JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Selenos Gomez grožio paslaptys

Selenos Gomez grožio paslaptys, dėl kurių ji visuomet atrodo puikiai

Amerikiečių aktorė, dainininkė Selena Gomez savo vilnijančiais plaukais ir baby face veideliu tapo tikra Holivudo grožio ikona, į kurią bent kiek panašios būti nori milijonai merginų. Ar tai įmanoma? Ko reikia griebtis? Skaityk, kopijuok ir mėgaukis grožio minutėms, skirtomis sau! 

Odelė kaip kūdikio užpakaliukas

Ką stebuklingo daro Selena, kad gali puikuotis svajonių oda, rodos, be menkiausio spuogelio? Ji penkis kartus per savaitę naudoja vibruojantį veido valymo aparatą, švelniai pašalinantį nešvarumus. Kartu su odą atnaujinančiu plovikliu jis veikia neįtikėtinai tobulai – oda atrodo pailsėjusi, švari ir gaivi. Putlumo suteikiantį kremą Selena tepa ant skruostų ir aplink akis – tai suteikia gyvumo ir natūralaus vaikiškumo. Gražuolė skundžiasi tamsiais paakiais – juos patepa šaldančia kauke, po kurios paakiai atrodo šviesesni ir atsigavę. Skubėjimas ryte ir neturėjimas laiko visoms grožio procedūroms Seleną išmuša iš vėžių. Jai reikia mažiausiai valandos, kitaip ima liūdėti – kas per gyvenimas, jei jau negali pasilepinti!

Daugiau yra mažiau

Šitą makiažo paslaptį Selena išmoko iš mamos, kuri jos susilaukė būdama vos 17-likos, taigi jos, kaip geriausios draugutės, gali dalintis grožio priemonėmis. Selena mėgsta gaivią, matinę odos išvaizdą, todėl naudoja auksinio smėlio spalvos makiažo pagrindą be aliejaus. Jeigu nori atrodyti tikrai įdegusi, tepasi bronzinio atspalvio suteikiantį serumą veidui. Selena renkasi tokį, kuris neturi specifinio nemalonaus kvapo, būdingo įdegio efektą suteikiantiems kremams. Įdomu tai, kad kasdien Selena nenaudoja nei lūpdažio, nei lūpų blizgio, rytais ir vakarais tik patepa lūpų serumu, kuris nuostabiai drėkina. Aišku, vakarėliuose Selenos lūpos tampa įspūdingos, pateptos spalvotu blizgiu ar ryškesniu lūpdažiu ir švelniai apvestos pieštuku. Akis tuomet ji dažo tamsiais ar rusvais šešėliais, o blakstienomis visai nesirūpina – Selena puikuojasi priaugintomis grožybėmis. Skruostikaulius visada paryškina skaistalais.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Tankių plaukų paslaptis atskleista

Selena prisipažįsta – mus stulbinantys plaukai ne visi yra tikri. Jos natūralūs – trumpesni ir garbanoti, tarsi Lotynų šalių merginų. „Nuostabus jausmas turėti ilgus kaip undinės plaukus, kurie banguoja, man koncertuojant prieš minią gerbėjų. Be to, taip atrodau patrauklesnė sau.“ Selena naudoja specialų natūralių šerių šepetį, nekenkiantį plaukams, taip pat mėgsta užpurškiamus nenuplaunamus kondicionierius, kurie suteikia blizgesio ir sveikos išvaizdos.

Selena Gomez
Selena Gomez
Vida Press

Selenos vonios malonumai

Vonioje gražuolė praleidžia daugybę laiko. Odos švelnumui ji naudoja žalios arbatos, eukalipto ir cukraus šveitiklius, duše visa išsitepa ir švelniai masažuoja šepečiu. Paskui užtepa molio kaukę kūnui ir leidžia išdžiūti. Viską nuplovusi gali džiaugtis nepriekaištingai švelnia oda.

Mano išsaugoti straipsniai