JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
2017 m. stiliaus ir makiažo gidas pagal tavo Zodiako ženklą

2017 m. stiliaus ir makiažo gidas pagal tavo Zodiako ženklą

Tikima, jog Zodiako ženklas nulemia daugelį mūsų savybių. Taip pat ir tai, kaip mes rengiamės bei dažomės. Ar tikrai mūsų sprendimams dėl aprangos ir makiažo priemonių pasirinkimo turi įtakos žvaigždžių išsidėstymas mūsų gimimo mėnesį? Perskaityk ir nuspręsk.

Avinas

Šio ženklo merginos yra labai energingos ir niekad nenuilstančios bei nenustygstančios vietoje. Mėgsta būti giriamos, todėl stengiasi gražiai atrodyti. Klasikinė elegancija joms gražiausia. Tačiau klasikinį stilių jos visuomet paryškina ekstravagantiškomis ir ryškiomis detalėmis. Į šio ženklo merginą sunku neatkreipti dėmesio, ji traukia ne tik išskirtiniu stiliumi, tačiau ir savo vidiniu žavesiu. Avino ženklo atstovės labai rūpinasi savo oda. Mėgsta auksu žėrinčias kosmetikos priemones bei dažnai paryškina savo lūpas ryškiais lūpų dažais ar blizgiu.

Jautis

Jaučio ženklo merginos ir moterys yra atkaklios ir ryžtingos. Jos neturi kompleksų ir joms kitų žmonių nuomonė nėra labai įdomi. Svarbiausia šio ženklo atstovėms – patikti sau. Jos labai didelį dėmesį skiria etiketėms. Gali nusipirkti ir nelabai tinkanti, bet labai patinkantį drabužį. Mėgsta sportinį stilių ir džinsus bei aptemptas palaidinukes. Dažniausiai turi pilną spintą įvairiausių drabužių, tačiau ilgai suka galvą, ką apsirengti. Jaučių makiažas – šiltos, smėlinės spalvos ir raudonos lūpos.

Dvyniai

Šio ženklo žmonės –dvilypės asmenybės, todėl ir šio ženklo atstovių stilius yra kelių stilių mišinys. Šių merginų elgesys keičiasi priklausomai nuo nuotaikos svyravimų, o nuo nuotaikos keičiasi ir jų stilius, todėl šio ženklo atstovės kasdien gali nustebinti nauju amplua. Vieną dieną dvynė – sportiška atletė, dar kitą diena – blizgučius dievinanti princesė. Mėgstamiausios spalvos – raudona, violetinė, ruda ir juoda. Dvynių ženklo merginos rūpinasi savo oda, antakių forma bei didelį dėmesį skiria nagams.

Vėžys

Gimusios po šiuo ženklu merginos yra romantiškos ir svajingos. Jų apranga nėra akį rėžianti, tačiau subtiliai traukianti akį. Dažniausiai pamėgsta vieną drabužių derinį ir nešioja tol, kol sudėvi. Vėžio ženklo merginos dievina kvepalus. Net paskutines savo santaupas gali išleisti naujam kvepalų buteliukui. Labiausiai mėgsta pastelines spalvas, tačiau ypač vasarą vertėtų išmėginti kažką ryškesnio ir labiau provokuojamo.

Liūtas

Gimusios po šiuo ženklu merginos – lyderės. Jos mėgsta visur būti pirmos ir traukti kitų dėmesį. Dažnai vilki seksualius drabužius, kad atkreiptų vaikinų dėmesį. Labiausiai mėgsta baltus, oranžinius ir raudonus drabužius, tačiau dėl nervingo būdo patariama dažniau vilkėti melsvus, gelsvus ir rožinius drabužius. Liūtės sugeba pasidaryti idealų makiažą – tai jų stiprybė. Vertėtų nepamiršti, jog stilių puikiai pagyvina papuošalai ir skarelės, jie skirti tam, kad tas pats rūbų derinys kaskart atrodytų vis kitaip.

Mergelė

Mergelės – kuklios asmenybės. Jos mėgsta švarą ir tvarką, todėl ir jų drabužiai visuomet idealiai švarūs bei tvarkingi. Labai retai ją galima išvysti apsirengusią provokuojamais drabužiais arba ryškiu makiažu. Vaikinų širdis pavergia natūralumu. Dažnai suka galvą, ką apsirengti, kad jaustųsi ir gražiai, ir patogiai. Labai rūpinasi savo figūra, ypač prieš vasaros sezoną. Labiausiai mėgsta ramių spalvų drabužius, tačiau sugeba puikiai priderinti įvairias detales ir aksesuarus. Visas mergelių makiažas – blakstienų tušas ir bespalviu blizgiu pateptos lūpos.

