JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Didysis VASAROS horoskopas: vienoms nuskils

Didysis VASAROS horoskopas: vienoms nuskils, kitos graušis nagus

Vasara visuomet kelia malonų virpuliuką krūtinėje. Ta šiluma, ta žaluma, tas bangų ošimas ir nuotykių kvapas… Tikriausiai spirgi, kaip nekantrauji sužinoti, ką vasarai tau lėmė Zodiakas. Paskaitom!

Avinas. Pirmojoje vasaros pusėje gali jaustis neįvertinta ir skaudinama, ypač tai lies asmeninius santykius. Viskas pasikeis liepos viduryje, kai įgausi pasitikėjimo savimi ir sustiprės tavo vidinis AŠ. Turėtum atminti, jog vasara – trumpas laiko tarpas, todėl privalai išnaudoti visus jos privalumus ir teikiamus malonumus. Neprasedėk visą vasarą spoksodama į kompiuterio ekraną – yra kur kas naudingesnių veiklų! Jei neturi vaikino, neprarask vilties – rūgpjūčio galas tau bus paruošęs kažką ypatingo.

Jautis. Jaučio ženklo atstovės paisys tik savo pačių norų, todėl ganėtinai sunkoka bus bendrauti su kitais – ypač tai liečia vasaros išvykas, keliones ir t.t. Vasaros metu tikrai atrasi tą žmogų, su kuriuo tau bus gera ir jauku, tačiau ar jis taps tavo širdies draugu, nežinia. Stenkis kuo daugiau bendrauti su žmonėmis, išvyk į kelionę, susiplanuok vykimą į mėgstamos muzikos festivalį. Buvimas gamtoje tave apramins, be to, aplinkos pakeitimas visuomet į naudą – rudenį grįši pailsėjusi ir žvali.

Dvyniai. Dvyniams vasara bus permaininga. Nuo pat birželio vidurio virs audros – artimas žmogus tave išduos arba piktai apkalbės, todėl nesedėsi sudėjusi rankų. Jei tavyje pažadina liūtą, laikykitės. Liepos pabaigoje kiek nurimsi, dramos atvės. Visgi tai nesutrukdys tau imtis įvairių veiklų ir patirti neužmirštamų nuotykių. Būtinai kažką planuok su draugais – būdama draugų būryje turėsi didesnę galimybę sutikti ir savo meilę. Jei vaikiną jau turi, jokių didelių pastangų dėti nereikės – vasarą viskas eis kaip per sviestą.

Vėžys. Rami vasara tikrai nebus. Nors būsi kupina entuziazmo, jausiesi energinga ir pasiryžusi nemažai ką nuveikti, tavo tikslams trukdys kažkas iš tau artimos aplinkos. Gal pavydi draugė? O gal viską norintis sukontroliuoti vaikinas? Kaip bebūtų, ramiai pailsėti tau nepavyks. Visgi ištaikyk bent kelias dienas prie jūros – kad ir pati viena. Buvimas su savimi tau reikalingas kaip oras, o vasara puikus metas pasikalbėti su savimi, išsiaiškinti savo norus. Į vaikinus nesižvalgyk tol, kol nesuvoksi savo pačios poreikių.

Liūtas. Oi, Liūtų vasara tai jau tikrai bus karšta visomis prasmėmis. Vasaros pradžioje galimas trumpas romanas su kažkuo iš tavo senų pažįstamų. Vasara daugelis merginų pasijaučia žavesnės ir drąsesnės, tačiau Liūtės kerės įspūdinga charizma. Norėsis su visais bendrauti, flirtuoti, jausiesi savimi pasitikinti ir drąsi. Tai pastebės ir aplinkiniai, kurie tuoj pat įvertins tavo žavesį. Dėmesio neatsiginsi, ypač iš vaikinų. Tačiau ar kada buvo kitaip?

Mergelė. Mergėlėms vasara atneš ypatingus nuotykius, tačiau tik tuomet, jei jos pačios bus jiems pasiryžusios. Vyk šalin pasyvumą, kuris gali užklupti vasaros pradžioje. Gali būti, jog draugai tempsis tave į viešumą, tačiau tu būsi užsisklendusi. Atmink – vasara yra viena ir ji greitai prabėgs, todėl verčiau ją išnaudok tinkamai. Meilės frontas tau žada kažką naujo, tačiau tik rugpūčio gale, todėl nedėk pastangų surasti gyvenimo meilę pirmuosius vasaros mėnesius.

