JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (08 19 - 08 21)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (08 19 – 08 21)

Vasarai einant į pabaigą, gaudykime paskutinius vasarinės saulės spindulius ir pabūkime gamtoje – žadamas atšilimas! Sužinok, ką savaitgaliui tau lems Zodiakas.

Avinas. Šeštadienį į tavo gyvenimą gali įsiveržti įvykiai ar naujienos, kurie daug ką pakeis. Nebūtinai kalbama apie naujienas su pliuso ar minuso ženklu – tai gali būti bet kas: ir kelionė, ir susitikimas, ir pažintis, ir netikėtai plykstelėję jausmai, ir netgi naujas darbo pasiūlymas.

Jautis. Drąsos ir azarto tau galima tik pavydėti. Šiuo metu esi pasirengusi sėkmingai spręsti ne tik savo, bet ir vaikino problemas. Tavęs laukia permainos, tačiau tai nebaugina – tau visuomet jos patiko. Todėl maudysiesi tik teigiamų emocijų jūroje.

Dvyniai. Nesi pasiryžusi permainoms savo gyvenime, tačiau dabar ateina metas, kai privalai kažką pakeisti. Atmesk visas abejones. Jei esi nusivylusi vaikinu, kuris yra šalia tavęs, dairykis kitų variantų. Tau trūksta tos romantikos, kuri dabar tvyro ore.

Vėžys. Gali visiškai pamesti galvą. Jei turi vaikiną, situacija gali smarkiai pasikeisti, nes tavo slaptas susižavėjimas iškils į paviršių. Todėl patartina būti atsargiai. Dabar tu nori skirti laiko tiktai sau, todėl būsi egoistė, tačiau nepamiršk, kad nesi pasaulio bamba.

Liūtas. Venk narstyti asmeninius reikalus, nes, gali būti, jog būtent dėl to jauti nuovargį. Netgi jei tave išdavė, paleisk ir pamiršk. Gali kreiptis draugiškos pagalbos. Išmintingu keliu tave nukreips artimos draugės, tad neatstumk jų, praleisk kuo daugiau laiko kartu.

Mergelė. Būk dėmesinga – kažkas iš aplinkinių šiandien gali perimti iniciatyvą. Na o tai, kaip toliau klostysis įvykiai, priklauso tik nuo tavęs – jeigu ramiai nusileisi, vėliau gailėsiesi. Taigi žvaigždės pataria per daug neatsipalaiduoti ir lengvai neužleisti pozicijų. Viduje būk pasirengęs parodyti konkurentui dantis, žinoma, tokiu atveju, jeigu jam neužteks tavo nedviprasmiškų veiksmų ir žodžių.

Svarstyklės. Savaitgalį gali šauti į galvą sumanymas, kaip radikaliausiu būdu pakeisti gyvenimą. Grandioziniai planai gali būti susiję su karjera, su asmeniniu gyvenimu ar kitomis sritimis. Net jei sumanymas tau pasirodys genialus, žvaigždės pataria malšinti įkarštį – gali būti, kad norimą dalyką palaikysi realybe. Leisk savo revoliucingoms idėjoms subręsti ar tiesiog atidėk vėlesniam laikui.

Skorpionas. Savaitgalį bus sunku išvengti chaoso tiek namuose, tiek galvoje. Žvaigždės sako, kad tavo gyvenime nusimato nemažai permainų, taigi chaosas atspindi šį procesą. Skorpionai bus per daug atsidėję globalioms idėjoms ir planams, kad rastų laiko susitvarkyti namus. Na bent jau sekmadienį pasistenk rasti tam laiko. Šiandien imsiesi daugybės svarbių ir įdomių reikalų.

Šaulys. Šauliai turi stengtis, kad prasta nuotaika nesugadintų jų savaitgalio. Galite ypatingo linksmumo nejausti. Tai gali dramatiškai paveikti visus aplinkinius. Atkreipkite dėmesį į tai, kad jūsų nuotaika nebūtinai tiksliai atspindi realybę, net jeigu didžioji jūsų pasaulio dalis sukasi aplink jūsų nuotaiką ir dramatišką jos svyravimą dienos bėgyje.

Ožiaragis. Savaitgalį pagaliau patenkinsi bendravimo troškimą. Ieškosi išsigelbėjimo ten kur gyvenimas virte verda. Tiesa, po akmeniu vanduo neteka, tad jei nori linksmybių, pasirūpink jomis iš anksto – surenk vakarėlį ar pasikviesk bičiulius pasilinksminti į miestą. Svarbiausia – nebūk vienas ten, kur yra galimybė surinkti būrį draugų.

Vandenis. Vandeniai gali kitų poreikius iškelti aukščiau savųjų. Labai svarbu išlaikyti pusiausvyrą tarp egoistiškumo ir nesavanaudiškumo. Nereikia aukoti savęs vien tam, kad tarnautumėte kitiems. Labai svarbu negalvoti vien tik apie save, kaip ir apie tai, kaip jūsų veiksmai paveiks kitus žmones.

Žuvys. Žuvims savaitgalį patariama nepersistengti. Savaitgaliui prasidedant galite taip pasiduoti srovei, kad nepastebėsite, kaip jam baigiantis peržengėte visas ribas. Gali užvaldyti savigaila, galite pradėti gailėtis dėl to, ką pasakėte ar padarėte. Užkirskite kelią tam apgalvodami dalykus prieš tai, kai pasakote ar padarote.

Mano išsaugoti straipsniai