JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 20 - 05 22)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (05 20 – 05 22)

Vis šiltyn ir šiltyn… Paskaitom, ką Zodiakas nulems mums savaitgalį.

Avinas. Jūsų visai nedomins įgrisusi sena rutina. Jūs esate nusiteikęs nuveikti kažką pašėlusio ir beprotiško ir niekas jūsų nesustabdys! Persekios keistas jausmas, todėl patartina būti atsargiems. Prieš šokdami nuo krašto, ženkite žingsnį į priekį pažiūrėti, kas slypi anapus. Savaitgalį jūs pats būsite savo likimo kalviu.

Jautis. Jūsų dieną praskaidrins pažintis su nauju žmogumi. Palaikyti ryšį yra labai lengva; prieš išsiskirdami, nepamirškite apsikeisti elektroninio pašto adresais ir telefono numeriais. Kažko svarbaus praradimas sujauks jūsų planą, bet, kai daiktas atsiras, jūsų planai vyks kaip suplanuoti.

Dvyniai. Jau senokai netvarkėte savo kambario? Dabar – puikiausiai šiam darbui tinkančios dienos! Taip pat patartina sulėtinti tempą ir įvertinti žmones jūsų gyvenime, kurie jums kaip nors padėjo. Dovana nėra būtina, bet nuoširdus „ačiū“ bus įvertintas. Savaitgalį galimos problemos darbe arba problemos, susijusios su mokykla.

Vėžys. Bus labai sunku, bet jūs turite pamiršti savo ego. Yra kitas asmuo, kuris gali atlikti tai geriau nei jūs, ir geriausias sprendimas jums yra jį palaikyti užuot rodžius nepasitenkinimą. Penktadienis prabėgs be rūpesčių, bet Mėnulis kels jums iššūkių ir jūs tikrai neprivalote leisti kitam žmogui laimėti…

Liūtas. Pastaruoju metu tu tiek lakstei organizuodama viską ir visus, kad neturėjai nė minutės sustoti ir atsikvėpti. Savaitgalį ištaisyk šią klaidą ir užsisakyk masažą. Tau reikia pasiruošti – kitą savaitę Jupiteris įžengs į tavo malonumų zoną. Nepamiršk, kad visus ateinančius metus socialine prasme tu būsi pokylio karalienė.

Mergelė. Nesistebėkite, jei jums pradės nebepatikti kas nors, kas anksčiau labai patiko. Su amžiumi mūsų skoniai ir nuomonės keičiasi ir tame nėra nieko blogo. Penktadienį jus kažkas sunervins ir atsakymą žino tas, kurio pagalbos jūs greičiausiai nepagalvotumėte paprašyti. Savaitgalis yra neįpareigojantis.

Svarstyklės. Daugiau jėgos yra jungiantis prie grupės, nei bandant atsilaikyti vienam. Nusimato pokytis, bet tam, kad jis įvyktų, jūs turite norėti pokyčių. Paklauskite patarimo savo geriausio draugo; jis nenukreips jūsų klaidinga linkme. Šeštadienį ir sekmadienį jus domins galvosūkiai, bet nenuleiskite rankų, jei jums nepavyks jų išspręsti pirmu bandymu.

Skorpionas. Savaitgalį tau patartina paieškoti kelio jei ne į žmonių širdis, tai bent į protą. Tie, kurių nuomonė tau svarbi, šiandien sugebės įvertinti naujus tavo sumanymus ir nestandartinį mąstymą. Taigi negaišk laiko – jei nori pademonstruoti intelektą, drąsiai ženk pirmyn. Sekmadienį būsi pagrindinio vaidmens atlikėjas, mėgaukis tuo.

Šaulys. Savaitgalį tavo kambaryje viešpataus chaosas, kurio net ir norint nepavyks išvengti. Kaip, beje, ir asmeniniame gyvenime – nesusipratimai, tragikomiškos situacijos, priekaištai, barniai… O tavo galvoje suksis globalios idėjos, nebus laiko nei tvarkyti aplinką, nei įsiklausyti, ką sako ir ko nori aplinkiniai. Na, anksčiau ar vėliau teks imtis kurti iš chaoso tvarką. Visame kame.

Ožiaragis. bus daug progų nuveikti kažką naudingo sau ir aplinkinių labui. Įkvėpsi draugaus savo novatoriškomis idėjomis, būsi tarsi energijos šaltinis. Koją pakišti gali arogancija. Nemanyk, kad esi geresnis už kitus, tiesiog be pasipūtimo džiaukis savo sėkme. Sekmadienį sugebėsi įžvelgti bet kokios problemos esmę ir greitai rasti sprendimą, kalbant metaforiškai, kiekvienai spynai atitaikysi raktą.

Vandenis. Savaitgalį laimė – tavo rankose, tiksliau – galvoje. Žvaigždės tvirtina, kad savo minties galia sugebėsi pakeisti aplinkinį pasaulį. Dėl kažko abejoji, graužia nepasitikėjimas? Pasakyk sau – aš viską sugebu. Stinga energijos? Atsistok prieš veidrodį ir garsiai pasakyk, kad energijos ir entuziazmo – su kaupu.

Žuvys. Jaudinančios dienos, kurių laukėte. Jei šiomis dienomis negausite to, ko norite – jūs tiesiog nesistengiate! Jaudinanti patirtis privers jus apgalvoti, kur link einate. Kol kas nedarykite jokių didelių pokyčių, bet pradėkite galvoti apie būdus, kaip galite paversti savo gyvenimą geresniu.

Mano išsaugoti straipsniai