JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
18 dalykų

18 dalykų, kuriuos vaikinai norėtų, kad žinotum

Anksčiau ar vėliau santykiuose ateina metas, kai romantika priblėsta ir aistra ima sklaidytis. Tai natūralus etapas, kurio neišvengia nei viena pora, tačiau jis nebūtinai reiškia santykių pabaigą. Jei norite sutvirtinti savo santykius ir išvengti jų pabaigos, pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas dalinasi patarimais, kurie padės tai pasiekti.

„Kai santykiai nebesiklosto abi pusės turi bendrauti ir stengtis juos pataisyti. Dažniausiai abi pusės ir bando tai daryti. Tik nežinodami priešingos lyties psichologijos subtilybių dažnai nieko nepasiekia. Moterys santykius taiso kaip jų manymu yra geriausia, tačiau jos pasiektų geresnių rezultatų, jei pagalvotų, kaip santykius mato ir kas yra svarbu jų mylimiesiems“, – sako flirtas.lt ekspertas Marius Petrauskas.

Jis dalinasi patarimais ir faktais, kuriuos turėtų žinoti santykius gelbėti pasiryžusios merginos.

1. Žaisk su juo. Posakis, kad vyrai yra dideli vaikai, nėra iš piršto laužtas. Žaidimai, humoras ir pozityvios bangos santykius sustiprina labiau nei bet kas kitas.

2. Vyrams didelę įtaką daro jų draugai ir kolegos. Jei jie galvos, kad esi nuostabi mergina ir puikus laimikis, tavo vaikinas nersis iš kailio, kad tave išlaikytų.

3. Ne visi vyrai supranta romantiką. Nepasiduok ir padėk jam rodydama gerus pavyzdžius taip, kad jis pastebėtų. Jei nori gauti gėlių, jo telefone įvesk priminimą, kad po darbo jų nupirktų.

4. Išklausyk, ką jis nori pasakyti. Tai yra lengviausias būdas išvengti ginčų. Tiesiog paklausyk jo.

5. Tu negali pakeisti žmogaus, kuris nenori keistis. Padėk savo vyrui suprasti, kaip jis gali tapti geresnis. Jei jis nesikeičia ir nenori keistis dėl tavęs, tavo vietoje pagalvočiau, ar tokie santykiai gali tęstis.

6. Nuolat jam neprimink apie jo praeities klaidas. Vyrų ego yra neapsakomai jautrus, kai kalba pasisuka apie jų klaidas. Ar nepastebėjai, kad tavo vyras užsisklendžia, kai pradedi apie jas kalbėti?

7. Nekaltink savęs. 99 proc. atvejų dėl nelaimingų santykių yra kalti abu partneriai, todėl nekaltink vien savęs. Prisiimk atsakomybę, bet vien savęs nekaltink (nebent tai yra tas 1 proc.).

8. Vyrai neskaito minčių. Jei kažko nori, pasakyk ir jei reikia, pakartok. Tavo vyras greičiausiai nesupranta užuominų.

9. Tylos terapija. Taip konflikto neišspręsi. Tavo vaikinas tiesiog išmoks geriau meluoti, kad jo išvengtų.

10. Jūs esate komanda. Tarp komandos narių nėra laimėtojų ar pralaimėtojų. Jei pralošiate, tai praločiate kartu.

11. Visi vyrai nori kurti santykius su moterimi, kuri būtų ledi gatvėje ir kekšė lovoje.

12. Rimtuose santykiuose neapsileisk. Stenkis būti patraukli jam net ir tada, kai jį apsukai aplink pirštą. Sportuok ir bent retkarčiais pasipuošk, kad jis tavęs norėtų labiau nei kitų moterų.

13. Tramdyk savo kompleksus. Neleisk, kad tavo kompleksai paimtų viršų. Moters seksualumas yra tai, kaip tu jautiesi ir kaip save pristatai.

14. Girk jį. Net kai jo pasiekimai yra nedideli, nepagailėk gero žodžio. Kitą kartą jis pasistengs labiau.

15. Nepersistenk, jei jis to nevertina. Kad netaptum savaime suprantamo dalyku, primink, kaip jam pasisekė, kad turi tave.

16. Vyrams reikia erdvės. Net jei jis nieko nesako, jam reikia atitrūkti nuo tavęs ir santykių. Leisk jam pabūti vienam ar su draugais. Tai jūsų santykius tik sustiprins.

17. Pasileisk. Seksualiniam gyvenimui reikia evoliucionuoti kartu su jūsų santykiais. Jei seksas ima vėsti, pasiūlyk išbandyti, ką nors naujo.

18. Nežemink jo. Juk ir tu nenorėtum sarkastiškų replikų, kai jaustumeisi sugniuždyta ir pažeidžiama.

Mano išsaugoti straipsniai