JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Rugpjūčio mėnesio prognozė pagal gimimo datą

Rugpjūčio mėnesio prognozė pagal gimimo datą

Rugpjūtis – tai meilės, naujo pradžios ir stiprybės laikas. Labai palanku vesti ir ištekėti, santuoka ir pasižadėjimas bus patikrinti laiko ir aplinkybių, šiuo metu sudarytos santuokos bus tvirtos ir ilgalaikės. Tiesą pasakius, net jei kam ir norėsis, nesusidarys aplinkybės išsiskirti, greičiau bus taip nepalanku skirtis, kad mažesnė blogybė bus pasilikti kartu. 

Labai svarbu kiekvienam prieš kaltinant kitą pažiūrėti iš šalies į save ir tik po to į „kaltinamąjį“. Meilė atrodys kaip tas žvaigždžių lietus – atsiras lyg iš dangaus, nukris ir nė vieno nepaklaus, nori, laukei, ar ne. Tad mylėkite ir būsite mylimi bei priimkite tai, ką jums duos gyvenimas. Palanku keisti darbą, pasirašyti sutartį, pirkti ir parduoti nekilnojamąjį turtą.

Žemiau rasi prognozę pagal gimimo datą. Tarkim, kad esi gimusi 1991 07 24. Išskaidyk savo gimimo datą skaitmenimis ir tol atlikinėk sudėties veiksmą, kol gausi vienženklį skaičių.

1+9+9+1+0+7+2+4=33

3+3=6

Taigi, tavo skaičius – 6. Ieškok savo numeriu pažymėtos prognozės!

Jeigu gavai 10, tuomet tavo atsakymas 1+0=1

1.

Sveikata: per daug save graužiate ir kankinate, tad turite rasti priežastį kodėl taip elgiatės ir ją pašalinti. Verta stiprinti sveikatą sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, juose gausu vitaminų.

Pinigai : nesitikėkite pinigų pasikeitimų, manau bus laimė išlaikyti ir tai ką turite. bet kokiu atveju nusimato išlaidų, tad šį laikotarpį stengtis be reikalo neišlaidauti.

Meilė: romantiški jausmai jūsų lauks visur: tiek netikėtame vakarėlyje, tiek renginiuose. Žinoma, neverta „užsiprogramuoti“ meilės paieškoms, tačiau jos ignoruoti nereikėtų.

2. 

Sveikata: darykite tik tiek, kiek pajėgiate, jei kažko negalite – nedarykite. Būtų palanku net ir gudrumu darbų išvengti, jei tai tik apsaugos jus nuo didesnių sveikatos problemų. Tik nepiktnaudžiaukite gudrybėmis.

Pinigai: bus išlaidų dėl naujos pradžios (mokykla, studijos, darbas). Jos nebus nei labai didelės, nei itin varginančios.

Meilė: meilės kančios ir nesusipratimai. Geriausia atidėti meilės planus ir reikalus, užsiimti svarbesniais dalykais. (čia kalbu apie antrąją pusę).

3. 

Sveikata: lyg nėra kuo skųstis, bet vis neištrūkstate iš užburto rato, kai taisote vieną dalyką, nukenčia kitas, todėl verta vengti to, kas gali sukelti alergiją (pvz : apelsinai, pomidorai, kiaušiniai, pienas, riešutai ir t.t.). Būtina stebėti savijautą po valgio ir vengti to, kas jums ne itin tinka.

Pinigai: galimas nedidelis praturtėjimas, todėl finansai bėdų tikrai nekels.

Meilė: jausmai ir emocijos liesis per kraštus, bus net „meilės“ darbui! Todėl šį kartą nudirbsite daug ir didelius darbus, jausite pasitenkinimą ir įvertinimą. Užmegzti ryšiai ateityje turės reikšmės ir teiks naudos.

4. 

Sveikata: jei planuojate pastoti – dabar pats geriausias metas tam padaryti!

Pinigai : yra tikimybė, kad nusipirksite tai, ko jums visai nereikia ir nenorite, apsigausite pirkdami, todėl neskubėkite, nei nuolaidos, nei prekės niekur nepabėgs, o jei ir pabėgs, galvokite, kad tai nebuvo jums skirta.

Meilė: teks pakovoti dėl to, kas jums brangu ir reikalinga. Jeigu nusprendėte skirtis – taip ir padarykite ir nekeiskite savo nuomonės.

5. 

Sveikata: vertėtų „sunkius“ mėsinius patiekalus pakeisti vegetariškais, nes maitinatės chaotiškai. Pats metas stiprinti organizmą iš vidaus.

Pinigai: stenkitės atsikratyti jausmo, kad privalote nuolat pirkti ir visus aprūpinti. Vertinkite situaciją racionaliai ir pirkite tik tai, ko dabar jums iš tikrųjų reikia. Venkite pirkimo dideliais kiekiais, prekės tikrai niekur nepradings, o dabar išlaidauti – nepalanku. 

Meilė: nešvaistykite laiko tiems, kurie jo neverti. Tik gerai apgalvotas pasirinkimas garantuos laimingus santykius.

6.

Sveikata: puiki, tačiau vertėtų vengti saulės vonių, verčiau rinkitės aktyvią fizinę veiklą gamtoje, bet ne sporto salėje. Judėti – ypač svarbu, kad smegenys pailsėtų nuo protinio darbo.

Pinigai: norite jų turėti – įdėkite pastangų ir pakovokite, trūksta žinių – susiraskite nemokamą konsultaciją ir tai bus jūsų pergalė.

Meilė: bus tų meilių, tad jei nežinote, ką daryti, tai nieko ir nedarykite, palikite erdvės gyvenimui įsiterpti.

7. 

Sveikata: vertėtų pasitikrinti ir neignoruoti net mažiausių negalavimų, svarbu viską daryti laiku. Gali būti, kad prireiks ir gydymo.

Pinigai: pinigų netrūks, tačiau mokėkite ne tik imti, bet ir pasidalinti.

 

Meilė: meilės žinutės ir laiškai – tai meilės kančia ir savęs eikvojimas. Todėl jie jau matote nuo pat pirmos minutės, kad tinkamo atsako nesulaukiate, nevarkite, pačiam bus tik geriau.

8. 

Sveikata: geras laikas pastoti ir pratęsti giminę. Neplanuojantiems šeimos pagausėjimo verta susirūpinti mityba ir rinktis sezonines daržoves bei vaisius.

Pinigai: venkite pinigų skolinimo ir skolinimosi, nes tai sukels daug problemų ir nesutarimų.

Meilė: viską verčianti aukštyn kojom meilė apipins savo kerais ir paslaptimis, pasitikėkite ja, nes ji nuves, kur viskas nušvis skaisčiausiomis spalvomis.

9.

Sveikata: organizmas pareikalaus dėmesio tuomet, kai mažiausiai tikėsitės. Neignoruokite jo „pagalbos šauksmo“, jeigu reikia pailsėti – ilsėkitės, leiskite sau sirgti.

Pinigai: gali būti, kad atsiras netikėtų pajamų, elkitės su jomis atsakingai.

Meilės: greičiau senų santykių nutraukimas kitų atsiradimas, bet neteks vienu metu rinktis iš dviejų variantų. Todėl kol nebaigsite vieno etapo, nebus ir kito.

Mano išsaugoti straipsniai