JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS savaitgaliui (02 19 - 02 21)

HOROSKOPAS savaitgaliui (02 19 – 02 21)

Jau užuodi pavasarį? Šis savaitgalis bus pilnas nuotykių…

Avinas. Daugumai iš jūsų tai yra metas, kai viskas susitvarkys arba baigsis. Jei šią savaitę tavo antroji pusė nesugalvos ko nors gero – viskas baigta. Vieniša? Suplanuok linksmą vakarą su draugais mieste – ir dėkok savo laimingai žvaigždei, kad nebesi su savo buvusiu – o esi laisva, vieniša ir pasiruošusi linksmintis !

Jautis. Savaitgalį švaistysi pinigus. Dažniausiai esi linkęs pataupyti, bet šiandien taupumą pakeis dosnumas ir netgi vėjavaikiškumas. Na, kodėl gi kartais nepakvailiojus? Susiveržti diržą bus galima ir vėliau. Beje, žvaigždės šiandien pataria nepersitempti, patausoti sveikatą.

Dvyniai. Savaitgalį būk atsargesnis su žmonėmis, kurie mėgins tavimi manipuliuoti, šiandien manipuliatoriai bus aktyvūs kaip niekada. Jei turi galimybę, šiandien šalinkis didelių susibūrimų, viešų vietų, geriau pabūk vienumoje.

Vėžys. Savaitgalį bus kupinas audringų aistrų ir išgyvenimų. Nuotaikų kaita, spontaniški poelgiai ir jausmai, ryškus ekscentriškumas – visa tai gali būti įelektrinto emocinio dienos fono padarinys. Nesistebėkite, jei aplinkiniai reaguos aštriai į viską, kas dedasi aplink.

Liūtas. Savaitgalį teks skirti nemažai energijos bendravimui su žmonėmis. Būsi priverstas ne šiaip bendrauti, o ieškoti informacijos eiliniuose pokalbiuose, įsiklausyti į gandus, būti įvykių sūkuryje. Gali būti, kad kažkoks faktas ar net gandas taps koziriu tavo rankose.

Mergelė. aplinkiniams neverta kliautis logika, jei norės kažkuo įtikinti Mergelę. Ji priims sprendimus vadovaudamasi tik emocijomis, o lemiamu argumentu taps jos intuicija. Žodžiu, sekmadienį būsi nusiteikęs kūrybiškai, tau nebus lygių ten, kur reikės pademonstruoti fantaziją.

Svarstyklės. Savaitgalį sulauksi daug dėmesio – tiek įtakingų asmenų, tiek nepažįstamų žmonių. Nuo tavo reakcijos daug priklausys. Svarbiausia bet kokioje situacijoje pasirodyti iš geriausios pusės. Pasikliauk savimi, tuomet viskas eisis kaip iš pypkės.

Skorpionas. Paprastai tu negali atsispirti meilei, tačiau savaitgalis atneš begalę nemalonumų – daugiausia susijusių su pinigais. Taigi, nors ir trokšti nueiti su savo antrąja puse kur nors papietauti, jums geriau likti namuose – ir virkauti dėl pinigų trūkumo arba kad tavo pinigai yra investuoti ir esi su netinkamu žmogumi!

Šaulys. Nuotaika šiandien šėls – rodyklė kryps tai į pliusą, tai į minusą. Pyktis, džiaugsmas, liūdesys, abejingumas, netikėta simpatija – įvairiausios emocijų spalvos ir atspalviai keisis neįtikėtinu greičiu. Vienas emocijas sukels aplinkybės, kitas – tavo paties išgyvenimai. Kad netaptum paklusniu savo paties jausmų žaisliuku, kontroliuok emocijas. Ar bent jau pasistenk.

Ožiaragis. Savaitgalį pasitelksi visus turimus gebėjimus ir… manipuliuosi žmonėmis. Tai gali būti tiek tiesioginis spaudimas – ginčai, nurodinėjimai, tiek nematomos gijos, kurias slapčia traukysi. Galiausiai gausi tai, ko nori, bet išeikvosi daug jėgų ir laiko.

Vandenis. Šį savaitgalį nusimato per daug ugnies ir sieros. Penktadienį pilnatis tavo karjeros zonoje gali lemti, kad sprendimai nuo tavęs visiškai nepriklausys. Kai kurios iš jūsų susigundys galimybe sužinoti, ką siūlo buvęs, o kitos vengs visų žinučių ir bandymų su jomis susisiekti.

Žuvys. Sekmadienį gali iššvaistyti pinigus niekams, tiesa, tie niekai tau atrodys svarbūs. Žvaigždės pataria – šiandien nepervertink jokio žodžio ar veiksmo svarbos, nereikia daryti iš musės dramblio. Tai pasakytina apie dalykinę sferą, bet taikytina ir asmeniniuose santykiuose.

Mano išsaugoti straipsniai