JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
DIDYSIS suderinamumas 2018 m. pagal Zodiako ženklą: rask savo meilę

DIDYSIS suderinamumas 2018 m. pagal Zodiako ženklą: rask savo meilę

Zodiako ženklai apie mus pasako daugiau nei įsivaizduojame, jie gali net patarti, koks vaikinas tau tinka labiausiai, tačiau nepamirškite, kad žmonės labai skirtingi ir nebūtinai yra panašūs į tą patį Zodiako ženklą turinčiuosius. Esi pasirengusi sužinoti, su kuo labiausiai sutapsi ateinančiais 2018 m?

AVINAS

Tau tinka: Liūtas, Šaulys, Dvynys, Vandenis. Vaikinas turėtų būti… tave jaučiantis, suprantantis iš pusės žodžio, rūpestingai tavęs išklausantis ir jautriai reaguojantis į tavo bėdas. Tau tinka solidus ir rimtas vaikinas, tačiau mokantis linksmintis ir pralinksminti tave. Būdama su juo turi jaustis laiminga, būti atsipalaidavusi, rami, jis turi nertis iš kailio, kad tik tave pralinksmintų kai tau liūdna. Idealas turėtų būti ryžtingas, nepasiduodantis aplinkinių nuomonei, romantiškas, paprastas, bet neprastas.

JAUTIS

Tau tinka: Skorpionas, Ožiaragis, Mergelė, Vėžys. Vaikinas turėtų būti… patikimas gyvenimo draugas, kuriam viena iš pagrindinių vertybių yra ištikimybė, jis turėtų būti tau įdomus (ne monotoniškai bendrauti). Jaučio idealas turėtų būti pasitikintis savimi, kantrus, taktiškas, gebantis pabaigti pradėtus darbus, vedantis tave į priekį, teikiantis tavo gyvenimui stabilumo, drąsiai priimantis mestus iššūkius, kantriai išklausantis visus kaprizus, nuolatos reikalaujantis tavo dėmesio.

DVYNIAI

Tau tinka: Svarstyklės, Vandenis, Mergelė, Šaulys. Vaikinas turėtų būti… toks, su kuriuo tau būtų labai įdomu kalbėtis, tavo idealas turėtų būti protingas, rūpestingas, šiek tiek spontaniškas, mėgstantis nuotykius, kūrybingas, galintis tave sutramdyti ir nukreipti teisinga linkme. Taip pat jis turi gebėti palaikyti visas (net kartais beprotiškas) tavo idėjas ir gelbėti nuo nuobodžios kasdienybės savo pasiūlymais. Svarbu, kad jūsų gyvenimo, svajonės ir tikslai sutaptų.

VĖŽYS

Tau tinka: Svarstyklės, Žuvys, Skorpionas, Jautis. Vaikinas turėtų būti… toks, šalia kurio jaustumeisi saugi, rami, suprasta, vertinama ir labai ypatinga. Svarbu, kad vaikinas būtų protingas ir turėtų savo nuomonę. Idealas turėtų būti ramaus būdo (svarbiau surasti kompromisą, o ne įrodyti savo tiesą), nebūti grubus, gerbti tave ir nepamiršti nuolatos lepinti. Tau tinka pastovus vaikinas, kuris būtų lengvai prognozuojamas ir kuriuo galėtum pasitikėti visais gyvenimo klausimais.

LIŪTAS

Tau tinka: Mergelė, Dvyniai, Avinas, Ožiaragis. Vaikinas turėtų būti… toks, su kuriuo jaustumeisi branginama, jis turėtų būti linksmas, turintis puikų humoro jausmą – suprasti tavo juokus, tačiau mokėti pabūti ir rimtu. Vaikinas turi nebijoti imtis iniciatyvos ir drąsiai užkariauti tavo širdį. Jis turi išmokti tau nusileisti, tačiau nesislėpti tavame šešėlyje ir stebinti tave savo idėjomis. Tavo vaikinas turi būti netik mylimasis, bet ir pats didžiausias tavo gerbėjas, kurį varai iš proto.

MERGELĖ

Tau tinka: Liūtas, Jautis, Skorpionas, Vėžys. Vaikinas turėtų būti… kūrybingas, nenuobodus, turintis savitą požiūrį į jį supantį pasaulį, romantiškas, paslaptingas, labai garbingas. Vaikinas turi būti pasiryžęs dėl tavęs viskam, turi būti kantrus, palaikyti, visada pateisinti tave nemoralizuodamas ir neleisti tau liūdėti dėl praeities klaidų. Jis turi būti kantrus, papildyti tave, vertinti tavo patarimus ir kartu su tavim kurti ateities planus. Idealas turi siekti tave pažinti nuodugniai. Jis turi būti tavo mylimuoju ir partneriu tave palaikančiu visada, visur 100 proc.

