JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Tavo Zodiakas pasakys

Tavo Zodiakas pasakys, koks santykių patarimas tau būtinas

Kaip dažnai pra patarimų iš savo draugių, kalbant apie santykius? Žinoma, daugeliui žmonių svarbu išgirsti nuomonę iš kitų, tačiau žinok, jog net ir tavo Zodiakas gali būti puikus patarėjas meilės klausimais. Kiekvienam Zodiako ženklui yra būdingas patarimas, kuris pagelbės tau bendraujant su vaikinais. Įsidėmėk jį!

Avinas. „Pagalvok prieš kažką sakant“. Kartais per daug karščiuojiesi, todėl užsidegusi kaip degtukas gali pasakyti daug vaikiną įskaudinsiančių dalykų. Atmink, jog nors po to tu nusiramini, tavo partneriui nuoskauda širdyje gali likti dar ilgai.

Jautis. „Privalai sukurti atsakomybe bei pasitikėjimu grįstą ryšį su savo vaikinu“. Tau patinka laisvė, nepriklausomybė, todėl dažnau vengi rimtų įsipareigojimų. Atmink – jei nori iš santykių pasisemti patirties, turi atsakingai į viską žvelgti. Juk negali meiliai bendrauti su kitais vaikinais, jau turėdama savąjį. O flirtuoti tu mėgsti…

Dvyniai. „Nepamiršk daugiau klausti“. Privalai daugiau klausinėti savo vaikino, kaip jis jaučiasi, kokios jo mintys, kaip jis reaguoja į atitinkamas situacijas. Tavo koziris santykiuose privalo būti bendravimas, nes tik kalbėjimas su kitu vaikinu išsaugos santykius. Aistra greitai išblėsta, todėl privalai daugiau orientuotis į santykius, paremtus tarpusavio supratimu.

Vėžys. „Nenusileisk savo partneriui“ Esi linkusi gailėtis kitų, dažnai manai, jog ne tu esi teisi, o tavo vaikinas. Pabūk kiek egoistiškesne – juk šiaip ar taip, svarbiausi yra tavo interesai, todėl besąlygiškai vaikinui nepaklusk ir neleisk jam užvaldyti tavęs.

Liūtas. „Nemanyk, jog tavo partneris privalo būti visapusiškai tobulas“ Liūtės dažnai savo vaikinus trokšta matyti tokius, kokių paveikslus mintyse yra susikūrusios. Atmink, tobulų nebūna, tad kad ir kaip stengtumeisi savo vaikiną paversti idealiu, jis niekuomet toks nebus. Juk tu taip pat turi trūkumų, taip?

Mergelė. „Mažiau įrodinėk savo tiesą“ Iš tiesų, mergelės turi įgimtą pojūtį pirmauti, todėl dažniausiai pro šalį neprašauna. Vis dėlto mergelės dažnai yra linkusios ginčytis iki nukritimo, bandydamos įrodyti teisybę. Kam tiek vargti? Vien žinojimas, jog esi teisi, daro tave pranašesne.

Svarstyklės. „Nebegali dvejoti dėl savo jausmų – būtina tvirčiau apsispręsti ir pasirinkti“. Esi tikra dvejonių bei neapsisprendimo karalienė, kuriai dažnai būtini patarimai iš aplinkinių. Suprask, jog niekas kitas negebės už tave tinkamiau nuspręsti, kaip tau elgtis. Kad ir kaip stengtumeisi klausytis draugių patarimų, suvok, jog ne jos gyvena tavo gyvenimą, o tu pati.

Skorpionas. „Pabandyk būti jausmingesne ir suvokti kito žmogaus pasaulį“. Tavo vaikinas niekuomet nebus toks, kokia esi tu, todėl suprask, jog jis negali skaityti tavo minčių. Jei nori, jog jis tau būtų atidesnis, pasistenk jam duoti užuominas, patark, kaip jis turėtų elgtis. Kaip bebūtų, vaikinai dažnai nesupranta, kas iš jų yra reikalaujama, kol jiems neduodama užuomina.

Šaulys. „Priimk įsipareigojimus ir žvelk į santykius kaip suaugęs žmogus“. Tavęs tiesiog neįmanoma pririšti, tačiau jei iš tiesų nori kurti tvirtais jausmais paremtus santykius, privalai išmokti įsipareigoti. Dar vienas patarimas – išmok nereaguoti į kitų vaikinų dėmesį, net jei gauni jo į valias. Juk tavo vaikinas tikrai nesijaus gerai, kai nuolat flirtuosi.

Ožiaragis. „Nepriimk visko taip rimtai “. Tai, jog esi jautri, aišku tiek tau, tiek aplinkiniams. Vis dėlto neretai viską skaudžiai imi į širdį, reaguoji neadekvačiai. Tau reikėtų pasimokyti pasijuokti iš savęs – juk saviironija yra sveika. O ir vaikinai dažnai juokaudami gali užgauti, tačiau nebūtina iš to daryti tragedijos.

Vandenis. „Pabūk egoiste ir reikiamu momentu pareikalauk erdvės“. Kalbant apie santykius, dažnai atsiduoti vaikinui visa savo širdimi, taip pamiršdama pasirūpinti savimi. Jei jauti, jog vaikinas tave spaudžia, neleidžia tau pasireikšti – būtinai su juo apie tai pasišnekėk.

Žuvys. „Atmink, jog vien romantika nėra santykių pagrindas“ Šilti jausmai ir virpuliukai krūtinėje, kaip bebūtų, amžinai nesitęs, todėl neužstrik amžinosios romantikos šalyje. Su vaikinu tau būtina daugiau bendrauti, įsiklausyti į jo norus, sugalvoti bendrų, jus suartinančių veiklų. Juk sedėjimas parke ir žiūrėjimas vienas kitam į akis gali vilioti tik santykių pradžioje, o vėliau būtina rasti bendrų interesų!

Mano išsaugoti straipsniai