JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
3 Zodiako ženklai

3 Zodiako ženklai, kurie, ko gero, turi antgamtinių galių

Ar nepagalvojai, jog savyje talpini kažką, ko kiti žmonės neturi? Gali būti, jog tave veikia antgamtinės galios, kurias lemia ne kas kitas, o tavo Zodiako ženklas.

Vėžys. Šio Zodiako ženklo atstovams visada puikiai pavyksta sudėti Rubiko kubiką. Tai gali reikšti greitą mąstymą, aštrų, racionalų protą, tačiau didelė tikimybė, jog turi neatrastų antgamtiškų galių. Rubiko kubiko veikimą išmanantys teigiama turintys tikrą Dievo dovaną. Vėžiai taip pat pasižymi itin puikiu gebėjimu nuspėti, apie ką mąsto kitas žmogus – ypač, jei įsigilina į kito žmogaus žodžius. Reikia būti atsargiems, mintyse keikiant ar užgauliojant žmogų. Gali būti, jog realiame gyvenime nemėgstamam žmogui gali atsitikti baugūs dalykai ar ištikti nelaimė.

Svarstyklės. Labai dažnai šie Zodiako ženklai pastebimi su apgamu ant kaktos. Apgamas, esantis ant kaktos (o ypač tarpuakyje) senais laikais buvo laikomas raganos ar raganiaus atributu. Buvo tikėta, jog toks apgamas simbolizuoja magiškas galias bei gebėjimą įspėti ateitį. Svarstyklės išsiskiria ir apgamais ant kitų veido ar kūno vietų. Svarstyklės gali pastebėti ir tai, jog labai dažnai geba perskaityti žmonių mintis – tai vienu atveju padeda, kitu atveju gali sutrikdyti.

Vandenis. Gali būti, kad ir prietemoje aiškiai įmatai daiktus. Žmonės, prietemoje įmatantys daiktus ar kitus žmones dažniausiai yra laikomi turintys antgamtiškų galių. Būtent jiems labai dažnai vaidenasi praeities sielos bei įvairiausi keisti reiškiniai. Sakoma, jie turi ryšį su kitu pasauliu. Vandeniai taip pat pasižymi dideliu jautrumu – geba nujausti, jog greitai ateis audra ar kokia nors nelaimė pasauliniu mastu. Jei nieko nejaus – tylės ir nieko neprasitars. Žodžiu, burnos tuščiai neaušina. Vandeniai taip pat išsiskiria gebėjimu numatyti tai, kas bus ateityje, tačiau jei šio gebėjimo nelavina, jis lieka užmirštas.

Mano išsaugoti straipsniai