JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
TRUMPA 2015-ųjų prognozė visiems Zodiako ženklams

TRUMPA 2015-ųjų prognozė visiems Zodiako ženklams

Nori greitos ir aiškios prognozės, kas tavęs laukia 2015-aisiais? Parapsichologė Neringa Saladžė atskleidžia, ko tikėtis dvylikai Zodiako ženklų.

Ar jau turi panele.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųsk ją ir gauk visas naujienas pirmoji!
„iOS“ versija
„Android“ versija

Avinas

Prieš pasižadėdami ir įsipareigodami pagalvokite, ar tikrai galėsite įvykdyti savo pažadą. Savo situacijas šiais metais reikėtų vertinti galimu blogiausiu variantu. Laukia daug netikėtumų, nebūtinai malonių. Avinai, nusiteikite šįmet padirbėti, nes būtent darbui šįmet teks skirti daugiausiai dėmesio.

Jautis

Informacijos srautas. Mokslai, žinios kartais užleis vietą nuojautai, širdies balsui. Jei atidėliojote studijas ar kursus, tai žinokite, kad šie metai yra būtent skirti mokymuisi. Ir jei patys neieškosite, gyvenimas sudėlios ir savotiškai privers. Mokykitės, nes dar nežinote, kodėl, bet jums to labai reikės, o vėliau neturėsite tam galimybių.

Dvyniai

Namai, stabilumas, užtikrintumas. Todėl viską, ką darysite, kaip tos pelytės tempsite į namus, lyg į urvelį. Namai teiks jaukumą, šilumą, todėl jei norite, reikia ir svajojate apie savo namus, o gal pakeisti senus, tai šie metai yra kuo puikiausiai palankūs tam siekti. Gali atrodyti, kad tik apie namus rašau, bet namų jausmas persismelks per visas gyvenimo sritis – meilę, darbą, sveikatą…

Vėžys

Lūžio metai, vieno etapo pabaiga, naujo – pradžia. Tik labai svarbu užbaigti visus darbus, įvykdyti pažadus, įsipareigojimus, gal net pasispaudus ir paskolas(jei jos yra) grąžinti. Nes tai, ko neužbaigsite, kartosis ilgą laiką, vienoje ar kitoje situacijoje. Tuo pačiu nepradėkite nieko naujo, nes pradėjus negalėsite įvykdyti iki pabaigos. Tad apsivalykite ir palengvės. O pailsėjus gal nesinorės ir niekuo apsikrauti.

Liūtas

Pinigai ir draugai, norite turėti ir tą, ir tą, tai nepainiokite vieno su kitu. Šie metai bus kontrastingi pinigų atžvilgiu: čia yra , čia nėra. Ir todėl svarbu keisti savo įpročius, formuoti naujus, kad jaustumėtės saugiai ir ramiai. Taip pat ir su draugais bendraukite nuosekliai ir gražiai, nepulkite į kraštutinumus. Visur dominuos jūsų emocijos.

Mergelė

Skleisitės kaip gražiausios gėlės žiedas. Tik viskas nuosekliai: pradžioje – sėkla, sugalvojam norą/tikslą, tada prasimuša daigelis – kruopščiai vykdom pasirinkto kelio planą, augimas- augam, kylam, tobulėjam ir jaučiam, kaip artėjam prie tikslo; toliau lapeliai ir pumpuro skleidimasis – savo darbo pasiekimas ir džiugesys dėl pasiekto užsibrėžto tikslo. Tai derlius, kuriam reikia užaugti. Labai svarbu, kad viskas būtų su meile. Vienišos Mergelės turi realią galimybę sutikti savo partnerį, bet visur, tiek darbe, tiek meilėje reikės tą gėrį nuoširdžiai užsiauginti.

