JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tai nulemta - tavo profesija pagal Zodiako ženklą

Tai nulemta – tavo profesija pagal Zodiako ženklą

Tikriausiai dažniausias klausimas, kuris Jums neduoda ramybės: Kur stoti? Kokius dalykus rinktis? Kokia mokslų sritis labiausiai domina? Kokį darbą norėčiau dirbti ateityje? Turime Jums paruošę geriausiai tinkančias profesijas pagal Jūsų Zodiako ženklą. Tikimės, kad tai padės Jums apsispręsti.

Avinas

Avinai – apsigimę lyderiai. Jie iš anksto visur ir dėl visko teisūs, todėl jiems geriausia rinktis tas veiklos sritis, kuriose galima pritaikyti savo karštą charakterį, turėti galimybę vadovauti ir nuolat gauti įgūdžių. Rutina ir nuobodus darbas, mažai judėjimo ir veiksmo tai – tikrai netinkamas darbas.

Rekomenduojamos profesijos: advokatas, prokuroras, politika ir politologija, pedagogika, chirurgija, sporto treneris, aktorystė, renginių organizatorius.

Jautis

Jaučio atstovai – praktiški, ryžtingi, ištvermingi ir užsispyrę. Tai atsakingi žmonės, pradėtą darbą, jie visada užbaigią. Taip pat nebijo rizikuoti, tačiau tik tada, kai aiškiai įsitikinę, kad jų veiksmai atneš jiems naudos. Jie kantrūs, neprieštarauja prieš sukurtas taisykles.

Rekomenduojamos profesijos: finansininkas, geologas, vadybininkas, dizaineris, kosmetologas, juvelyras, biologas, vidaus interjero dizaineris.

Dvyniai

Dvyniai yra nepastovūs, gudrūs ir žodžio kišenėje neieškantys žmonės. Jie mėgsta bendrauti, tačiau vengia gilesnių jausmų. Šio ženklo atstovams sunku ilgam susitelkti vienam darbui, todėl jie mėgsta dirbti daug darbų vienu metu. Dvyniams labiausiai tinka laisvos profesijos, leidžiančios nepaklusti svetimai valiai, režimui ir disciplinai.

Rekomenduojamos profesijos: žurnalistas, rašytojas, psichologas, teologas, lektorius, teatro ar kino kritikas, vadybininkas, diktoriai.

Vėžys

Jie sąžiningi ir patikimi darbuotojai. Vėžiai nemėgsta naujovių, yra linkę paklusti aplinkos sąlygoms. Po šiuo ženklu gimę žmonės turi stiprią intuiciją. Vėžiams patinka globoti silpnuosius, jie puikiai susidoroja su tomis pareigomis, kurios leidžia sukurti jaukumą.

Rekomenduojamos profesijos: mokslininkas, gydytojas, rašytojas, architektas, socialinis darbuotojas, valdininkai, archeologai, dietologai.

Liūtas

Žmonės, kurių Zodiako ženklas Liūtas, yra lyderiai iš prigimties. Jie aktyvūs, optimistiški, geranoriški, noriai reiškiantys savo jausmus. Juos lengviau paveikti švelnumu ir gudrumu negu jėga. Nors Liūtai viską atlieka ramiai, užtikrintai ir ryžtingai, kartais jiems pritrūksta kantrybės ir jie yra linkę dramatinti situacijas.

Rekomenduojamos profesijos: Tv laidų vedėjas, visažistas, advokatas, režisierius, mokytojas, gydytojas, publicistas, juvelyras.

Mergelė

Mergelės ženklo atstovai yra kuklūs, dėmesingi, tvarkingi, sąžiningi, darbštūs, pareigingi ir paslaugūs žmonės. Viską, ką jie daro, daro gerai. Mergelės labai pastabios, todėl kartais tampa per daug smulkmeniškos ir priekabios. Šio ženklo atstovams patinka rutininis darbas, jie moka planuoti, lengvai perpranta reikalingą informaciją ir viską pagrindžia nenuginčijamais faktais bei argumentais.

