JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 07 - 07 09)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (07 07 – 07 09)

Šį savaitgalį ne tinginiaukime, o išnaudokime laisvas dienas prasmingai. Juk tiek daug veiklų!

Avinas.Savaitgalį pyksi dėl kiekvienos smulkmenos. Tiksliau – dėl smulkmenų, nes rimtų problemų nebus, o jei bus į jas sugebėsi reaguoti stoiškai. Ką gi, išvada tokia – šiandien geriau imti spręsti rimtas klausimus. O konkrečiau – tuos, kuriuos sugebėsi išspręsti vienas

Jautis. Šeštadienį greičiausiai labai norėsi surizikuoti, bet žvaigždės kategoriškai nepataria šito daryti – tavo suvokime apie tai, kas vyksta, stinga svarbių detalių. Galbūt nežinai visos informacijos arba prastai įvertinai variantus. O gal kas nors iš aplinkinių tyčia tave dezinformuoja. Taigi svarbiausia tavo taisyklė šiandien – atsargumas, o ne rizika.

Dvyniai. Vandens sportas gali būti tai, kas tau padeda, ir tu gali nuspręsti, kad tai yra geriausias būdas atsipalaiduoti. Tu visuomet esi nepriekaištingų manierų ir pastaruoju metu buvai ypač paslaugi ir draugiška. Ši puiki nuotaika padės praskaidrinti problemines situacijas. Tavo atvirumas leis žmonėms išsipasakoti tau apie savo gyvenimą.

Vėžys. Jei pastaruoju metu jauteisi šiek tiek nuo visko atitrūkusi, nenusimink, netrukus dėl dabartinių sprendimų vėl sulauksi meilės, pritarimo ir pajusi bendrumo jausmą. Atmink, kad savaitės eigoje jausi vis stipresnį ryšį su tave supančia aplinka. Šeštadienį gali kai ką sužinoti apie draugą ar mylimąjį, kas leis tau geriau suprasti tą asmenį.

Liūtas. Šį savaitgalį gali užsimegzti romanas su „tobulu” nepažįstamuoju. Jūsų ryšys bus pagrįstas tuo, kad vertinsite tai, kas gražu pasaulyje. Vertėtų leisti laiką viešoje vietoje, kur kunkuliuoja energija. Sekmadienį gali tikėtis pasibuvimo dviese su mylimuoju arba gero laiko praleidimo kartu.

Mergelė. Jei dabar su kuo nors užmegsi santykius, tai gali būti todėl, kad tai yra patogu, o ne todėl, kad jis tau iš tikrųjų patinka. Būk kartu su tuo, su kuriuo gali linksmai praleisti laiką. Sekmadienį užsiimsi kasdieniniais reikalais, dalysiesi su mylimuoju namų ruošos darbais.

Svarstyklės. Šį savaitgalį gali norėti palepinti save išeidama apsipirkti. Taigi, apsiauk savo patogiausius batus ir pasiimk didelį krepšį pirkiniams – bus velniškas nuolaidų medžioklės nuotykis. Dabar yra laikas pademonstruoti paprastumą ir taupumą, taigi, apsipirkimas šeštadienį bus susijęs su „planuotu ekonomiškumu”

Skorpionas. Dabar yra ne laikas užsiimti sportu ar rungtyniavimo ir daug energijos reikalaujančia veikla. Dabar yra laikas atsipalaiduoti! Šį savaitgalį sieksi sukurti gerus santykius su bendradarbiais ir draugais. Jei esi vieniša, gali sulaukti meilės ar neblogo verslo pasiūlymo iš kažko, kas žavisi tavimi intelektualiai.

Šaulys. Savaitgalį tavyje prabus maksimalistas. Visame kame norėsis aiškumo, apibrėžtumo – net ten kur tai tiesiog neįmanoma. Dėl tokio nusiteikimo tau bus lengva priimti sprendimus, tiesa, jie bus gana kategoriški. Kad nesusipyktum su visais aplinkiniais, būk nuolaidesnis santykiuose su žmonėmis.

Ožiaragis.Šį savaitgalį išskirtinai seksis, tad būtinai pasinaudok atsiveriančiomis galimybėmis. Viskas taip puikiai klostysis, kad gali nė nepastebėti, kokios puikios šios dienos. Prisėsk ir bent akimirką pasidžiauk savo sėkme. Į visus klausimus šiandien turėsi atsakymus.

Vandenis. Savaitgalį žvaigždės tave apdovanos praktiškai neribotu potencialu. Svarbiausia – nepraleisti progos ir pasinaudoti visomis puikiomis galimybėmis. Žvaigždės ragina nesėdėti namuose, juk po akmeniu vanduo neteka. Stenkis būti įvykių centre. Jei paklausysi šio patarimo, daug pasieksi – bus daug šansų pakeisti gyvenimą į gerą pusę.

Žuvys.Savaitgalį tau bus sunku atsispirti – atrodysi neprilygstamas tiek savo, tiek aplinkinių akyse, pasitikėjimas trykšte trykš. Charizma šiandien pravers įvairiausiose srityse, netgi namuose, bendraujant su namiškiais. Svarbiausia neperlenkti lazdos ir neužriesti nosies, kaip sakoma – aukštai pulsi, susikulsi. Bet koks neigiamas poelgis labai greitai atsigręš prieš tave.

Mano išsaugoti straipsniai