JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tavo Zodiakas atskleis

Tavo Zodiakas atskleis, kas labiausiai tavyje ŽAVI VAIKINUS

Visos turime kažką, kas traukia aplinkinius. Ir dažniausiai tai nėra ilgos blakstienos ar trumpučiai sijonukai. Daug svarbesnės – mūsų asmeninės savybės, kurias turėti mums nulėme… Zodiakas! Kokios mūsų savybės žavi vaikinus?

Avinas. Nors esi ganėtinai emocinga, lyg medus muses trauki vaikinus, kurie yra kiek ramesni. Tikriausiai tavųjų gerbėjų šleifas nemenkas… Tu patinki tiems, kurie dievina paklūsti antrąjai pusei – santykiuose esi linkusi dominuoti ir to net neketini slėpti. Tavyje vaikinus žavi drąsa ir užsispyrimas – ką užsibrėši, būtinai padarysi.

Jautis. Jei išskirtume tavo didžiausias teigiamas savybes, tai būtų nuoširdumas ir atsidavimas parneriui. Bendraujant su vaikinais esi be galo atvira, neslėpi savo jausmų, todėl priešingai lyčiai lengva prie tavęs prieiti, su tavimi pabendrauti. Būtent todėl dauguma vaikinų nori su tavimi paprasčiausiai pasikalbėti, daugelis laiko tave gera drauge.

Dvyniai. Tavo energija ir mokėjimas džiaugtis kiekviena smulkmena žavi ne tik vaikinus, bet ir aplinkinius. Nors neprisileidi žmonių per anksti, vis dėlto sugebi juos traukti tarsi magnetas. Gamta tau dovanojo puikią išvaizdą, tad tai – dar vienas aspektas, kodėl trauki priešingą lytį.

Vėžys. Tavo koziris – ramybė ir ištikimybė. Nesi linkusi megzti trumpalaikių santykių, todėl vaikinai dažniausiai prieš susipažindami nujaučia, jog tau nėra aktualūs neįpareigojantys ryšiai. Vaikinus žavi savo gebėjimu šnekėti giliomis temomis, smalsumu ir išklausymu, ką sako kitas žmogus.

Liūtas. Aplinkinius, taip pat ir vaikinus, žavi tavo gerumas ir atvirumas. Dažniausiai nieko neslepi ir sakai viską taip, kaip tau atrodo. Prisipažinti meilėje tau nėra sudėtinga, todėl labai greitai gali įsimylėti. Potencialiems partneriams iš karto duodi ženklą, jog norėtum su jais bendrauti. Labai laisvai komunikuoji, todėl ši savybė kaip niekas kitas žavi vaikinus, tačiau neretai… sukelia pavydą.

Mergelė. Mergelės visiems trokšta būti draugės ir tai nėra blogai. Pritraukti gerbėjus joms nėra sudėtinga, mat jos su visais elgiasi draugiškai, nenori konfliktuoti. Vaikinus jos traukia savo jaukumu, mielumu, norėjimu pagelbėti, moteriškumu.

Svarstyklės. Svarstyklės mėgsta stebinti, joms patinka dovanoti įvairias dovanas parneriui. Būtent todėl Svarstyklės geba išlaikyti darnius, tačiau nutrūktgalviškus santykius. Vaikinus jos traukia savo spontaniškumu, be to, yra labai draugiškos ir atidžios partneriui. Svarstyklės visada padės, išklausys ir pasirūpins savo vaikinu, mat yra gero būdo.

Skorpionas. Skorpionės, nepaisant jų ūmaus būdo, vaikinus traukia savo aštriu mąstymu. Ne veltui sakoma, jog protas – viena labiausiai vaikinus jaudinančių merginų dalykų. Skorpionės mėgsta rūpintis savo išvaizda, todėl yra ne tik labai išmintingos, tačiau visuomet gerai atrodančios.

Šaulys. Šaulės – tikros nuotykių ieškotojos, kurioms būdingas troškimas patirti ir tyrinėti. Savo patirties troškimu jos tiesiog užburia vaikinus, kuriuos taip pat traukia nepažinti toliai. Draugystė su Šaule – kupina ieškojimų, atradimų ir ilgų vakarų, todėl kiekvienas vaikinas žino, jog nuobodu tikrai nebus.

Ožiaragis. Ožiaragės labiausiai vertina pastovumą, todėl dažniausiai traukia partnerius, kurie nori to paties. Jos vaikinus žavi savo gebėjimu į viską žvelgti ramiai, be jokio streso ar baimių. Joms svarbu, jog jas suptų žmonės, su kuriais jos jaučiasi užtikrintai ir jaukiai. Ožiaragės dievina kurstyti namų židinį, todėl antrą pusę patrauks savo šeimyniškumu.

Vandenis. Vandenės iš esmės yra paslaptingos damos, o paslaptis vaikinus žavi. Jos tikrai nėra atverstos knygos – Vandenių vidinį pasaulį reikia pažint pamažu, jos ne visiems greitai atsiveria. Todėl jos traukia vaikinų – medžiotojų dėmesį, kuriems patinka merginą užkariauti, jų siekti. Deja, tai kartais baigiasi ne tokiomis ir geromis situacijomis…

Žuvys. Žuvų ženklo atstovės – be galo rūpestingos merginos, kurios pasirūpins, jog partneris būtų visapusiškai aprūpintas ir puikiai jaustųsi santykiuose. Žuvys iš karto vaikinus pritraukia moteriškumu, švelnumu – jos nebijo dažnai apkabinti, paimti už rankos, pabučiuoti. Todėl artimas kontaktas su partneriu joms nėra svetimas.

Mano išsaugoti straipsniai