Rekomenduojamos profesijos: veterinaras, gydytojas, amatininkas , sociologas, filologija, analitikas, buhalteris, redaktorius, farmacininkas.

Svarstyklės

Svarstyklės yra estetės, mėgstančios grožį, malonumus ir linksmintis. Tai kūrybingo asmenybės, tad jeigu pačios nieko nekuria, labai vertina meną. Šiam ženklui apskritai sunku ką nors tiksliai ir ilgam laikui nuspręsti, taigi profesijos pasirinkimas gali virsti tikru galvosūkiu.

Rekomenduojamos profesijos: kirpėjais, kosmetologais, masažuotojais, dizaineriais, modeliuotojais, dekoratoriais, gėlininkais, siuvėjais, konditeriais.

Skorpionas

Stipriosios Skorpionų savybės – valia ir ištvermė. Gimusieji tokiu laiku žmonės yra aistringi, išdidūs, energingi ir nekenčiantys kompromisų. Jiems sunku pasitikėti kitais, todėl savo turtingą vidinį pasaulį jie kruopščiai slepia nuo aplinkinių. Individualistai Skorpionai dažniausiai renkasi jų asmeninės laisvės nevaržančias profesijas.

Rekomenduojamos profesijos: psichologai, psichiatrai, filosofai ,teologai, kriminalistai, teisėjai, konsultantai, tyrinėtojai, chirurgai, žolininkai.

Šaulys

Išskirtinė Šaulio savybė – besąlygiškas optimizmas. Joks kitas Zodiako ženklas negali pasigirti tokiu entuziazmu, meile gamtai, žmonėms ir gyvūnams. Kadangi šio ženklo atstovai yra visapusiški ir savarankiški, jie tiki, kad tiesa ir teisingumas yra svarbiausia.

Rekomenduojamos profesijos: vadovas, vadybininkas, vertėjas, reporteris, politikas, keliautojas, vairuotojas, sportininkas, juristas, diplomatas, mokslininkas, medikas.

Ožiaragis

Ožiaragiai turi gana retą savybę – jiems idealiai tinka monotoniškas, individualus, susikaupimo ir atidumo reikalaujantis darbas. Tai užsispyrę, ambicingi, disciplinuoti, rimti ir ištikimi savo darbui žmonės. Ožiaragiai noriai imasi atsakomybės ir nesitraukia tol, kol darbai nebūna atlikti tobulai.

Rekomenduojamos profesijos: buhalteriai, finansininkai, konstruktoriai, administratoriai, juvelyrai, ekonomistas, stomatologas, advokatas.

Vandenis

Vandeniai išradingi, smalsūs, nenuspėjami, linkę eiti savo keliu. Visais veiksmais jie siekia išsiskirti iš minios ir įrodyti kitiems, kad yra ypatingi. Jiems reikia permainų, laisvės, savarankiškumo ir tai skatina juos rinktis laisvas profesijas. Tačiau darbą jie atlieka apgalvotai, nuosekliai ir kantriai.

Rekomenduojamos profesijos: psichologas, menininkas, dizaineris, ekonomistas, buhalteris, sociologas, kino operatorius, antikvaras, išradėjas.

Žuvys

Žuvų ženklo žmonės yra svajotojai, jautrūs ir jausmingi. Juos veikia galinga vaizduotė ir neįtikimos svajonės. Žuvys linkusios iš aplinkos priimti tiek teigiamas, tiek neigiamas emocijas. Kupinos užuojautos Žuvys yra pasirengusios ne tik padėti kitiems, bet ir dėl jų pasiaukoti. Šio ženklo atstovai vengia konfliktų ir aktyvių veiksmų, tad dažnai leidžia viskam tekėti savo vaga.

Rekomenduojamos profesijos: konsultantai, kuratoriai, teisėjai, auditorius, finansininkas, logistikos specialistas, psichoanalitikas, privatus seklys, dainininkas, profesionalus keliautojas, artistas, menininkas.

Mano išsaugoti straipsniai