JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tobula meilė: šiuos vardus turinčios poros 2022 m. bus laimingiausios

Tobula meilė: šiuos vardus turinčios poros 2022 m. bus laimingiausios

Vardai gali nulemti neįtikėtiną sėkmę ateinančiais metais. Ateinantys 2022 m. bus ypatingi ir šiuos vardus turinčioms poroms. Kokios bus sėkmingiausios ateinančių metų poros?

INDRĖ ir DONATAS

Indrė yra Vienas iš lietuviškiausių vardų yra kilęs iš aukštaičių žodžio, kuris reiškia nendrė. Nendrės dažniausiai asocijuojamos su laibumu, kuklumu, dorovingumu. Šių savybių rinkinį savyje talpina ir Indrės, tačiau kartu tai be galo tvirtos asmenybės. Tai moteriškumo, švelnumo bei tvirtybės mišinys, kuris 2022 m. neabejotinai lydimas sėkmės.

Donata iš lotynų kalbos reiškia duotąjį, dovanotojį, suteiktąjį. Tai reiškia, jog Donato vardas turi gilią kilmę bei kadaise buvo suteikiamas tik kilmingų šeimų atstovams. Šiandieniai Donatai toli gražu nepasipūtę, tačiau santykiuose vis dar vadovaujasi prakilnumo principais. Donatai merginai asistuoja, rodo jai dėmesį pirmi ir elgiasi tarsi tikri praeities

džentelmentai. Jie bus tobuli partneriai sėkmingosioms Indrėms, kurios trokšta išsilavinusio ir kultūringo vaikino šalia.

AISTĖ ir ŽYGIMANTAS

Lietuviškas vardas Aistė yra vedinys iš baltų genties žodžių „aisčiai“. Aistės vardas, duotas mergaitei, suteikia jai nepaprastą galią. Nuo seno žinoma, jog aisčiai pasižymėjo didžiuliu darbštumu, unikaliu protu ir tvirtu būdu, todėl daugelis Aisčių be galo uolios. Jos demonstruoja savo tvirtybę jau nuo mažų dienų.

Žygimantas – taip pat lietuviškas vardas , kuris reiškia žygį ir sumanumą, turtą. Žygimantas taurus vardas, o šį vardą turintys yra mėgstantys užkariauti patikusią damą. Žygimantai į santykius žiūri senoviniu principu – jiems svarbu patiems parodyti damai dėmesį, pasakyti komplimentų, bandyti užkariauti rengiant staigmenas. Šie du lietuviški vardai tobuli sąjungai ateinantiems metams, mat kartu gali nuversti kalnus, net įkurti verslą bei uždirbti daugybę pinigų. Svarbiausia nepasiduoti principams.

IEVA ir JUSTAS

Ieva iš hebrajų kalbos reiškia „gyvybinga, gyvenimo davėja“. Ievos yra ypatingos. Jos spinduliuoja neįtikėtina gerumą ir optimizmą, ko taip stokoja daugelis kitų merginų. Ievos vardas lemia sėkmingą gyvenimą ir gausią šeimą, mat Ieva yra gyvenimo davėja.

Justino vardas yra kilęs lotynų kalbos ir reiškia teisingumą, tiesumą. Justinų varde užkoduotas nuolatinis tiesos ieškojimas, todėl su Justinais santykiai bus skaidrūs ir aiškūs. Justinai nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Ievos ir Justo santykiai ateinančiais metais palaiminti sėkmei, mat susitikę jie įvertins vienas kito teigiamas puses ir puoselės darnius, tvirtus santykius. Tokios yra ir jų vertybės, kurias jie puoselėja.

VAIDA ir ERNESTAS

Vaidos – tvirtos, valingos merginos, mat jų vardo kilmė kilusi iš vyriško vardo Vaidotas. Beveik visos Vaidos, kurios vaikšto žeme, yra skrupulingos, turinčios tvirtas pozicijas ir be galo protingos. Jos išsiskiria unikaliu būdu, mat moka pakovoti už save ir savo artimuosius.

