JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Kaip tapti labiau mylima kitų? Yra 5 būdai

Kaip tapti labiau mylima kitų? Yra 5 būdai

Aplinkinių pagarba ir meilė – daugelio žmonių troškimas. Svarbiausia, jog tave suptų ir visose gyvenimo situacijose palaikytų šilti bei širdžiai mieli žmonės. Tad kaip susikurti tokių žmonių ratą ir praplėsti akiratį bendravimo sferoje?

Apie kitus galvok daugiau nei apie save

Žmonėms patinka tie, kurie yra atidūs ir dėmesingi kitiems. Jeigu tu nuolat kalbi apie save ir savo pasiekimus, žmonės gali pradėti vengti tavęs. Bendraudama su aplinkiniais stenkis orientuotis ne į save, savo pasiekimus, o į kitus žmones. Žinoma, įterpdama ir informacijos apie save. Vis dėlto jei bendraudama kalbėsi vien tik apie savo nuopelnus – niekam nebūsi įdomi, tavęs neįvertins ir palaikys arogantiška pasipūtele.

Lavink humoro jausmą

Jeigu norime įgauti populiarumo, turime nesipūsti prieš kitus ir nevertinti savęs pernelyg rimtai. Humoras yra vienas iš svarbiausių atributų, kurį žmonės vertina kituose asmenyse. Juk humorą suprantantis žmogus lengviau prisitaiko įvairiose kompanijose, geba pažvelgti į viską optimistiškiau ir paprasčiausiai jaučiasi laisviau. Todėl nepriimk visko kaip už rimtą!

Laikykis savo idealų tyliai

Žmonės vertina tuos, kurie turi tvirtą charakterį, kuriam būdingas sąžiningumas, malonumas, stiprybė ir kuklumas. Todėl verčiau laikykis teorijos – geriau mažiau kalbų, daugiau darbų. Tikriausiai ir tu žinai daugybę atvejų, kai žmonės daugiau šneka nei realiai daro. Nebūk viena jų – geriau išlik tylesne, ramesne, tačiau pernelyg nesiskelbk apie savo idealus.

Turėk didelę širdį

Išmok santykiuose su kitais žmonėmis būti kilniaširde, pamiršk mažas klaidas, tačiau nepamiršk įvertinti teigiamų kitų žmonių poelgių. Žinome, kaip sunku atleisti kitiems ar pamiršti tai, ką skaudaus tau kiti padarė ar pasakė, tačiau pasistenk būti atlaidesne. Pykdama gadini ne tik savo, bet ir kitų žmonių gyvenimus, be to, gadini savo brangią sveikatą.

Sumažink savo ego

Ar sieki palikti įspūdį žmonėms, stengdamasi atrodyti išmintinga, ir pokalbio metu remiesi vardais ir pasiekimais? Tokiu būdu įspūdį gali palikti vien paviršutiniškiems žmonėms, kuriems rūpi vien tavo vardas. Žmonės, kurie norės su tavimi palaikyti artimesnį ryšį, tai palaikys pasipūtimu ir arogantišku elgesiu. O tu juk nenori būti palaikyta tokia?

Mano išsaugoti straipsniai