Svarstyklės

Svarstyklės skiria didelį dėmesį aprangai ir mėgsta stebėti, kaip apsirengę kiti žmonės. Deja pačios labai sunkiai išsirenka drabužį, joms sunku pačioms apsispręsti, kadangi turi daug kompleksų. Šio ženklo merginos nėra ryžtingos permainų atžvilgiu. Ištikimos patikrintam ir paprastam rūbų deriniui. Labai retai dėvi sijonus ir sukneles, o vasarą būtų ne pro šalį įsigyti šiuos drabužius. Dažnai apžiūrinėja save veidrodyje ir ieško trūkumų bei būdų jiems pašalinti. Makiažui neskiria daug dėmesio, vertina natūralumą.

Skorpionas

Skorpionės – širdžių ėdikės. Moka apsukti vaikinus aplink pirštą, o apranga – tai sudedamoji viliojimo meno dalis. Moka išsirinkti tai, kas patraukia vaikinų dėmesį. Dažnai keičia drabužius, nes jie greitai pabosta. Sugeba rasti nebrangių, tačiau nuostabių dalykėlių. Mėgsta kosmetiką, turi keletą kosmetinių prikimštų tiek naudojamų, tiek nenaudojamų makiažo priemonių. Vertėtų karts nuo karto peržiūrėti turimas priemones ir išmesti tas, kurių galiojimo laikas seniai pasibaigęs.

Šaulys

Šios merginos yra aktyvios, nenuobodžios, kupinos idėjų ir jų apranga tai puikiai atspindi. Jos dievina permainas, todėl visada pataiko į naujausias mados tendencijas, nebijo išsiskirti iš minios ir atrodyti kitaip. Moka atnaujinti savo senus drabužius ir priderinti juos prie naujų taip, kad atrodo pritrenkiančiai. Originalumu joms neprilygsta nė viena. Tačiau makiažas – silpnoji šaulių vieta. Jos nemoka pasidaryti tobulo makiažo, todėl dažniausiai tik paryškina akis blakstienų tušu.

Ožiaragis

Šio ženklo atstovės turi puikų skonį. Jos yra aktyvios ir nenuobodžios asmenybės ir jų apranga tai puikiai atspindi. Dažniausiai renkasi seksualius, figūra išryškinančius, arba patogius sportinio stiliaus drabužius. Labai mėgsta įvairius akcentus: skareles, laikrodžius, akinius ir t. t. bei moka juos puikiai priderinti prie aprangos. Makiažą dažniausiai darosi ryškų, tačiau ir nepasidažiusios atrodo stulbinamai. Su mėlynais, pilkais arba rudais drabužiais atsiskleisite kaip asmenybė.

Vandenis

Tai merginos, kurios stebina savo išradingumu ir išskirtinumu. Stilius joms – labai svarbus. Naujausios mados tendencijos joms nelabai rūpi, tačiau jos sugeba žengti koja kojon su mada. Vandenio ženklo merginos mėgsta kraštutinumus ir eksperimentus. Jos sugeba derinti atrodo nesuderinamus dalykus ir atrodo žavingai. Didžiausia šių merginų silpnybė – dideli krepšiai – rankinės. Į juos vandenės susideda visą amuniciją, kuri gali būti reikalinga bet kuriam atvejui. Darydamosi makiažą didžiausią dėmesį skiria akims, kadangi joms svarbu, kad jų akys atrodytų išraiškingai.

Žuvys

Žuvys – išraiškingos asmenybės. Jos mėgsta bižuteriją ir spindintį makiažą. Šio ženklo merginos ir moterys nėra puošeivos ir mano, jog yra svarbesnių užsiėmimų nei praleisti valandų valandas prieš veidrodį renkantis, ką apsirengti. Žuvys nemėgsta seksualių drabužių ir su jais jaučiasi nemaloniai. Dažniausiai renkasi niekuo neišsiskiriančią aprangą ir pagyvina ją įvairiomis detalėmis. Makiažui šio ženklo panelės renkasi auksu ir sidabru tviskančias priemones.

Mano išsaugoti straipsniai