JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikinai: šias 6 savybes turinti mergina - svajonių valentinė (FOTO)

Vaikinai: šias 6 savybes turinti mergina – svajonių valentinė (FOTO)

Artėjant įsimylėjelių dienai užimtosios stipriau priglaudžia savo mylimuosius, o vienišės arba numoja ranka į šią meilės šventę, arba skuba į pasimatymus, trokšdamos Valentino dieną praleisti ne vienos. Pasiteiravome vaikinų, kokia būtų jų svajonių valentinė, kurios jie nepaleistų iš glėbio? Ji turėtų šias savybes…

Mokėjimas išvengti kvailų nesutarimų. Dažnas vaikinas be kovos nepasiduoda. Nesvarbu, ar ginčijatės dėl filmo, kurį verta pamatyti kine, ar pažado, kurį jis pamiršo įvykdyti. Turėti ir ginti savo nuomonę – šaunu, tačiau atmink, kad ne visi ginčai verti visų tavo jėgų ar net draugystės. Nesutarimus galima palyginti su sniego gniūžte: riedėdama ji virsta į didžiulį sniego kamuolį, lygiai taip mažas ginčas gali pavirsti į tikrą emocijų audrą.

Sugebėjimas išlaikyti atstumą Kai įsimylime, norime su tuo žmogumi praleisti kiekvieną minutę. Ir nesvarbu, jei negalime būti šalia jų, tuomet rodome dėmesį žinutėmis, skambučiais, dovanomis ir kitais menkniekiais. Tačiau ilgainiui mūsų prisirišimas vaikinus gali pradėti gąsdinti. Taip, jiems tu labai svarbi, bet tai nereiškia, kad visas jo pasaulis pradėjo suktis tik aplink tave.

Jeigu nenori, kad tau meluotų, pati būk nuoširdi ir atvira. Tačiau kartais būna tokių situacijų, kurias išgelbėti gali tik nekaltas melas. Kad ir kaip vaikinas vertina tavo sąžiningumą, yra dalykų, kurių jam nevalia žinoti. Jeigu esi pakviesta vakarienės į jo namus, o jo mamos ruoštas maistas tau nepatiko, vaikinui juk nebūtina to žinoti.

Labiau už futbolo rungtynes vaikinai mėgsta stebėti gatve žingsniuojančias merginas. Skirtingai nei vaikinai, jos gatvėmis lengvai plaukia, grakščiai statydamos pėdas ir judindamos klubus, o tai juos užburia. Nėra nieko keista – vaikinai iš tiesų myli akimis. Na, bent jau pirmiausia. Todėl dėl savo pačios labo ir dėl didesnio vaikino dėmesio, rūpinkis savimi ir palaikyk tinkamą fizinį aktyvumą.

Gebėjimas aiškiai išsakyti savo jausmus yra savybė, dėl kurios vaikinai padarytų bet ką. Merginoms atrodo, kad vyrukai jų nesiklauso, kai jie paprasčiausiai nežino, ką joms atsakyti. Todėl jie nors ir šaiposi iš mūsų plepalų, bet už gebėjimą pasakyti viską, kas neramina, atiduotų bet ką.

Dėl įgimtų motiniškų instinktų, merginos yra natūraliai rūpestingesnės. Vaikinus žavi mūsų savybė žinoti visų bėdas ir rasti joms sprendimus. Panelės rūpinasi savo draugais, ne vien mylimaisiais. O jei dar ir valgyt jiems padaro…

Mano išsaugoti straipsniai