JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Štai kodėl vaikinus traukte traukia merginos

Štai kodėl vaikinus traukte traukia merginos, kurių drabužių dydis didesnis nei S

Diskusijos, kuris pavidalas – dvasinis ar fizinis, yra nesibaigiančios. Visos žinome, jog santykius išlaikyti ir sukurti tvirtą abipusio ryšį gražios išvaizdos nepakanka. Vis dėlto pirmoji pažintis dažniausiai remiasi vaizdinės simpatijos pagrindu.

Niekas nepaneigs, kad vienas iš pagrindinių aspektų – kūno formos. Vieniems vaikinams patinka lieknesnės, kitiems stambesnėms, todėl viskas priklauso nuo individualaus skonio. Visgi nuomonė, jog vaikinams patinka tik perkarę modeliai, pasenusi ir nebetinkama šiuolaikiniams laikams. Pateikiame įrodymus, kodėl daugeliui vaikinų patinka merginos, kurių drabužių dydis toli gražu ne S.

Vaikinai dievina apvalumus. Tai – jų genetikoje ir nieko čia nepakeisi. Vis dėlto lieknų merginų, kurios galėtų pasigirti moteriškais apvalumais, yra be galo mažai. O štai kiek pilnesnių formų merginos dažniausiai pasižymi didesne krūtine bei platesniais, išraiškingesniais sėdmenimis. Tai vaikinus traukia kur kas labiau nei perdėtai liesa figūra.

Vaikinai šalia tokios merginos jaučiasi jaukiai. Juk dauguma merginų mėgsta skaniai pavalgyti, o jei mergina šalia bus itin liekna ir nuolatos besilaikanti dietų, jie jaus nemenką kompleksą. Apvalesnės merginos dažniausiai mėgaujasi vienu pagrindinių malonumų – maistu ir neketina šio malonumo atsisakyti.

Viskas paremta fizine trauka. Vaikinai – fizinės būtybės, todėl neretai pirmiausiai vertina merginos fizinį nei vidinį pavidalą. Jau senų senovėje vyrai garbino apvalesnes merginų figūras, ši tendencija nesikeičia ir šiandien. Juos tiesiog traukte traukia apkabinti ar pabučiuoti kiek apvalesnes merginas, nes šios jiems atrodo paprasčiausiai mielesnės.

Vaikinai žino, kad tokia mergina yra sveika. Dietų ar sporto nualintos merginos dažniausiai nėra kupinos energijos, dažnai nervinasi dėl smulkmenų ar paprasčiausiai nėra sukalbamos. Merginos, kurios mėgaujasi maistu ir gyvenimu, dažniausiai trykšta entuziazmu ir optimizmu, todėl yra kur kas malonesnės pašnekovės.

Vaikinai mato tokias merginas kaip potencialias savo vaikų motinas. Oficialiais tyrimais patvirtinta, jog platesnius klubus turinčios merginos ir moterys yra vaisingesnės, gimdymo procesas joms yra lengvesnis nei siauručių klubų turėtojoms. Žinoma, vos susipažinus apie vaikus vaikinas nemąsto, tačiau jo pasąmonė sako: ši mergina tiesiog trykšta moteriškumu.

Vaikinai dievina matyti besišypsančią merginą. O kurios merginos dažniau šypsosi? Tos, kurios dienos metu suvalgė vos kelis obuolius ar tos, kurios pasimėgavo skaniais pusryčiais, pietumis ir vakariene? Žinoma, kad pastarasis variantas.

Vaikinai dievina kompleksų neturinčias merginas. Ir tiesiog bėga nuo tų, kurios turi aibę jų… Lieknos merginos labai dažnai kompleksuoja dėl kiekvieno priaugto kilogramo, o štai apvalesnės numoja į tai ranka. Juk gyvenime yra svarbesnių aspektų nei kilogramai!

Mano išsaugoti straipsniai