JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Horoskopas savaitgaliui: vieną Zodiako ženklą aplankys didžiulė sėkmė (07 01 - 07 03)

Horoskopas savaitgaliui: vieną Zodiako ženklą aplankys didžiulė sėkmė (07 01 – 07 03)

Ar jauti, kaip greitai prabėgo pirmasis vasaros mėnuo? Liepa žada atnešti dar daugiau magiškų nuotykių ir galbūt net meilę…

Avinas. Savaitgalį rizikuoji iššvaistyti visą energiją pokalbiams. Gilinsiesi į visatos paslaptis, bendrausi rimčiausiomis temomis – apie žmogaus psichiką, dvasinį tobulėjimą, sniego žmogaus atsiradimą ir pan…. Galbūt šiandien sutiksi žmonių, kuriuos irgi domins tokios temos. Svarbiausia lakiojant padebesiais neprarasti pagrindo po kojomis.

Jautis. Savaitgalį pasitikėjimas savo jėgomis tiesiog kunkuliuos. Šis jausmas bus toks stiprus, kad norėsis padaryti kažkam gera, palaikyti. Tik demonstruojant gerumą nereikia tikėtis to paties – dėkingumo gali ir nesulaukti.

Dvyniai. Šiandien rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą… Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas šiai dienai – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Vėžys. Savaitgalį tau svarbiausia bus praleisti laiką su artimais žmonėmis. Ši mintis išstums kitus reikalus ir rūpesčius. Beje, šiandien labai naudinga fizinė veikla – pabėgiok, nueik ar sporto klubą ar surenk iškylą gamtoje.

Liūtas. Savaitgalį su malonumu jausiesi sraigteliu svetimame mechanizme – jei tik šis mechanizmas gerai suteptas ir negirgžda. Puikiai darbuosiesi komandoje, tik tau bus svarbu tiksliai žinoti, ką daryti ir kam to reikia. Tik supratęs savo rolę procese Liūtas bus pasirengęs vykdyti tai, ką sumanė kiti. Jei tavęs neinformuos apie smulkmenas, teks viską daryti patiems.

Mergelė. Mergelės ne itin mėgsta intelektualias diskusijas, bet šiandien apdarys tam išimtį. O kuo karštesnis užvirs ginčas, tuo joms bus smagiau ir įdomiau. Labiausiai norėsis priešininko su visiškai priešingu požiūriu, na o tada duosi sau valią, kad dar labiau jį išprovokuotum. Priežastis paprasta – sekmadienį būsi tiek tikras savo intelektu, kad labai norėsi jį pademonstruoti.

Svarstyklės. Svartsyklės veiks su dviguba energija ir ryžtingumu. Nors dideliu organizatoriaus talentu nepasižymėsi, sugebėsi paskatinti aplinkinius padaryti kažką tau naudingo. Viską vertinsi labai rimtai, humoro jausmu šiandien nepasižymėsi. Na ir gerai – kartais reikia būti rimtam.

Skorpionas. Savaitgalį būsi išsiblaškiusi, pokalbio metu pamesi mintį ar jausi nuobodulį. Buitinės temos, paskalos kels žiovulį, o rasti protingą pašnekovą bus sunku. Žvaigždės pataria eiti ten, kur yra tikimybė sutikti įdomių žmonių. Protingas pokalbis šiandien tau būtinas kaip oras.

Šaulys. Laisvą laiką sekmadienį geriausia skirti sportui – bus naudinga ne tik kūnui, bet ir sielai. O ir būtent sporto salėje galimi susitikimai, įdomios ir perspektyvios pažintys. O kad figūrai sportas naudingas, turbūt nė nereikia priminti.

Ožiaragis. Šiandien visos sėkmingiausios mintys, sumaniausi projektai sies su žmonėmis. Būk matomas, įvykių centre – čia tavo sėkmės paslaptis, bent jau šiandien. Gali būti, kad šeštadienį dėl komunikabilumo, žavesio sugebėsi užmegzti tikrai naudingų pažinčių.

Vandenis. Savaitgalį tau bus sunku atsispirti – atrodysi neprilygstamas tiek savo, tiek aplinkinių akyse, pasitikėjimas trykšte trykš. Charizma šiandien pravers įvairiausiose srityse, netgi namuose, bendraujant su namiškiais. Svarbiausia neperlenkti lazdos ir neužriesti nosies, kaip sakoma – aukštai pulsi, susikulsi. Bet koks neigiamas poelgis labai greitai atsigręš prieš tave.

Žuvys. Savaitgalį laukia daug planuotų ir neplanuotų susitikimų – kiekvienas gali būti neeilinis. Tai pasakytina ir apie romantiškas pažintis, ir apie susitikimus, susijusius su dalykiniais reikalais. Sulauksi dėmesio – tiesa, nebūtinai su pliuso ženklu…

Mano išsaugoti straipsniai