JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Vaikino Zodiako ženklas: kokiam merginų elgesiui negali atsispirti?

Vaikino Zodiako ženklas: kokiam merginų elgesiui negali atsispirti?

Dažnai girdi, jog kai kurios merginų savybės skirtingų Zodiakų ženklų vaikinus traukia it magnetas? Nusprendėme viskus taškus sudėlioti ant i ir parengti horoskopą, kuris aiškiai nurodys, ko tikėtis iš skirtingo Zodiako ženklo. Kam patinka ramesnės? O kam triukšmingesnės?

Jei JO Zodiako ženklas…

Avinas. Avinai iš prigimties gana kovingi ir valdingi, todėl tylių pelyčių, tupinčių po šluota, jie paprasčiausiai nepastebi. Jei tavo simpatija – avinas, pasiruošk gerokai dėl jo pakovoti. Avinui netiks virtualus flirtas, jis į merginas atkreipia dėmesį tik realybėje. Todėl vis keisdama profilio nuotraukas socialiniuose tinkluose tikrai jo nesužavėsi. Geriausias būdas – pačiai jį pakviesti į pasimatymą, nes dėl didelio užimtumo avinas paprasčiausiai negali rasti tam laiko. O parodyta iniciatyva ir drąsa avinui įstrigs visada!

Jautis. Jaučiai mėgsta ilgus, prasmingus pokalbius bei ramų laiką dviese. Todėl jei esi užkietėjusi ekstremalė, jaučių tipo atstovą suviliosi savo priešinga siela. Visgi jaučiai linkę pasiduoti panašiems į save. Todėl jei nori su jaučiu užmegzti ryšį, pasidomėk, kuo jis gyvena. Galbūt labai mėgsta skaityti knygas? Dievina parodas? Negali be roko muzikos? Sužinojusi jo hobį griebk jautuką už ragų – lankykis tose vietose, kur lankosi jis, nebijok užmegzti pokalbio, drąsiai klausinėk jo visko. Atmink, gražia išvaizda jaučio tikrai nesuviliosi…

Dvyniai. Dvyniai – Zodiako ženklų estetai, todėl išorinis grožis jiems ne mažiau svarbus nei vidinis. Tiesa, pigių grožio triukų jie nemėgsta, todėl stenkis dvynių simpatiją pelnyti atrasdama savo unikalų stilių bei nevengdama jo parodyti. Dvyniams patinka subtilumas, todėl tiesiai šviesiai prisipažinusi apie savo simpatiją gali nusvilti. Stenkis dvynį užkariauti pamažu – neapipilk jo žinutėmis ar skambučiais.

Vėžys. Vėžys turbūt teigiamiausias Zodiako ženklas, todėl optimizmas bei šypsena juos tiesiog pakerės. Susiraukusios ir viskuo nepatenkintos panelės tikrai nepatrauks vėžio dėmesio. Būk pasirengusi su vėžiu daug juokauti – jei vėžys suvoks, jog turite panašų humoro jausmą, tuomet iš karto pradės tau puoselėti šiltus jausmus. Vėžius tiesiog purto nuo pasipūteliško elgesio, todėl stenkis būti paprasta ir sukalbama.

Liūtas. Liūtai negali atsispirti merginoms, kurios gardžiai kvepia. Kvapas – jų silpnoji vieta, todėl išsiaiškink, kokiems kvapams liūtai negali atsispirti. Liūtai labai mėgsta kitoms merginoms žarstyti dėmesį, todėl ledo karalienės vaidmuo, bendraujant su liūtu visai netinka. Liūtai dievina švelnias, jausmingas merginas, kurioms visai negėda ir vieną kitą ašarą nubraukti. Tiesa, neįklimpstant į dramas ir beverčius pykčius.

Mergelė. Vaikinas – mergelė šalinasi merginų, kurios visiems patinka. Tokie jau jie, mergelėms geriau turėti vienintelę, negu šimtus gražuolių. Būtent todėl mergeles suvilios ta, kuri taps jų gera drauge. Nesistenk mergelės vilioti iš karto – pirmiausia susidraugauk su juo, pažink jį, jo draugus. Tik tuomet jis galės įsileisti kitą merginą į savo pasaulį.

Svarstyklės. Svarstyklėms svarbi kitų nuomonė, todėl šio ženklo atstovai dažnai kreipia dėmesį į tas merginas, kurios patinka jų draugams ar net… tėvams! Jei nori patraukti svarstyklių dėmesį, turi imtis aš esu su visais draugiška taktikos. Net jei iš tiesų mintyse keiki jo storžievį draugą, svarstyklių akyse būdama maloni ir mandagi visada pelnysi palankumą. Tik vėliau, galutinai pelniusi svarstyklių simpatiją, galėsi be užuolankų išsakyti savo nuomonę.

Skorpionas. Skorpionams patinka stiprios merginos, mat dažniausiai skorpionų asmenybės būna labai tvirtos. Todėl verkšlenanti mergina – ne jiems. Skorpionai labai stengiasi kontroliuoti savo emocijas, todėl to paties jie reikalauja iš savo merginų. Juos visuomet patraukia uolios ir darbščios merginos, turinčios nemažai tikslų gyvenime.

Šaulys. Šauliams patinka emocingos merginos. Jie nesuvokia, kaip galima ilgai slėpti savo jausmus arba juos dangstyti. Todėl žaisdama žaidimą myliu – nemyliu su šauliais rizikuoji labai greitai būti pamiršta. Jei iš tiesų simpatizuoji šauliui, venk slaptų ženklų. Jiems patinka konkretumas bei aiškumas, todėl nesidrovėdama pasakyk, jog jam simpatizuoji. Šalin baimes!

Ožiaragis. Ožiaragis tiesiog dievina netikėtumus bei staigmenas, todėl didžiausią įspūdį jam daro merginos, kurios daug ką atlieka ekspromtu. Ožiaragiai nelinkę planuoti, todėl vėlai vakare pasiūlydama jiems pasivaikščioti labai maloniai nustebinsi. Ir priešingai, jeigu tavo ir simpatijos planus rikiuosi kaip kariuomenės dienotvarkę, ožiaragį įspausi į kampą. Daugiau laisvumo – tiek bendravime, tiek bendruose planuose.

Vandenis. Vandeniai vadovaujasi principu: mažiau kalbų – daugiau darbų, todėl tarškančios apie nieką merginos jų visai netraukia. Vandenius traukia ramios, savimi pasitikinčios ir savo nuomonę gebančios argumentuoti merginos. Todėl jei bandysi vandenį suvilioti kalbėdama temomis, apie kurias neišmanai, jie iš karto suuos. Tinkamiausia vilionė vandeniui – pasiūlyti nuveikti kažką aktyvaus drauge. Pavyzdžiui, išbandyti žiemos sportą! Pamatysi, kaip puikiai suveiks.

Žuvys. Žuvų ženklo atstovai dievina subtilų merginų elgesį. Jų dėmesį patrauks kuklesnės ir ne tokios drąsios merginos. Žinoma, jei esi pasitikinti savimi, kuklintis neverta, tačiau ir išsišokti nereikėtų, jei žuvų ženklo atstovas tau tikrai patinka. Pasistenk daugiau žuvų ženklo atstovo klausytis ir mažiau kalbėti apie save – žuvys labai vertina abipusiai malonų pokalbį.

Mano išsaugoti straipsniai