JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 energetikos tipai: sužinok

5 energetikos tipai: sužinok, žmonėms patinki ar juos atstumi

Mokslas apie energetiką – būtinas išmanymo. Vis dėlto egzistuoja labai paprastas ir mūsų spėtas išbandyti energetikos matavimo bandymas, kuris atskleidžia, kokia tavoji energetika – silpna ar labai stipri.

Silpnos energetikos žmones pasižymi drovumu, sunkiai prisileidžia žmones, o stiprios, priešingai, tarsi magnetas traukia kitus. Kokia yra tavoji energetika? Atlik bandymą!

Šis bandymas labai paprastas. Tau tereikia siūlo bei kokio nors dažnai nešiojamo nedidelio papuošalo. Geriausia, jog tai būtų žiedas ar smulkus auskaras, kuriuos galėtum lengvai perverti per siūlą.

Pervėrimas turėtų atrodyti štai taip, geltonas rutulys – žiedo arba auskaro lokacija.

Ką daryti?

Paimk maždaug 20 – 30 cm. ilgio siūlo juostą ir sulenk ją per pusę. Įverk į siūlą žiedą arba auskarą, prieš tai papuošalą palaikiusi delne ir kiek suspaudusi, jog jis sugertų tavo skleidžiamą energiją. Paimk siūlą su papuošalu dešine ranka ir laikyk jį virš kairiojo delno. Geriausia, jog atstumas nuo papuošalo iki kairiojo delno būtų apie 10 cm.

Švelniai pradėk judinti siūlą su papuošalu ir pajudinusi stebėk, kokiomis pusėmis ir kokiu greičiu sukasi papuošalas, kuriame yra susigėrusi tavo energija.

Štai galimi variantai:

Daiktas sukasi ratu. Tu tikrų tikriausia labai stiprios energijos skleidėja, kuri dažniausiai gerai sutaria su daugeliu žmonių, tačiau labiausiai vertini ir gerbi savo artimiausius. Esi ta, kuri galvą padėtų už savo artimus žmones. Kai kas sako, jog esi kiek agresyvi, tačiau tikrai nesi ta, kuri pirma kelia konfliktus. Kalbant apie santykius, esi gana nepastovi. Vieną dieną nori vieno, kitą dieną – kito. Niekada nesvajoji apie savo vestuves, tačiau tai nė motais, jog nesi šeimyniška. Gyveni šia diena, džiaugiesi akimirka ir nematai reikalo jaudintis dėl nieko. Kadangi esi labai stiprios energetikos, visada būsi apsupta mylimų žmonių.

Daiktas juda pirmyn – atgal. Sutari tikrai ne su kiekvienu, žmonėms esi labai išranki. Vieni sako, jog esi kiek iššaukianti asmenybė, tačiau iš tiesų esi paprasta. Paprasčiausiai nenori bet ko prisileisti. Esi neabejinga sportui. Jei dar neišbandei, trokšti išbandyti ekstremalų sportą. Santykiuose esi valdovė – turi dominuoti, antraip jausiesi negerai. Trokšti susirasti tą, kuriam galėtum patikėti visas savo paslaptis, o jų turi nemažai – gyveni gana laisvą gyvenimą, mėgsti linksmybes.

Daiktas juda labai silpnai. Tavo energetika – labai silpna, todėl nespinduliuoji didelio šarmo aplinkiniams. Gali būti, jog esi drovesnė, kuklesnė, tau sunkoka reikštis, ginti savo nuomonę. Atsargiai prisileidi žmones ir tik tuos, kuria tau yra jaukūs, malonūs. Mėgsti komfortą, jaukumą, dažniausiai laisvalaikį leidi namuose.

Daiktas juda labai gretai. Tu – stiprios energetikos žmogus, kuri atvira ne tik kitiems žmonėms, bet ir visam pasauliui. Nežinai tokio žodžio kaip baimė, nes tau patinka rizika. Kaip asmenybė esi labai komunikabili, rastum kalbą su bet kuo.Tavo svajonė – išvykti gyventi į šiltus kraštus. Turėdama tokį ryžtą, gali viską įgyvendinti.

Daiktas juda žvaigždės principu. Tu įdomiosios energetikos žmogus, o tai reiškia, jog renkiesi į savo gyvenimą įsileisti tik tuos žmones, kurie atitinka tavuosius standartus. Tau patinka komfortas ir prabanga. Labai mėgsti puoštis, kitų net esi laikoma pamaiva, tačiau tau kitų žmonių nuomonė nėra labai svarbi. Esi madinga, mėgsti apsipirkinėti, o į vaikinus žiūri kiek iš aukšto. Aplinkinių išvaizda taip pat turi atitikti tavo sukurtus standartus.

Mano išsaugoti straipsniai