniame gyvenime tau stinga dėmesio bei rūpesčio, todėl dažnai bandai atkreipti į save dėmesį.

Medis (vasario 19-29 d. ir rugpjūčio 24-rusėjo 2 d.) – praeitame gyvenime buvai medis, kuris atlaikė galybę audrų bei kitų gamtos išdaigų. Į šį gyvenimą tu atsinešei stiprybę bei jėgą, kurios tau daugelis pavydi. Esi be galo stipri asmenybė.

Kalėjimo prižiūrėtoja (kovo 1-10 d. ir rugsėjo 3-12 d.) – praeitame gyvenime prižiūrėjai kalinius, todėl šiame gyvenime puikiai žinai, kaip dera elgtis su žmonėmis. Tu – griežtoka, nuožmoka, tačiau iš praėjusio gyvenimo atsinešei neįkainojamą patirtį.

Gėlė (kovo 11-20 d. ir rugsėjo 13-22 d.) – praeitame gyvenime buvai gėlė, kuri žydėjo bei džiugino akį. Į šį gyvenimą atsinešei neįtikėtiną patrauklumą bei žavesį, be to, esi ta, kuri yra nuolatos apsupta dėmesio ir meilės.

Kambarinė (kovo 21 d.) – praėjusiame gyvenime buvai kambarinė, kuri uoliai tvarkydavo kambarius. Į šį gyvenimą atsinešei tokias savybes kaip tvarkingumas bei preciziškumas, todėl esi labai vertinama kitų, ypač savo darbdavių.

Maniakė (kovo 22-31 d. ir rugsėjo 23-spalio 3 d.) – nenuliūsk, bet praėjusiame gyvenime buvai maniakė, kuri terorizuodavo žmones. Į šį gyvenimą atsinešei šiek tiek maniakiškų savybių – galbūt mėgsti persekioti, po tūkstantį kartų patikrinti vieno žmogaus socialinio tinklo profilį ar paprasčiausiai tave yra apėmusi manija dėl išvaizdos.

Turtuolė (balandžio 1-10 d. ir spalio 4-13 d.) – praėjusiame gyvenime maudeisi piniguose, todėl dabartinio tavo gyvenimo pagrindinis troškimas – praturtėti. Visomis išgalėmis stengiesi, jog tavo sąskaita pasipildytų ir pagaliau galėtum gyventi tokį gyvenimą, apie kurį svajojai jau seniai.

Laukinė katė (balandžio 11-20 d. ir spalio 14-23 d.) – praėjusiame gyvenime buvai laukine kate, todėl neįtikėtinai skurdai bei badavai. Šiame gyvenime tu – labai prijaučianti žmonėms, kurie nieko neturi ir visomis išgalėmis stengiesi jiems padėti. Esi geros širdies.

Barmenė (balandžio 21-30 d. ir spalio 24- lapkričio 2 d.) – praėjusiame gyvenime buvai barmenė, kuri buvo tikra baro pažiba. Tad šiame gyvenime esi tikra vakarėlių liūtė, nevengianti pramogauti ir šėlti per dienas. Tiesa ta, jog toks gyvenimo būdas tave gali sužlugdyti.

Profesorė (gegužės 1-14 d. ir lapkričio 3-11 d.) – praėjusiame gyvenime buvai profesorė, kuri pasižymėjo išmintimi bei atsidavimu savo sferai. Šiame gyvenime esi tarsi profesorės atspindys – esi be galo protinga ir nuolat mokaisi. Profesinio tikslo siekimas yra pagrindinis tavo gyvenime.

Paukštis (gegužės 15-24 d. ir lapkričio 12-21 d.) – praėjusiame gyvenime buvai paukštis, kuris mėgavosi laisve ir nepriklausomybe. Šiame gyvenime tai taip pat yra pagrindinės tavo vertybės – negali pakęsti, kai kažkas suvaržo tavo laisvę ir riboja tave bei tavo veiksmus.

Delfinas (gegužės 25 d. – birželio 3 d. ir lapkričio 22 d. – gruodžio 1 d.) – praėjusiame gyvenime buvai delfinas, kuris džiaugėsi vandenyno gaiva ir saule. Šiandieniame gyvenime esi optimistiška ir nuotykius dievinanti mergina, kuri geriau nenusipirks dailaus drabužio, o pakeliaus po pasaulį.

Vargeta (birželio 4-13 d. ir gruodžio 2-11 d.) – praėjusiame gyvenime buvai vargeta, kuri vos sudūrė galą su galu. Todėl dabartiniame gyvenime kaip tik galėdama stengiesi išvengti tokio likimo ir dievini viską, kas susiję su prabanga ir pinigais. Tavo pagrindinis gyvenimo siekis – uždirbti kuo daugiau pinigų.

Batas (birželio 14-23 d. ir gruodžio 12-20 d.) – praėjusiame gyvenime buvai batas. Sakysi, ne pats geriausias bato likimas? Patikėk, iš praėjusio gyvenimo atsinešei tokią patirtį ir stiprybę, jog dabartiniame gyvenime tave gali maišyti su purvais – vistiek išliksi tauri ir kupina tvirtybės. Nebloga bato likimo dovana, tiesa?

Ūkininkė (birželio 24 d.) – praėjusiame gyvenime dievinai darbuotis ūkyje, todėl šiame gyvenime taip pat pasižymi praktiškumu bei gebėjimu pasirūpinti savimi. Tiesa, neretai negebi būti šiuolaikiška, esi tarsi užstrigusi praėjusiame amžiuje.

Karalienė (birželio 25 d. – liepos 4 d. ir gruodžio 23 d. – sausio 1 d.) – praėjusiame gyvenime buvai karalienė, kuriai pakluso visi. Dalelę karališkumo atsinešei ir į šį gyvenimą, todėl neretai esi aikštinga ir principinga. Be to, dievini prabangą ir turtus.

Garsi aktorė, įžymybė (rugsėjo 23 d.) – praėjusiame gyvenime tave žavėjo rampos šviesos. Šiame gyvenime taip pat esi artistiška ir nebijanti scenos, todėl drąsiai gali vesti renginius ar viešai kalbėti.

Automobilis (gruodžio 21-22 d.) – praėjusiame gyvenime buvai daug visko matęs automobilis. Šiame gyvenime jautiesi lyg būtum ta, kuri yra vyresnė už bendraamžius ir daug daugiau patyrusi nei kiti.

Mano išsaugoti straipsniai