JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Deja

Deja, jis tau neskirtas: atskirk iš šių 5 įrodymų

Vis mąstai, jog jūsų santykiams kažkas ne taip? Gal apsispręsti tau padės keletas įrodymų, jog jis nėra tau skirtas.

Tu juo nepasitiki.

Santykiai neįmanomi be pasitikėjimo, ir taškas. Sveikuose, tvirtuose santykiuose jautiesi rami, saugi. Jei nors kartą suabejojai santykių pagrindu ir iškėlei klausimą, ar verta pasitikėti mylimu žmogumi, jau verta pamąstyti, ar jis tau skirtas. Jei neabejotum, tuomet būtų galima teigti, jog jis – tau skirtas.

Jūsų santykiai paviršutiniški

Seksualinė trauka – puiku ir labai svarbu, bet vien to nepakanka santykiams. Geras seksualinis gyvenimas labai svarbu, bet tai tik viena dėlionės dalis. Deja, daugeliui porų tai – vienintelis santykių pagrindas. Taip, intymūs santykiai svarbūs ne mažiau nei komunikacija, tačiau koks intymus ryšys be supratimo? Jei jauti su žmogumi ryšį ir pasitiki juo, tikėtina, jog intymūs ryšiai bus kur kas geresni nei su tuo, kuriuo abejoji.

Jis skatina tave demonstruoti blogiausias savo puses

Kaip jau minėta, santykiai turi skatinti žmogų tapti geresniu. Liūdna, kad daug moterų ir merginų atsiduria su tokiu žmogumi, kuris skatina pademonstruoti savo blogiausias savybes. Tokie vaikinai tiesiog ištraukia jas į paviršių ir mėgaujasi matydami, kaip mes jas demonstruojame. Nepakibk ant tokių vaikinų kalbliuko.

Nėra bendrų vertybių

Norint su žmogumi gyventi, turi sutapti bazinės jūsų vertybės, pasaulėžiūra. Jei vienas kalba apie batus, o kitas apie ratus, vargu, ar jūsų draugystė bus ilgaamžė. Daugelį porų sieja vien aistra, o dvasiniai dalykai nustumiami į šoną. Kiek gali trukti tokia draugystė? Mėnesį, du? Ne ilgiau.

Trūksta pagarbos

Pagarba – dažnai pamirštamas santykių aspektas, tačiau ji yra vienas ir svarbiausių, kertinių dalykų. Jaučiant pagarbą artimam žmogui, atsiranda stipresnis ryšys, sustiprėja santykiai, mezgasi glaudesnė komunikacija, mažėja atstumas. Jei gerbi savo partnerį, reikalauk iš jo to paties.

Mano išsaugoti straipsniai