JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 08 - 04 10)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (04 08 – 04 10)

Šyla tiesiog sekundėmis, o kartu su šiluma ateina ir nuostabių potyrių metas – savaitgalį kai kurios gražinsis, o kai kurių akys žibės meile. Ar tai būsi tu?

Avinas. Bet kokia veikla savaitgalį suteiks tau džiaugsmo ir galbūt konkrečios naudos – svarbu, kad ją suplanuotum su artimais žmonėmis. Surenk draugišką vakarėlį arba tiesiog susirinkite šeimos rate. Būk nuoširdi su tais, kurie tau brangūs, ir jie taip pat atvers tau savo širdis.

Jautis. Jaučiams gresia nuobodulys. Diena nusimato kupina užduočių, tačiau viskas dėliosis taip, kad tu vargu ar sugebėsi jas visas įgyvendinti. Įvykiai ir darbe, ir namuose reikalaus neskubraus tempo, todėl tu norom nenorom turėsi jam paklusti. Tai turi savo pliusų – šeštadienį pajudės reikalai, kurių neįmanoma išspręsti staigiai, nesigilinant, nes jų imsiesi ramiai, apmąstydama.

Dvyniai. Šiuo metu reikėtų aktyviai siekti savo tikslų, kadangi sėkmė įmanoma bet kurioje srityje. Savaitgalio metu pasireikši kūrybiniame konkurse, meninio sporto varžybose ar pan. Dar neturinčių širdies draugo laukia flirtas, susirašinėjimai. Savaitgalis puikus metas užmegzti pažintis, kurios gali išsirutulioti į rimtus jausmus.

Vėžys. Vėžių savaitgalį laukia siurprizas – visų pirma, susijęs su finansais. Kaip ir visi siurprizai, jis nebūtinai turi būti teigiamas. Iš esmės, sekmadienį nebūsi linkusi galvoti apie finansus, bet aplinkybės pareikalaus skirti jiems dėmesį: per vieną dieną sugebėsi ir rasti, ir pamesti.

Liūtas. Savaitgalį rizikuoji pirma atkirpti, tik paskui devynis kartus pamatuoti. O juk vertėtų iš pradžių pamatuoti, bent kartą… Žvaigždės skatins veikti ryžtingai ir greitai, taip greitai, kad nespėsi apgalvoti situacijos. Taigi patarimas savaitgaliui – prieš kur nors veliantis bent suskaičiuok iki dešimties, įkvėpk, pagalvok ir ramia sąžine atidėk reikalą.

Mergelė. Savaitgalį protas veiks aiškiai, tiksliai, žongliruos skaičiais ir faktais. Jei pašvęsi šią dieną tam, kad pagerintum savo materialinę padėtį, ji pagerės. Planuok atostogas, remontą, didelius pirkinius.

Svarstyklės. Tu būsi pailsėjusi, tad kunkuliuosi energija, mielai būsi įvykių centre, o gal net apsiimsi juos režisuoti pati. Sekmadienį, jei pasiseks, gali praktikoje išsiaiškinti talentingo organizavimo paslaptį: neverta gaišti laiko tam, kad rastum kelią į kiekvieno širdį. Pakanka rasti universalius sprendimus, kurie tiks daugumos skoniui.

Skorpionas. Savaitaglį gyvenimas suteiks Skorpionuinemažai puikių galimybių, deja, ne visomis iš jų sugebėsi pasinaudoti! Žvaigždės nulems, kad savaitgalį tu būsi atsipalaidavusi, sulėtėjusios reakcijos, tad paprasčiausiai gali nespėti laiku reaguoti į sparčiai besikeičiančias aplinkybes. Tad jei nori pagauti sėkmės paukštę už uodegos, pasistenk aktyviau įsitraukti į įvykius – nežioplinėk.

Šaulys. Kuo greitesnio ir ryžtingesnio sprendimo reikalaus aplinkybės, tuo labiau tu būsi linkusi lėtinti tempą, kol galiausiai apskritai sustosi. Beje, jeigu savaitaglį tavęs niekas neragins ir nekels sąmyšio, tau turėtų pavykti veikti konkrečiai ir apgalvotai. Tik labai labai lėtai. Ir aplinkiniai neturėtų dėl to tavęs smerkti.

Ožiaragis. Savaitgalį Ožiaragių laukia rami diena, kai galima niekur neskubėti – reikalai tvarkysis patys, tau nereikės puldinėti. Tiesa, tokia neskubri įvykių eiga tau gali pasirodyti pernelyg nuobodi, bet jei būsi pasiruošusi iš anksto, sugebėsi naudingai praleisti laiką. Žvaigždės pataria skirti laiko sau ir gal net visa galva pasinerti į mados ir grožio pasaulį.

Vandenis. Savaitgalį tau svarbiausia bus praleisti laiką su artimais žmonėmis. Ši mintis išstums kitus reikalus ir rūpesčius. Beje, šiandien labai naudinga fizinė veikla – pabėgiok, nueik ar sporto klubą ar surenk iškylą gamtoje.

Žuvys. Savaitgalį žvaigždės pataria atidžiai stebėti viską, kas vyksta aplink – aplinkiniai kalbės apie svarbius dalykus. Šiandien turi progų gauti svarbios informacijos, išgirsti vertingą patarimą ar sulaukti puikios idėjos. Ateityje visa tai gali praversti, tad nesistenk atsidurti dėmesio centre – priešingai, būk dėmesingas, klausyk, mokykis, įsidėmėk.

Mano išsaugoti straipsniai