JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
7 aiškūs ženklai

7 aiškūs ženklai, kad vyras nuoširdžiai pasiilgo

Vis mąstai, ar vyras tavęs pasiilgo? Mes žinome net septynis ženklus, kurie aiškiai išduoda, kad vyras tavęs ilgisi.

1. Jis nori, kad atsiųstum jam savo nuotraukų. Šis ženklas akivaizdus – vaikinas trokšta tave išvysti bent per nuotraukas, todėl nuolat prašo, jog nusifotografuotum. Jei nenori jo skaudinti ir skatinti ilgesį, kodėl gi neatsiuntus vaikinui savo smagių nuotraukų?

2. Tu atrandi praleistų žinučių įvairiuose virtualiose platformose. Tiek mobiliame telefone, tiek Facebooke, o gal net elektroniniame pašte randi jo žinutes, kurių turinys itin romantiškas? Tai reiškia, jog iš tiesų domini jį ir jis jau pasiilgo tavęs bei trokšta susitikti su tavimi vėl.

3. Jis atsako tau į žinutę žaibo greičiu. Vos spėjai vaikinui išsiųsti žinutę ir jis tau iš karto atsako? Reiškia, jis tikrai tavęs ilgisi ir laukia žinutės iš tavęs.

4. Jis nejučia supyksta ant kažko. Pavyzdžiui, atostogaudama paskambini vaikinui ir jauti, jog jis yra dėl kažko susierzinęs. Tas kažkas gali būti tu, mat ilgesys kartais gali sukelti itin neigamus jausmus.

5. Jis like`ina tavo dviejų metų senumo nuotraukas. Naršymas po tavo senus nuotraukų archyvus reiškia, jog jis pasiilgo buvimo su tavimi ir taip nori tai išreikšti.

6. Jis planuoja tolimos ateities įvykius, susijusius su tavimi. Jei susirašinėdama arba kalbėdama telefonu su vaikinu išgirsti, kaip jis planuoja dar gana tolimos ateities planus, kuriuos įgyvendinsite kartu, žinok, jog vaikinas tikrai tavęs ilgisi. Jis trokšta suplanuoti viską iki paskutinių smulkmenų. Leisk jam pasvajoti!

7. Jis prisimena viską, ką kartu patyrėte. O atsimeni, kaip vaikščiojome tame parke? Ar pameni, kad tuomet vilkėjai tą gražią suknelę? Tokie prisiminimai – ne beprasmiai. Tai pasiilgimo ženklas, kuris įrodo, jog vaikinas negali tavęs pamiršti.

Mano išsaugoti straipsniai