JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
10 įrodymų

10 įrodymų, kad turėti draugę Vėžiukę – tikra laimė

Apie Vėžio ženklo atstovus – gerai arba nieko. Iš tiesų, tai kone mažiausiai tamsiųjų pusių turintis Zodiakas, o Vėžys – draugas yra pats nuostabiausias, kokį tik galima turėti. Jei tavo aplinkoje yra nors viena artima draugė – Vėžiukė, žinai, apie ką mes kalbame.

Jos visada šiltai apkabins, kai reikės. Vėžio ženklo atstovės labai empatiškos, todėl tuoj pat jaučia, kad draugė yra nelaiminga, susijaudinusi, susikrimtusi. Reaguodamos į tai jos kaipmat skubės taisyti padėtį ir visuomet pagelbės kritinėje situacijoje.

Tai tikri ramybės uostai. Ko daugiau jei ne ramybės reikia tiems, kurie nuolatos lekia, skuba, nieko nespėja? Žinoma, jog minutėlės ramybės ir harmonijos pajautimo. Su Vėžiukėmis, kurios yra be galo ramios, gali to tikėtis. Su jomis be galo gera ne tik kalbėtis, bet ir paprasčiausiai tylėti.

Jos niekuomet nepavydi. Vėžio ženklo atstovės paprasčiausiai neturi pavydo jausmo, todėl ir draugėms pavydėti jos neketina. Nei meilės, nei turtų, nei naujų pirkinių ar sėkmės. Priešingai, šios merginos draugių sėkme tik pasidžiaugia. Jos jas motyvuoja stengtis ir turėti pačioms, o ne graužtis ir sielvartauti.

Tai ilgaamžiškumą vertinančios draugės. Jos yra tos, kurios draugystės it trofėjų neskaičiuoja. Draugė joms – žmogus, kuris skatina tobulėti, kartu su jomis žengia pirmuosius žingsnius meilės, karjeros link ir visokeriopai palaiko. Labai vertina ilgametes drauges, kurių turi ne taip ir mažai.

Ir… dievinančios daryti staigmenas! Vėžiukės mėgsta draugėms dovanoti dovanas, rengti staigmenas ir taip išlaikyti nuotykingą draugystę. Tai jų ryšį dar labiau sustiprino.

Jos be galo mylimos ir besistengiančios mylėti. Gal todėl daugelis draugių jas taip myli? Vėžiukės labai vertina paguodą, šiltą tarpusavio ryšį, pagalbą. Jos stengiasi apsupti save meile, nesipykti, nedramatizuoti.

Jos draugystės statusu nesišvaisto. Vėžiukės nėra pleputės, turinčios tuziną geriausių draugių. Tai atidžiai žmones besirenkančios asmenybės, kurios turi vos keletą geriausių, tačiau užtikrintų ir laiko patikrintų draugių.

Jai draugystė – vienas svarbiausių dalykų gyvenime. Draugystė Vėžio ženklo atstovei lyg oras, nes negali be susirašinėjimo su draugėmis ištverti nė dienos. Net jei draugės yra kitose miestuose, visuomet susirašo, susiskambina bei stengiasi palaikyti ryšius. Būtent ji stato tiltą į tikrą draugystę.

Drauges myli kaip pačios save. Tikra tiesa apie visus Vėžio ženklo atstovus – kai myli, jie myli stipriai ir nepaiso jokių kliūčių. Tai ganėtinai sunkiai į savo gyvenimą žmonės įsileidžiantis Zodiako ženklas, tačiau jei jis tai padarė, nepaleis niekada. Tai stipriai mylinčios personos – tiek draugus, tiek mylimuosius.

Jos sužavi savo emocine stiprybe. Priešingai nei daugelio kitų merginų, Vėžio ženklo merginų vidinis pasaulis tvirtas, todėl jos nėra linkusios daryti iš musės dramblio. Jos laiku susitvardo, ir nors viduje verda, neretai neišreiškia savo tikrųjų emocijų. Tai padeda išvengti silpnumo akimirkų, taiso santykius su aplinkiniais.

Mano išsaugoti straipsniai