JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
O tu jau pagalvojai... 6 netikri jo simpatijos ženklai

O tu jau pagalvojai… 6 netikri jo simpatijos ženklai

Kai kam nors simpatizuojame, visus vaikino ženklus priimame tiesiogiai. Jis parašė mielą sms? Ko gero, jis įsimylėjęs iki ausų. Jis pažvelgė į tave įdėmiau? Ech, matyt, jo akys spinduliuoja meile. Atmink, nors iš vaikino rodomų ženklų gali jausti simpatiją, yra lygiai tiek pat klaidingų ir apgavikiškų ženklų.

Kai jis paspaudžia „patinka“ po tavo nuotraukaFacebook“ svetainėje. Sveikiname, tu jam atrodai patraukli toje nuotraukoje. O gal jam atrodo, kad tu juokinga. Arba jis tiesiog netyčia paspaudė „patinka“ ir patingėjo jį pašalinti. Mes, merginos, prisigalvojame daugybę priežasčių, kodėl vaikinas turėtų mums reikšti simpatiją. Atmink – ne visi ženklai rodo, jog jis tau neabejingas. Ypač kritiškai žiūrėk į jo veikimą socialiniuose tinkluose – patinka skaičius ne visuomet yra rodiklis, jog patinki vaikinui.

Kai jis tavęs klausia, ką ketini veikti penktadienį vakare. Jis sprendžia, ką veikti, o tu jam esi tik vienas iš pasirinkimo variantų. Na, gal ir pasakyta per skambiai, tačiau vaikino pasiūlymas susitikti dar nereiškia, jog jis tave įsimylėjęs. Ypač, jei jis tau rašo TIK penktadienio vakarais. Tikriausiai žinai, jog tokie vaikinai iš merginų nenori nieko rimta…

Kai jis akimirksniu atsakė į tavo žinutę. Reiškia, telefonas buvo šalia, tad gavęs tavo žinutę iškart ir atrašė. Taip, daugelis merginų tai laiko aiškiausiu ženklu, jog vaikinas simpatizuoja, tačiau atmink, jog tai gali būti paprasčiausias atsitiktinumas. O gal sms atrašymo greičio varžybose jis laimėtų pirmą vietą? Kad ir kaip ten bebūtų, pirma įsigilink į vaikino vidinį pasaulį, o ne spekuliuok analizuodama jo žinutes.

Kai žinutėje pasisveikindamas parašė daug „a“ raidžių: „laaaabas“. Gal jis ir flirtuoja, bet, tiesą sakant, per daug nesistengia, o gal šiaip nėra labai kūrybingas. Žinučių turinys nesufleruoja, jog jis jaučia tau simpatiją, todėl labiau paanalizuok jo gyvą bendravimą nei valandų valandas nagrinėk jo sms žinutes.

Kai jis maloniai elgiasi. Merginos, labai svarbus dalykas. Normalus, malonus bendravimas nėra ženklas, kad jis tave myli. Nereikia gero vaikino elgesio traktuoti kaip įsimylėjimo ženklo – galbūt jis tiesiog džentelmenas ar tas, kuriam pasakyti blogą žodį prilygsta neįmanomam dalykui? Jei vaikinas su tavimi nuoširdus, tai gali reikšti ir tai, jog jis tave traktuoja kaip gerą draugę.

Mano išsaugoti straipsniai