Svarstyklės

Sverti ir matuoti – jūsų darbas, bet šiais metais norėsis nieko nedaryti, atsitraukti. Bet neatsisakykite (net jei bus ir nelogiška) kvietimų į balius, renginius, pasisedėjimus, nes negatyvus jūsų elgesys turės atoveiksmį, vėliau norėsite, bet niekas nekvies, ir už tai būsite tik patys atsakingi. Tad jau supratote, kad laukia intensyvūs renginių, viešumos metai. Pas gydytojus eikite tik esant negalavimo paūmėjimui)

Skorpionas

Sveikata – didžiausias turtas. Ji reikalaus jūsų dėmesio. Žinokite, kad liga – tai apsauga. Gyvenimas nori jums parodyti, kad kažką darote ne taip, kad einate ne tuo keliu. Ir geriau pasigydykite, kol ji bus dar nedidelė. Taip pat bus apvalymas per kartas, vyresnius žmones, todėl skirkite dėmesio, meilės nes kito karto gali ir nebūti. Darbas jūsų neapkabins ir nepaguos susirgus ir tikrai nepakeičiamų nėra, jūs esate svarbiausi ir reikalingiausi pirmiausia sau. Tad rūpinkitės ir mylėkite save.

Šaulys
 
Protas ir logika dominuos, bet ne viskas yra juoda ir balta, yra ir pilka, ir balta turi daug atspalvių, todėl šiais metais reikia būti lankstiems darbuose santykiuose, jei nemokate, gyvenimas išmokys. Nusimato kelionės, bet vėl tik su gudrumo, o ne apgaulės prieskoniu ( pvz. norite į kelionę – nupirkite sau ir kitam bilietus. Tai savotiška gudrybė apeiti įkalbinėjimo etapą…). Turėsite galimybę išplaukti į platesnius vandenis ir ne tik tai, bet praplėsite savo pažįstamų ratą, žinias ir galimybes. Turiningi metai tiems, kas atvers save galimybėms.

Ožiaragis

Meilė tvyros ne tik ore. Pavasaris bus žiemą… Tiesiog meilės, įsimylėjimo būsena bus jaučiama kas dieną. Naujos pagundos tiesiog kris iš dangaus ir atrodys, kad jos vienos už kitas saldesnės. Kad savęs ir laiko neištaškytumėt veltui, susiplanuokite, ko norite ir ką darote, kad tai turėtumėt, koks tikslas. Ir svarbu būti sąžiningam su savim, neapsiribojant tik meile santykiuose, tai bus visur, ir darbe, ir draugų rate. O meilė yra visų jausmų ir emocijų visuma, todėl nusiteikite bet kam.

Vandenis

Griežti konkretūs sprendimai ir radikalūs pokyčiai. Bet svarbu suvokti rizikos dydį. Norėsis konfliktuoti ir įrodinėti savo tiesą ir ypač einantiems aukštesnes pareigas ar vyresniems, bet nepamirškite, kad tuo pačiu klausimu galite būti abu teisūs ir vėliau bus svarbu ne kas tiesus, bet kas kaip elgėsi ir ką pasakė ar padarė. Bus galimybė keisti darbą, jei yra noras, galite pasinaudoti, gal pradžia bus sudėtinga, bet iš esmės džiaugsitės pokyčiais.

Žuvys

Palaiminti nuostoliai, tik nesijaudinkite, nes kažkada gavote avansu, tai šiais metais atiduosite, bet viskas bus geriau nei būtų be palaiminimo. Tik čia svarbu suvokti, ir nėra svarbu, kad negalite patikrinti, kad tai geriausia, kas gali būti. Reiškiant nepasitenkinimą gausite papildomas pamokas. Dar bus žinių ir informacijos srautas, kada teks atsirinkti, kuri naudinga, o kur spamas. Reikėtų mažiau dėl visko save graužti, ir kaltinti. Savotiškai metai skirti išmokti nereaguoti į tai, kas nėra svarbu.

Sekite Panele.lt naujienas „Facebook’e“!

Sužinokite portalo panele.lt naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą „Panelė“! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo „Panelė“ prenumeratą.


Mano išsaugoti straipsniai