JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 24 - 26 06)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (06 24 – 26 06)

Savaitgalis po Joninių – magiškas ir kupinas siurprizų. Pasiruošusi jam?

Avinas. Lengvai bendrausi su artimaisiais, padėsi tašką barniuose ir pykčiuose, pasieksi ypatingų pergalių meilės sferoje. Nepraleisk progos parodyti iniciatyvą, veik ryžtingai – niekas nepasirūpins tavo interesais geriau už tave patį.

Jautis. Savaitgalis bus ramus, jei neįklimpsi į smulkmenas, priekabiavimą prie artimųjų. Venk kontakto su nemaloniais asmenimis, o bendravimo ratą susiaurink iki artimiausių, supratingų bičiulių. Iš vaikino / merginos nevertėtų reikalauti daugiau nei jis / ji sugeba.

Dvyniai. Tavo veikla savaitgalį bus produktyvi, netgi pelninga. Veiklos rezultatai džiugins, o štai santykiai su tėvais, draugais erzins. Gali tekti nusivilti artimu žmogumi. Tolimos išvykos nepatartinos, ypač sekmadienį. Na ir saugok piniginę – tiek nuo neapgalvotų išlaidų, tiek nuo ilgapirščių.

Vėžys. Ateinančias tris dienas atsiras naujų draugų ar susižavėjimo objektų. Daliai Vėžių baigiasi socialinės izoliacijos ar emocinio užsisklendimo laikotarpis – plykstelės entuziazmas, atsinaujins romantiški troškimai. Šis pozityvus laikas emociniam augimui ir naujiems ryšiams megzti – tegu visi nauji ryšiai teikia džiaugsmo.

Liūtas. Ateinančiomis dienomis artimi draugai ar dalykiniai partneriai gali paprašyti pateikti galutinį atsakymą. Apskritai artimiausiu metu galimi trikdžiai, atidėliojimai, tave bandys įvelti į keistus emocinius įsipareigojimus. Skirk laiko naujiems pomėgiams, lavink kūrybingumą.

Mergelė. Gebėjimas atleisti sau ir aplinkiniams – puikus bruožas, savaitgalį bus progų jį vystyti. Truputis lengvabūdiškumo nepakenks – pamiršk visas nuoskaudas ir mėgaukis bendravimu, linksmybėmis, tegu savaitgalis būna tikra šventė.

Svarstyklės. Šį savaitgalį naujus draugus ir potencialus mylimuosius papirks tavo asmeninis žavesys. Daugeliui Svarstyklių atsiras naujos emocinės paramos. Naujos pažintys bus itin vertingos, turėk tai omenyje. Dalies Svarstyklių laukia su valstybinėmis institucijomis susiję vizitai. Nenumok ranka į giminaičio ar artimo draugo patarimą.

Skorpionas. Be vargo išspręsi buitines problemas, susikalbėsi su giminaičiais. Norėsi globoti savo vaikiną / merginą, tik neįkyrėk savo rūpesčiu. Būsi jautrus kitų problemoms, tik nesistenk sužinoti svetimų paslapčių.

Šaulys. Ateinančias kelias savaites daug dėmesio teks skirti komunikacijai, naujos informacijos įsisavinimui. Nusiteik, kad aplinkiniai norės pademonstruoti savo pranašumą, rodyti gebėjimus. Neatsisakyk kvietimų į renginius, į pasimatymus, o kad būtų drąsiau, gali kartu pasiimti draugą ar draugę.

Ožiaragis. Ateinančias kelias savaites daug dėmesio teks skirti komunikacijai, naujos informacijos įsisavinimui. Nusiteik, kad aplinkiniai norės pademonstruoti savo pranašumą, rodyti gebėjimus. Neatsisakyk kvietimų į renginius, į pasimatymus, o kad būtų drąsiau, gali kartu pasiimti draugą ar draugę.

Vandenis. Atidžiai stebėk draugų reakciją, elgesį. Artimiausiomis dienomis tiek kolegos, tiek draugai gali pratrūkti, į paviršių gali išplaukti seniai slėptos emocijos. Na bent jau nebeliks neišsakytų nuoskaudų. Artimiausiomis dienomis gali tekti priimti nelengvą sprendimą, kuris bus susijęs su meilės sritimi.

Žuvys.Svajonės, nuojautos ir emocijos atsidurs antrame plane. Kelias artimiausias dienas jausi, kaip grįžta optimizmas, susidomėjimas gyvenimu. Žuvys pajus įkvėpimą siekti karjeros, gal net pradėti savo verslą. Ateinančius du – tris mėnesius pajusi, kur tikras tavo kelias.

Mano išsaugoti straipsniai