JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Žvilgsnis į ateitį: pirma vaikino vardo raidė atskleis

Žvilgsnis į ateitį: pirma vaikino vardo raidė atskleis, amžinai mylės ar išduos

Vardas – tai parašas. Jis mus išskiria šeimos ar draugų rate. Vardai, duoti mūsų gimimo dieną, gali atskleisti kur kas daugiau nei mes įsivaizduojame. Esame įsitikinusios, jog savo vardo pirmosios raidės charakteristiką jau senokai esi išsianalizavusi.

O kaip yra su vaikinų pirmosiomis vardo raidėmis? Pasirodo, jos lygiai tokios pat reikšmingos ir daug ką lemiančios. Ypač tolimesnius romantinius santykius! Paieškok jo pirmosios vardo raidės:

A – Merginai asistuoja, rodo jai dėmesį pirmi ir elgiasi tarsi tikri praeities džentelmentai. Priešingai nei daugelis kitų šiuolaikinių erelių. Puikiai sutaria su vaikais.

B – Nuo mažumės formuoja tvirtą vertybinę sistemą, dažniausiai juos puikiai išauklėja šeima, tad jie be galo rūpinasi savo merginomis. Nors daugelis merginų į juos žiūri kaip į rimtus partnerius, netrūksta tų, kurios teigia, jog jiems reikėtų būti žaismingesniais, labiau atsipalaidavusiais.

C – jiems svarbu merginą apsupti dėmesiu ir dažniausiai jie akivaizdžiai parodo, ką jai jaučia. Be to, nuolatos palaiko ryšį, todėl jis visuomet parašys pirmas.

D – jei ieškai ne lėbautojo, o rimtai į ryšius žiūrinčio vaikino, tai bus puiki partija. Jie nėra pasipūtę, santykiuose vadovaujasi prakilnumo principais. Neretai merginos net sako, jog jie pernelyg širdingi ir geri.

E – su merginomis jie stengiasi visuomet elgtis pagarbiai. Nesvarbu, tai būtų mama, sesuo, mokytoja ar mylimoji. Žinoma, mylimai merginai jiems negaila nieko. Jie be galo dosnūs ir besirūpinantys antrąja puse.

F – jie yra linkę pirmauti ir gana dažnai santykiuose yra pavydūs. Vis dėlto pavydas nėra griaunantis – jie kiek pavyduliaudami įrodo, jog mergina jiems svarbi.

G – jie dažniausiai puikiai žino, ko nori iš gyvenimo ir vadovaujasi savo tvirta pozicija. Tai vaikinai, kuriuos pavergti nelengva, bet jei jie įsimyli, savo mylimąją pakylėja iki dangaus.

H – jie dažniausiai kovingi, greitai užsuplieskiantys, tačiau gebantys apginti savo mylimąją ir saugantys ją nuo negandų. Kai įsimyli, Rokai tarsi pakvaišta – ir nors jų susižavėjimas gana greitai atslūgsta, prie mylimos merginos jie ganėtinai greitai prisiriša, o tai garantuoja stabilumą.

I – Dovanos, siurprizai, romantiškos staigmenos, kelionės… Jie vienaip ar kitaip pasistengia, jog mylimos jų damos liktų patenkintos. Tiesa, gali būti linkę į donžuaniškumą, nėra labai patikimi.

Y – tai ganėtinai ramūs vaikinai, kuriems sunku pirmiems užkalbinti patikusią panelę. Dėl to jie gali jaustis nepilnaverčiai. Toks nepasitikėjimas savimi dažniausiai netraukia priešingos lyties.

J – Nors jie ganėtinai ramūs, kuklūs, įsimylėję gali nuversti kalnus bei yra be galo šeimyniški, todėl nelaksto paskui kiekvieną merginą bei dėmesį atiduoda vienai vienintelei.

K – jei tavo meilės kelyje pasirodė vaikinas su pirma vardo raide K, žinok, jog gana greitai gali sulaukti pasiūlymo rimtai draugystei ar įsipareigojimui. Jei ieškai ne lėbautojo, o rimtai į ryšius žiūrinčio vaikino, šis vaikinas bus puiki partija.

L – Iš tiesų, vaikinai Matai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę – jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Matai kreipia dėmesį į merginas, jų sveikatą, jausmus, todėl turėtį tokį vaikiną šalia reiškia tikrą palaimą.

M – šie vaikinai dažniausiai yra tikros dovanos savo partnerėms. Galantiški, rūpestingi, atsidavę – jie sugeba savo mylimas merginas pakylėti iki dangaus. Jie kreipia dėmesį į merginas, jų sveikatą, jausmus, todėl turėti tokį vaikiną šalia savęs yra palaima.

N – savo gyvenimo partnerę jie apdovanos laime bei dėkingumu. Jie į santykius žiūri senoviniu principu – jiems svarbu patiems parodyti damai dėmesį, pasakyti komplimentų, bandyti užkariauti dovanojant dovanas bei rengiant staigmenas.

O – jie nėra linkę išduoti, jie vertina santykius ir stengiasi dėl jų kaip tik gali. Visgi jie turi puikią uoslę – jei juos išdavinėsi ar santykiuose jausiesi nebegerai, jie šią tiesą pasakys anksčiau nei spėsi jiems tai pranešti.

P – jiems dažniausiai gamta yra dovanojusi nepaprastai atletišką kūną ir gebėjimą pritraukti merginų dėmesį. Tiesa ta, jog nors jie atrodo tikri donžuanai, iš tiesų yra be galo rūpestingi savo antrosioms pusėms.

R – Tai vieni labiausiai atsidavusių poroje vaikinų, kurie labai vertina merginas. Jų vardo pirmoje raidėje užkoduotas nuolatinis tiesos ieškojimas, todėl su jais santykiai bus skaidrūs ir aiškūs.

S – tai be galo sėkmingi vaikinai, kuriuos lydi laimė tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Šalia savęs jie trokšta matyti pasitikinčią savimi ir veiklią merginą, tad jei atitinki šiuos standartus, būsite tobula pora.

T – Tai vieni pastoviausių vaikinų, kurie labai vertina meilę bei palaiko puikius santykius su šeima ir giminėmis. Pirma jų vardo raidė reiškia veiklumą, energingumą, todėl jie daug dirba tam, kad sukurtų gerbūvį aplinkui.

U – Jei myli, jie padovanos mylima žmogui net pačią saulę – jie yra be galo dosnūs ir meilūs. Vis dėlto jeigu jį labai supykdysi, gali grėsti didžiuliai pykčiai ar net skyrybos.

V – tai vyriškumo, džentelmeniškumo bei elegancijos įsikūnijimai. Neretai jie gali būti būna mąslūs, gana gruboki, kartais net šalti, tačiau kai įsimyli, gali dėl savo mylimosios atiduoti viską

Z – Ž – draugystė su juo gali būti pati nuostabiausia, jei jo… neišduosi. Išdavystė jam prilygsta pragarui. Visgi su jup būsi saugi ir užtikrinta, nes jie pasižymi šeimyniškumu, pastovumu bei gebėjimu išlaikyti santykius.

Mano išsaugoti straipsniai