JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 ženklų

10 ženklų, kurie rodo, kad vyras – tik eilinis žaidėjas

Dažnai moterys nenori patikėti tuo, jog jų simpatija, dėl kurios jos nemiega naktimis ar kalba apie jį visoms draugėms iš eilės, yra eilinis žaidėjas, kuriam rimti santykiai visiškai nerūpi. Kaip atsikirti tą, kuris tik žaidžia ir su kuriuo toliau susitikinėdama klimpsi į depresijos liūną?

1. Po to, kai jūs kartu praleidžiate vakarą (ar naktį…) jis visą ateinančią savaitę nieko nerašo. Tokiu būdu jis tau praneša žinią – noriu išlaikyti atstumą arba netrokštu tavęs skaudinti dar labiau, dažnai skirdamas susitikimus. Gal liekame tik tais, kurie susitinka tik vakarais?

2. Jis nuolatos viešina nuotraukas su kitomis merginomis. Arba komentuoja kitų merginų nuotraukas. Gali ir nematyti, jog jis su kitomis susirašinėja (slapukai puikiai geba tai paslėpti), tačiau pasekusi tai, ką jis like`iną, suprasi, kas yra jo prioritetai.

3. Kai esi su jo draugais, jie visi šneka apie tai, kaip linksminasi su merginomis. Tikriausiai žinai, jog mes traukiame tokius žmones, kokie esame patys, todėl jei jo draugai žaidžia su merginomis, tikėtina, jog ir tavoji simpatija bus panašus.

4. Jis niekada neturėjo rimtų santykių. Jei vaikinas iki šiol nėra užmezgęs rimtų ryšių su merginomis, tai arba teigia, jog jis sunkiai prisileidžia kitus žmones, arba yra vienas iš tų, kurie mėgsta vienanakčius nuotykius. Geriau išsiaiškinti anksčiau nei vėliau gailėtis!

5. Prie savo draugų jis neliečia tavęs. Arba liečia vien norėdamas parodyti, jog tu – jo nuosavybė. Pavyzdžiui, pliaukštelėdamas per užpakaliuką ar grubiai prisitraukdamas arčiau. Jokių mielų apsikabinimų ar laikymų už rankos…

6. Kai pasiekiate naują santykių lygmenį, jis jo neakcentuoja. Nesvarbu, tai būtų pirmas bučinys ar pirmas intymus kartas drauge, jis nerodo jokių šiltų emocijų – tai paprasčiausiai tarsi išsitrina iš jo atminties. Šis ženklas rodo, jog pats santykis su tavimi vaikinui nekelia šiltų jausmų.

7. Jis neplanuoja. Nesvarbu, tai būtų ateinantis savaitgalis ar Valentino diena – jis nesivargina planuoti ateities įvykių kartu su tavimi ir dažniausiai išdygsta tarsi Pilypas iš kanapių. Parašo tik tuomet, kai jam kažko reikia arba nori tave pakviesti kartu pavakaroti. Spontaniškumas – jo variklis.

8. Jo telefonas mirga nuo žinučių. Matai, jog jam kažkas vis rašo, tačiau neturi nė menkiausio supratimo, kas yra tų žinučių autoriai. Vargu, jog tai bus vien jo geriausi draugai – labai didelė tikimybė, jog jam rašo gerbėjos. Dar vienas akivaizdus ženklas – įniršis, kai paklausi, kas jam rašo. Tokie vaikinai dažniausiai nenori, jog tu kesintumeisi į jų erdvę.

9. Jis nekviečia tavęs į miestą. Susitikimas jo arba tavo namuose? Visada už! Tačiau vakarienė mieste ar popietė kine jam atrodo visiška nesąmonė. Kaip manai, ar normalios poros vien sėdi namuose? Draugystė – tai bendravimas ir pasaulio pažinimas kartu.

10. Jis aiškiai pasako, jog nieko rimto šiuo metu nenori. Nesvarbu, kokia forma jis tai praneša – ar teigia, jog šiuo metu nėra pasirengęs santykiams, ar praneša, jog negali atsigauti po skyrybų, tai akivaizdus ženklas, jog jis nenori su tavimi būti. Išgirsk tai!

Mano išsaugoti straipsniai