Ernestas iš senovės germanų kalbos reiškia rimtas. Tai santūrus, darbštus vaikinas, kuris tobulai tinka rimtai nusiteikusioms merginoms. Ernestai nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad Ernestai be galo rūpinasi savo merginomis. Vaidoms būtina, jog partneris gebėtų jas suprasti, mandagiai elgtis bei būtų išauklėtas – toks be abejonės yra ir Ernestas. Ateinančiais metais ši tvirta pora gali žengti rimtą žingsnį ir nuspręsti susituokti.

UGNĖ ir EDGARAS

Ugnės vardas ne veltui kilęs iš žodžio ugnis. Kuomet dalis Ugnių dažosi plaukus raudonai ir trokšta atrodyti ryškiai, pastebimai, kita dalis šio vardo savininkių yra kiek kuklesnės, ramesnės, tačiau spinduliuojančios neišsenkančią energiją. Jėgų stygius, ko gero, menkiausiai sietinas su šio vardo turėtojomis.

Edgaras kilęs iš angliško žodžio ead (palaimintas, turtingas). Edgarai – be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. O Ugnėms tiesiog būtinas sėkmingas vaikinas šalia, mat jos pačios yra be galo ambicingos. Suradusios Edgarą jos jausis laimingiausios, mat jis gebės įkūnyti vyriškumo idealą ir visiškai pakeis nuomonę apie vyrus.

EGLĖ ir SIMAS

Eglė sietina su medžiu, todėl Eglės – asmenybės, kurios jaučia ypatingą ryšį su gamta. Jos tarsi gimusios augti ir tobulėti apsuptos gamtos perlų, todėl jas be galo traukia įvairios išvykos, festivaliai, kelionės, nuostabūs peizažai. Nors Eglės gali pasirodyti melancholiškos, iš tiesų jos yra tvirtą loginį mąstymą turinčios asmenybės, kurių proto aštrumui nėra ribų.

Simas iš hebrajų kalbos reiškia išklausantis. Kiek ramesnio būdo Simas visuomet bus pasirengęs išklausyti ir padėti mylimai merginai. Būtent to ramiajai Eglei ir reikia iš vaikino – abipusės pagarbos, supratimo bei paguodos, kai reikia. Ši sąjunga ateinančiais metais atras ilgai lauktą harmoniją.

KORNELIJA ir ROKAS

Kornelija pasižymi tvirtumu ir dvasine stiprybe. Tai be galo stiprios vidiniu pasauliu merginos, kurios išsiskiria gal ir ne pačiu nuolankiausiu, tačiau teisingu charakteriu. Kornelijos visur ir visuomet ieško teisybės, joms svarbu, jog pasaulis suktųsi tinkama linkme. Jos negali pakęsti veidmainiavimo, melo ir kito blogio, todėl su aplinkiniais stengiasi elgtis sąžiningai.

Roko vardas kilęs iš lotynų kalbos ir reiškia laimėjęs mūšį. Rokai dažniausiai kovingi, greitai užsiplieskiantys, tačiau gebantys apginti savo mylimąją ir saugantys ją nuo negandų. Kai įsimyli, Rokai tarsi pakvaišta – ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša, o tai garantuoja stabilumą. Šias Roko savybes vertins ir Kornelija. Ateinančiais metais šių žmonių sąjunga bus viena tvirčiausių, nes kartu jie patirs įvairius išbandymus, kuriuos sėkmingai įveiks drauge.

SIMONA ir MARIUS

Simonos puikių psichologinių gebėjimų turinčios merginos, kurios yra puikios draugės ir mylimosios. Simonos pasižymi tvirtu būdu, puikiu humoro jausmu ir neįtikėtina empatija, kuri Simonoms pasireiškia įvairiais gyvenimo momentais.

Mariai dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei Mariai įsimyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus. Dovanos, siurprizai, romantiškos staigmenos, kelionės… Mariai vienaip ar kitaip pasistengia, jog mylimos jų damos liktų patenkintos. Moteriškosios Simonis tikrai įvertins Marių pasiaukojimą santykiams ir tiesiogine ta žodžio prasme pames galvą. 2022 m. tai bus labiausiai vienas dėl kito pakvaišusi porelė, kuri skleis džiugesį ir meilę.

Mano išsaugoti straipsniai