JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Jei iki Naujųjų susapnuosi vieną iš 6 sapnų

Jei iki Naujųjų susapnuosi vieną iš 6 sapnų, kiti metai bus labai ypatingi

Ne veltui laikotarpis prieš Naujus metus yra ypatingas. Daugelis tiki, jog tuo laiku įvykstantys įvykiai yra pranašingi, o emocijos kur kas stipresnės. Susapnuoti sapnai taip pat gali lemti ateinančių metų įvykius, todėl jei per šį laikotarpį susapnuosi vieną iš šių sapnų…

1. Jei susapnuoji tarakoną arba tarakonus. Gal ir ne pats maloniausias sapnas, ypač jei paniškai bijai šių vabalų. Vis dėlto sapnų žinovai teigia, jog susapnavus šiuos gyvius, tavęs greitu metu laukia didžiulė finansinė sėkmė – gali būti, jog praturtėsi loterijoje ar gausi puikiai apmokamą darbą.

2. Jei susapnuoji stiprų verksmą. Jei sapne stipriai verki ar verkia tavo artimas žmogus, žinok, jog šis sapnas visai nepranašauja nelaimių ar liūdesio. Priešingai – jis tau ir žmogui, kurį susapnavai, atneš džiugią naujieną – tai gali būti ir staigmena nuo kito žmogaus.

3. Jei susapnuoji plačią pievą. Jei sapne regi plačią pievą ir veiksmas vyksta joje, tuomet tavęs ateinančiais metais laukia nemažai kelionių bei naujų pažinčių. Pieva – neregėtų vaizdų ir nepažintų teritorijų simbolis, kuris pranašauja naujus potyrius.

4. Jei susapnuoji vandenį. Sapne regi save geriančią vandenį ar besimaudančią dideliame vandens telkinyje? Be jokių abejonių tave ateinančiais metais aplankys tikra meilė. Šis sapnas simbolizuoja naują pažintį su simpatišku žmogumi, kuri gali pereiti į rimtą draugystę.

5. Matai savo atvaizdą veidrodyje. Toks sapnas gali reikšti šeimos pagausėjimą – gali būti, jog tau artima draugė ar šeimos narys paskelbs apie nėštumą. Visko gali būti, jog šeimos pagausėjimo sulauksi ir tu pati, todėl jei neplanuoji turėti atžalų, turėtum atidžiau saugotis.

6. Sapne regi katiną. Jei sapne glostai katę arba ją maitini, reiškia, į tavo gyvenimą greitai ateis žmogus, kuris pasižymės neįtikėtina ištikimybe bei lojalumu. Jei tokių žmonių tavo gyvenime stinga, gali apsidžiaugti, jog jau greitai jie pasirodys horizonte.

Mano išsaugoti straipsniai