SVARSTYKLĖS

Tau tinka: Avinas, Skorpionas, Mergelė, Vandenis. Vaikinas turėtų būti… pasitikinčiu savimi, atidžiu, optimistišku, nuoširdžiu, viską darančiu iš širdies, gebančiu užtikrinti stabilumą tavo gyvenime. Jis turi būti ne tik mylimasis, bet ir draugas. Turi būti smagu ir įdomu su juo būti, kalbėtis, laikas praleistas su juo tau galėtų tapti neįkainojamu ir nepamirštamu. Vaikinas turi mokėti mėgautis gyvenimu, bet ir būti atsakingu ir tave morališkai palaikyti sudėtingais momentais. Idealas turi tau padėti atsikratyti kompleksų ir pasijusti tvirtesne ir ryžtingesne.

SKORPIONAS

Tau tinka: Avinas, Mergelė, Skorpionas, Ožiaragis. Vaikinas turėtų būti… nearogantiškas, mielas, gebantis tave pralinksminti, vaikinas gali žavėti savo paslaptingumu. Jis turi būti itin romantiškas ir tave taip mylėti, kad net pamirštum anksčiau kamavusius kompleksus, baimes. Vaikinas turi mėgti su tavimi padiskutuoti ir gebėti leisti tau laimėti diskusiją. Svarbu, kad vaikinas priimtų tave tokią, kokia esi, o nesistengtų pakeisti. Idealas turėtų praskaidrinti tavo gyvenimą savo buvimu ir stebinti originaliomis idėjomis ir požiūriu.

ŠAULYS

Tau tinka: Liūtas, Žuvys, Avinas, Svarstyklės Vaikinas turėtų būti… tobulas. Dauguma šaulių – perfekcionistės, todėl jų idealus vaikinas turėtų būti ne tipinis vaikinas, bet ypatingas. Svarbu, kad būtų kantrus, dėmesingas, garsiai pasauliui šaukiantis apie meilę tau, užvaldantis visus aplinkinius ir tave savo charizma, žavinčiai paslaptingas ir energingas. Visų svarbiausia – jis neturi būti tavo priešingybė, o turi atitikti pagrindinius tavo reikalavimus. Idealas yra mokantis tave nuginkluoti komplimentais ir dėmesiu, bet savo žavumu.

OŽIARAGIS

Tau tinka: Mergelė, Vėžys, Jautis, Žuvys. Vaikinas turėtų būti… savotiškai romantiškas, patikimas, ištikimas, atsakingas, tvarkingas, tau tinka ir kuklus ir net drovus vaikinas, kuris būdamas su tavimi galės atsiskleisti savo tikrąjį aš. Tau svarbu, kad su išrinktuoju būtų galima daug ir įdomiai kalbėtis, svarbu, kad vertintų tavo karjeros pasiekimus. Vaikinas turi gebėti pajausti, kada tau liūdna ir nuolat priminti, kad jam nėra nieko už tave svarbesnio. Svarbu, kad vaikinas būtų kantrus ir sugebėtų nuimti tavo šaltumo kaukę.

VANDENIS

Tau tinka: Liūtas, Dvynys, Avinas, Šaulys. Vaikinas turėtų būti… drąsus, galintis tave atitraukti nuo kasdieninių vargų, nepamirštantis tavęs girti ir paskatinti. Tavo idealas ryški asmenybė, traukianti akį, mėgstantis pasireikšti, turintis puikų humoro jausmą, bet sugebantis rimtai tave vertinti ir besižavintis tuo, kad mėgsti išsiskirti iš minios. Tau reikia surasti giminingą sielą, vaikiną su kuriuo jausi stiprų emocinį ryšį. Originalus, ryžtingas, žavus, paslaptingas, rūpestingas, kantrus, protingas, praktiškas mokantis stipriai mylėti – Vandenės idealus vaikinas.

ŽUVYS

Tau tinka: Dvynys, Skorpionas, Vėžys, Jautis. Vaikinas turėtų būti… globėjiškas, rūpestingas, atidus. Tavo idealas tarsi turi palengvinti tau gyveną, padėti išspręsti problemas. Vaikinas turi nebijoti būti paguodžiamas, nebijoti įsileisti tave giliai, giliai į širdį. Bendraudami vienas su kitu jūs tarsi sukuriate atskirą tik judviejų dvasinį ryšį, tokį ypatingą, apie kurį aplinkiniai net neįsivaizduoja. Svarbu, kad vaikinas mėgtų turiningai leisti dienas, įkvėptų tave dideliems darbams, visada būtų šalia ir drąsiai pabrėžtų tavo svarbą savo gyvenime.

Mano išsaugoti straipsniai