JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 24 - 03 26)

HOROSKOPAS SAVAITGALIUI (03 24 – 03 26)

Pavasaris pagaliau atskleidė savo gražiąją pusę – paskaityk, kas tavęs lauks šį savaitgalį!

Avinas. Kaip klostysis įvykiai, priklauso tik nuo tavęs – jeigu ramiai nusileisi, vėliau gailėsiesi. Taigi žvaigždės pataria per daug neatsipalaiduoti ir lengvai neužleisti pozicijų. Viduje būk pasirengęs parodyti konkurentui dantis, žinoma, tokiu atveju, jeigu jam neužteks tavo nedviprasmiškų veiksmų ir žodžių.

Jautis. Grandioziniai planai gali būti susiję su karjera, su asmeniniu gyvenimu ar kitomis sritimis. Net jei sumanymas tau pasirodys genialus, žvaigždės pataria malšinti įkarštį – gali būti, kad norimą dalyką palaikysi realybe. Leisk savo revoliucingoms idėjoms subręsti ar tiesiog atidėk vėlesniam laikui.

Dvyniai. Gebėjimas atleisti sau ir aplinkiniams – puikus bruožas, savaitgalį bus progų jį vystyti. Truputis lengvabūdiškumo nepakenks – pamiršk visas nuoskaudas ir mėgaukis bendravimu, linksmybėmis, tegu savaitgalis būna tikra šventė.

Vėžys. Prieš bandydama įveikti pasaulį, susidaryk sąrašą reikalų, kuriuos turi atlikti pirmiausia, ir atmink, kad šiuo kritiniu metu akivaizdžiai pasimatys tie, kuriems tu iš tikrųjų rūpi, ir tie, kuriems ne. Saugokis tų, kurie nenori dėl tavęs keisti savo planų ar nuomonės, kad tau padėtų. Tai žmonės, kurie jau kuris laikas yra neverti tavo pastangų.

Liūtas. Pokyčiai arba kelionė. Į tavo gyvenimą beldžiasi malonios permainos, kurios, tikėtina, įvyks ne namuose. Todėl jei seniai planuoji išvyką į kitą miestą ar atidėlioji kelionės užsakymą, šis savaitgalis – pats tinkamiausias metas tam padaryti. Be to, šį savaitgalį gali ryžtis tokiam veiksmui, kuris iš šalies rodysis itin narsus bei drąsus.

Mergelė. Savaitgalį valdykis, kad neišrėžtum aplinkiniams į akis visko, ką apie juos galvoji, o dar ir to, ko apie juos negalvoji. Susivaldyti nebus lengva – aplinkybės provokuos, o ir žmonės kartais nebus išmintingi. Bet tavo kritika šiandien gali tiesiog pražudyti, tad būk nuolaidesnis pašnekovo atžvilgiu.

Svarstyklės. Kai kurių dalykų gyvenime tiesiog negali pakeisti ir tu turi būti stipri ir suvokti, kad, nepaisant gyvenime patirtų nesėkmių, ateityje tavęs laukia daug gerų dalykų. Tu nesi ta, kuri pasiduoda, ir nesi bejausmė. Paprastai tu apžioji daugiau, nei gali atsikąsti, ir dažniausiai tau nepatinka prašyti kieno nors pagalbos.

Skorpionas. Kaip įprastai, jautiesi persitempusi, bet išlaikai pusiausvyrą bene geriausiai savo gyvenime. Nepamiršk skirti šiek tiek laiko sau, kad galėtum pasisemti jėgų ir visas jėgas skirti žmonėms, kuriems tavęs reikia. Kartais tavo antroji pusė yra svarbiausias, bet neretai tu vienodai myli daugiau nei vieną žmogų, įskaitant draugus ir šeimos narius.

Šaulys. Jei ryšiesi nutrūktgalviškam žingsniui, vėliau teks gailėtis. Savaitgalį žvaigždės žada sėkmę bet kokiuose reikaluose, susijusiuose su bendravimu. Tavo komunikavimo talentai sužibės. Apginti savo nuomonę, užmegzti daug žadančią pažintį – sekmadienį visa tai eisis labai lengvai.

Ožiaragis. Savaitgalį patartina pagalvoti, ar viskas tave tenkina. Galbūt pavargai nuo kasdienės rutinos? O gal atėjo laikas permainoms? Tokiu atveju reikia susikaupti ir rizikuoti. Sekmadienis – puiki diena imti ryžtingai kažką keisti savo gyvenime. Tai gali būti globalios permainos arba nedideli pokyčiai.

Vandenis. Savaitgalį gali susidurti su tokia problema, kaip aplinkinių paviršutiniškumas ir nerūpestingumas. Žmonės pernelyg paprastai žvelgs į rimtus klausimus, priims lengvabūdiškus sprendimus. Vargu ar tau pavyks ką nors pakeisti, kažką perkalbėti. Šeštadienį vienintelis dalykas, kurį esi pajėgus padaryti – būti atsakingam už savo veiksmus, kontroliuoti savo poelgius.

Žuvys. Savaitgalį imsiesi daugybės svarbių ir įdomių reikalų. Tave vilios projektai, susiję su asmeninės erdvės kūrimu. Ir apskritai labai norėsis ką nors pakeisti, na bent menką smulkmeną. Paprasčiausias būdas – traukti apsipirkti. Na o jei norisi kažko įdomiau, pasuk galvą.

Mano išsaugoti straipsniai