Svarstyklės. Svarstyklės niekaip neapsispręs – likti Lietuvoje ar atostogauti užsienyje. Jei pasirinksi mūsų šalies variantą, žinok, jog ir čia gali patirti nuostabių akimirkų. Į užsienį vyk tik su tau puikiai pažįstama draugija, antraip gali nudegti. Antrojoje vasaros pusėje Zodiakas tau žada surasti naują, tau širdžiai mielą žmogų, tačiau tai nebūtinai bus vyriškos lyties atstovas. Visgi jei vasarą sieksi meilės, patariama tai daryti pajūryje – ten tavo žavesys galutinai atsiskleis.

Skorpionas. Skorpionėms vertėtų vasarą labiau pasigilinti į save – paskaityti naudingą knygą, pasportuoti ar pamedituoti. Tik išmokusi elgtis su savimi, išmoksi ir pelnyti kitų palankumą. Būk atsargi – vasaros metu gali sulaukti neigiamų komentarų iš aplinkinių, tačiau tai bus tik pavydas. Tau seksis – atostogaudama pritrauksi dėmesį, todėl trumpas atostsogų romanas beveik garantuotas. Ar jis išsilaikys ir rudenį – viską nuspręsi tu pati.

Šaulys. Šaulės švies tarsi saulės, kitaip ir būti negali, juk vasarą jos stebuklingai atgyja. Patartina užsiimti sveika gyvensena – daugiau pasportuoti, rinktis neapdorotą maistą, gerti daug vandens. Net ir paprasta išvyka į kaimą gali praturtinti vidų, suteikti jėgų, pralaisvinti mintis. Vasarą atsiras tas, kuris, atrodo, bus jau šimtą metų pažįstamas. Todėl naujai sutikta simpatija šią vasarą padarys pačia įsimintiniausia. Nepabijok daugiau reikšti savo nuomonės – vasaros gale tave gali kažkas pastebėti.

Ožiaragis. Ožiaragiai džiaugsis puikia atmosfera – vasarą jos sutiks daug senų draugų, aplankys gimines ir galbūt net vėl pradės jausti jausmus senai simpatijai. Iki ko tai prives, vienas Dievas težino. Visgi vasarą Ožiaragėms bus aktualiausia ne įsipareigoti, o išlaikyti gerus ryšius su draugais. Juk jie – gyvenimo ramstis, o ir smagių vasaros akimirkų su jais netrūks. Jei turi antrą pusę, pasiruošk jo bambėjimui, jog tavęs beveik nemato. Skirk laiko ir jam – santykių išsaugojimas tikras menas, todėl pasistenk, jog rudeniui prasidėjus netektų verkti.

Vandenis. Vandenių vasara, nors ir prognozuojama kiek pasyvi, visai nebus nuobodi. Juk gulėjimas prie ežero su puikia knyga tikrai nėra pats blogiausias vasaros praleidomo variantas… Pamąsyk, kokios vasaros norėtum ir tuoj pat susikurk vasaros planus. Įtraukei punktą susirasti vaikiną? Ieškoti jo tau neprireiks – vasaros viduryje vaikinas pats tau pradės rodyti dėmesį, todėl ypatingai stengtis tau nereikės.

Žuvys. Vasara puikus metas pagaliau sustoti ir atsikvėpti. Visus metus zujai tarsi voverytė, todėl šiltasis sezonas – tai metas, kai turi atsikvėpti ir susimąstyti: ko iš tiesų trokšti? Kam esi skirta? Tavo mintis gali nutraukti netikėtinai į gyvenimą grįžęs tau brangus žmogus. Ar tai tavo buvęs vaikinas? Zodiakas neišduoda, tačiau galime pasakyti tik tiek, jog dėmesio tau tikrai netrūks, ypač vasaros gale. Jei trokšti būti pastebėta, kiek atsiskirk nuo draugių ar draugų būrio. Ir viena gali nuversti kalnus.

Mano išsaugoti straipsniai