JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 22 - 07 24)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 22 – 07 24)

SAVAITGALIS! Žvaigždės žada, jog jis bus ne tik nuotykingas, bet ir labai jausmingas…

Avinas. Ateinančias kelias dienas artimas draugas ar giminaitis gali paprašyti patarpininkauti, sprendžiant ginčą. Neleisk sau pratrūkti, barniai darbe ir su draugais tikrai nepageidaujami. Didelė tikimybė, kad neramumai artimiausiomis savaitėmis patys išsispręs, viskas susidėlios į savas vietas.

Jautis. Atidžiai stebėk draugų reakciją, elgesį. Artimiausiomis dienomis tiek kolegos, tiek draugai gali pratrūkti, į paviršių gali išplaukti seniai slėptos emocijos. Na bent jau nebeliks neišsakytų nuoskaudų. Artimiausiomis dienomis gali tekti priimti nelengvą sprendimą, kuris bus susijęs su meilės sritimi.

Dvyniai. Ateinančias tris dienas atsiras naujų draugų ar susižavėjimo objektų. Daliai Dvynių baigiasi socialinės izoliacijos ar emocinio užsisklendimo laikotarpis – plykstelės entuziazmas, atsinaujins romantiški troškimai. Šis pozityvus laikas emociniam augimui ir naujiems ryšiams megzti – tegu visi nauji ryšiai teikia džiaugsmo.

Vėžys. Šį savaitgalį trikdys emocijos – bus sunku jas suvokti, sunku joms nepasiduoti… Svarbius reikalus darbe sutvarkyk pats, nesitikėk, kad tai atliks kolegos. Pajusi fizinės energijos antplūdį, aplinkinius žavės tavo gyvybingumas, pasitikėjimas savimi. Vėžiai galiausiai susirūpins sveikata – apgalvos mitybą, pradės sportuoti.

Liūtas. Ateinančiomis dienomis artimi draugai ar dalykiniai partneriai gali paprašyti pateikti galutinį atsakymą. Apskritai artimiausiu metu galimi trikdžiai, atidėliojimai, tave bandys įvelti į keistus emocinius įsipareigojimus. Skirk laiko naujiems pomėgiams, lavink kūrybingumą.

Mergelė. Kelias ateinančias dienas atidžiai pasirašinėk su finansais susijusius dokumentus, kruopščiai skaičiuok pinigus. Kolegos, pareigūnai gali būti gana griežti, praeities klaidos ir nesusipratimai darbe nebebus toleruojami. Meilės srityje galimos naujos galimybės, jei su kuo nors susipažinsite, gali būti, kad pažintis peraugs į romantišką draugystę.

Svarstyklės. Nauja informacija ar netikėta žinia gali paskatinti kolegas peržvelgti dokumentus, įrašus. Neprašyk pagalbos – iki kitos savaitės aplinkinių reakcijos bus nenuspėjamos. Susisiek su seniai matytu draugu – emocinė parama dabar tikrai pravers. Artimiausiomis savaitėmis daugelis Svarstyklių pajus stiprų troškimą atnaujinti nutrūkusią draugystę, susirasti seniai matytus bičiulius.

Skorpionas. Šeimyniniai santykiai bus šiltesni, gilesni ir laimingesni. Vieni kitiems būsite dosnesni visomis prasmėmis. Jausi poreikį įleisti šaknis, norėsi rūpintis namais ir artimaisiais. Jausi pilnatvę, nes būtent šeima ir namai yra tavo didžiausios vertybės.

Šaulys. Pagerės santykiai su broliais ir seserimis, kaimynais ir giminaičiais. Ims plėstis horizontas, padaugės ateities planų. Imsi suvokti, kad kliūtys ir apribojimai yra ne išoriniai, primesti aplinkos, o labiau vidiniai. Stiprės pasitikėjimas savimi, tai padės tau jaustis nugalėtoja ir mąstyti iš nugalėtojo perspektyvos. Tapsi pakantesnė ir dosnesnė aplinkiniam pasauliui. Gyventi bus gera.

Ožiaragis. Šį savaitgali gali tekti greitai reaguoti į dalykinę žinutę. Kolegos, verslo partneriai bus griežti, pasistenk nieko nepamiršti, viską apskaičiuoti. Dalis Ožiaragių gali susidurti su finansiniais sunkumais. Na, tiesiog pasistenk per daug neišlaidauti, ir viskas bus gerai. Romantinio ar socialinio pobūdžio kvietimus būtinai priimk, nesigailėsite. Rask laiko poilsiui, pramogoms su mylimais žmonėmis.

Vandenis. Sustiprės ir pagilės dvasingumas bei budrumas. Į pasaulį imsi žvelgti su užuojauta, jausi gilią empatiją visiems kenčiantiems. Gali sutikti įtakingą mokytoją (nebūtinai pagal profesiją) arba pati tapsi kažkam mokytoja. Ims traukti metafizika, okultizmas, o gal norėsi apsilankyti bažnyčioje.

Žuvys. Santykiais su kitais žmonėmis atvers naujus horizontus. Net tavo dvasinė plotmė taps gilesnė. Iš esmės tai reiškia, kad ateina metų trukmės didysis augimo ciklas. Tai tavo šansas patikrinti, ką gali pasiekti, nes jausiesi pakankamai saugiai ir užtikrintai, kad imtum įgyvendinti savo užmojus, be to, ir aplinkiniai reaguos teigiamai.

Mano išsaugoti straipsniai