JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
5 jaunosios divos

5 jaunosios divos, labiausiai sužibėjusios 2016 -aisais

Jei rinktume labiausiai 2016 m. sužibėjusias jaunąsias pramogų pasaulio žvaigždes, tai be abejonės būtų šios penkios merginos, kurios dar nepasiekusios pilnametystės gali džiaugtis įspūdinga karjera.

It Girl vadinamą manekenę Hailey Baldwin neabejotinai galima pavadinti šių metų proveržiu grožio pasaulyje. Kardashianų šeimos draugė vos prieš metus buvo menkai žinoma manekenė, kuri per trumpą laiką okupavo mados olimpą ir jau spėjo nusifotografuoti garsiausiems pasaulio ženklams. Vien grožio nepakaktų, norint pasiekti to, ką šiuo metu turi Hailey – daug lėmė ir manekenės ugningas temperamentas bei išskirtinė charizma.

love these @krewe sunglasses 💋💋

A photo posted by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on Nov 19, 2016 at 6:38pm PST

JAV jaunimo dievinama atlikėja Hailee praėjusiais metais kai kurių radijo stočių topuose pralenkė net tokias įžymybes kaip Ariana Grande ar Rita Ora. Viskas dėl neįtikėtinai stipraus Hailee balso, kurį lavina garsiausi muzikos profesionalai. Prognozuojama, jog po keletos metų Hailee pralenks ir pačią Arianą – nėra ko stebėtis, jog dabartinės jaunosios žvaigždės kada nors užleis vietą kitiems. Juk Hailee vos šešiolika!

Made up by Mark and Mel. 💕 #AMAs #Edgeof17 #STARVING

A photo posted by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on Nov 21, 2016 at 10:03pm PST

last year in the daytime village. this year in the arena. unreal. thank you @iheartradio @zedd @ @greymusique for a night I will never forget!

A photo posted by hailee steinfeld (@haileesteinfeld) on Sep 25, 2016 at 3:06pm PDT

Manekenės Cindy Crawford dukros Kaios vardą jau žino visas pasaulis. Išskirtinio grožio mergina tituluojama jaunąja mamos kopija ir ne vien dėl tobulos išvaizdos. Kaia pasižymi drąsa, komunikabilumu ir užsispyrimu. Būdama vos penkiolikos ji jau sudalyvavo gausybėje fotosesijų, o kiekvieną jos žingsnį sekantys paparaciai kone visiškai sugriovė Kaia vaikystę, tačiau tai ją tik dar labiau užgrūdino.

me oh my @marcbeauty by #davidsims

A photo posted by Kaia (@kaiagerber) on Nov 17, 2016 at 3:09pm PST

fools last night

A photo posted by Kaia (@kaiagerber) on Nov 3, 2016 at 3:58pm PDT

Socialinių tinklų žvaigždė ir daininkė Madison gali pelnytai save vadinti metų žvaigžde. Užsienio žiniasklaida medžioja paauglių dievaitę kad ir kur ji bebūtų. Priežastis? Madison turi dievišką balsą ir dar nuostabesnę išvaizdą. Nepaneigsi – prieš akis antroji Megan Fox.

obviously had sneakers on

A photo posted by MADISON BEER (@madisonbeer) on Oct 25, 2016 at 10:20am PDT

miss summer already

A photo posted by MADISON BEER (@madisonbeer) on Oct 12, 2016 at 3:15pm PDT

Aktoriaus Johnny Deppo dukra, manekenė Lily – Rose Depp – tikra atgaiva nuo dirbtinių gražuolių pasipūtusiame mados pasaulyje. Prancūzaitė sėkmingai užkariauja garsiausius pasaulio podiumus, tačiau šlovė galvos jai nesusuko. Aplinkiniai teigia, jog ji yra paprasta bei be galo nuoširdi mergina. Atvirumo pramogų pasaulyje iš tiesų trūksta, ar ne?

@christophedanchaud_makeup @jsthestudio Love you guys❤️ thank you for this 8 am red lip 💯

A photo posted by Lily-Rose Depp (@lilyrose_depp) on Oct 4, 2016 at 8:43am PDT

Mano išsaugoti straipsniai