JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Puikūs dalykai

Puikūs dalykai, kurie nutinka tik nuoširdžiai įsimylėjus

Kai įsimyli, net ir kasdieniniai, įprasti dalykai tampa mielesni. Nuo maisto gaminimo iki filmų žiūrėjimo… Paskaityk visą sąrašą ir įvertink, ar iš tiesų taip yra?

1. Gali klausytis dainų apie meilę ir įsijausti į atliekamą dainą. Kai esi vieniša, ganėtinai sunkoka įsijausti į dainos žodžius, kurie kalba apie meilę. O kai esi įsimylėjusi, kiekvieni dainos žodžiai pasiekia tavo širdį.

2. Žiūrėti į kitas poreles tau tampa malonia veikla. Kai esi vieniša, nepastebi porelių, žingsniuojančių gatve. O kai esi įsimylėjusi, kiekviena porelė tau atrodo graži ir deranti tarpusavyje.

3. Gaminti su vaikinu daug linksmiau nei vienai. Recepto ieškojimas, gaminimo procesas, rezultato skanavimas – visa tai tampa kur kas malonesne veikla, kai gamini su kažkuo kitu.

4. Pagaliau gali žiūrėti romantinę komediją nesišaipant. Juk žinai, kas esi vieniša, dažnai prukšti per itin romatines vietas, nes jos tau atrodo banalios ir kvailos. O kai esi įsimylėjusi, žinai, jog tokios scenos gali būti realaus tavo gyvenimo atspindys, todėl tau jos pasidaro suprantamos ir mielos.

5. Susirašinėjimas pagaliau tampa nuoširdžiu bendravimu, paremtu pasitikėjimu. Jokių panikos atakų jam neatrašant, jokių galvoje nuolat kylančių klausimų, kur dingo tavo simpatija. Tik jums suprantami pokštai ir pasitikėjimas vienas kitu.

6. Gali žiūrėti į savo draugų – porelių nuotraukas ir nejausti nė menkiausio balto pavydo jausmo. Pripažink, kai esi vieniša, retkarčiais sukirba baltojo pavydo jausmas, žvelgiant į laimingų draugų nuotraukas. O kai turi vaikiną, tokios nuotraukos tau kelia džiugesį ir laimę.

7. Girdint kitų porelių pasakojimus, kaip jie susipažino, prisimeni jūsų susipažinimo istoriją. Ir tuomet tave užplūsta geros, teigiamos emocijos.

8. Dovanoti dovanas mylimam žmogui. Kai tikrai gerai pažįsti žmogų ir žinai, kokios dovanos jis norėtų, pats dovanojimo procesas tampa malonus ir nevarginantis.

Mano išsaugoti straipsniai