JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Po šiais 3 Zodiakais gimusios bus pačios geriausios sesutės

Po šiais 3 Zodiakais gimusios bus pačios geriausios sesutės

Ne kiekvienai likimas dovanoja turėti seserį, kuri atstoja ir geriausią draugę, ir psichologę, ir sielos dvynę, ir geriausią gyvenimiškų situacijų patarėją. Seseriškas ryšys – ypatingas, o ypač šį ryšį tausoja ir brangina po šiais trimis Zodiako ženklais gimusios merginos. Ar tu – viena jų?

LIŪTAS. Liūto ženklo merginos seserys, kurios net ir būdamos toli nuo savo seserų ar brolių nuolatos galvoja apie juos bei stengiasi visapusiškai padėti. Liūtės be galo vertina šeimą bei turi tvirtas šeimos vertybes, todėl šio ženklo atstovėms artimas santykis su seserimis yra būtinas. Liūtės geba su sesutėmis išlaikyti ryšius net ir kilus dideliems ginčams ar konfliktams, kurių pasitaiko net ir pačioje taikiausioje sesučių sąjungoje. Jei aplinkiniams Liūtės gali rodytis karingos, tai savo seserims bus švelnios ir nuolankios, nes joms seserys pačios brangiausios ir amžinos draugės. Iš tiesų, Liūtės su seserimis turi pavydėtiną ryšį rodos, supranta viena kitą iš pusės žodžio. Kitos sesutės be dažnai neranda bendro sąlyčio taško, yra nutolusios, neturi bendrų interesų, o štai Liūto ženklo atstovės geba su seserimis atrasti tiesiog magišką ryšį.

Liūtas
Liūtas
Shutterstock nuotr.

SVARSTYKLĖS. Nuo mažumės optimistiškumą savyje talpinančios Svarstyklės vienos geriausių seserų, kokias tik galima turėti. Svarstyklės tiesiog dievina leisti laisvalaikį kartu su broliais bei seserimis tiek apsipirkinėjant, tiek vakarieniaujant, tiek šėlstant naktiniuose klubuose. Jei paklaustume Svarstyklių, kas yra jų artimiausi žmonės, sąrašo viršuje be abejonės atsidurtų Svarstyklių sesutės. Svarstyklių šilto ryšio su sesutėmis paslaptis slypi tame, jog šis Zodiako ženklas ir jų seserys neįtikėtinai panašios vidiniu pasauliu. Tarsi dvynukės (jei šios nėra dvynukės). Jas gali skirti metai, interesai, pasaulėžiūra, tačiau jos visuomet ras bendrą kalbą ir visapusiškai viena kita palaikys. Svarstyklės tos, kurios gebės prajuokinti net ir sunkiausiais momentais, o to ypač reikia kritinėse šeimos situacijose. Turėti Svarstyklę seserį didžiausia likimo dovana.

Svarstyklės
Svarstyklės
Shutterstock nuotr.

VANDENIS. Apie Vandenes sklando daugybę gandų šaltos, abejingos, neretai nedraugiškos… Visa tai, ko gero, tik gandai, nes net jei ir Vandenės šaltai elgiasi su nepažįstamaisiais, artimus žmones jos myli ir gerbia labiau už viską gyvenime. Daugelis Vandenių asmenybės, kurios su seserimis visuomet išlaiko pačius šilčiausius ryšius. Nepamiršta nei gimtadienių, nei vardadienių, o švenčių progomis visuomet padovanoja mylimai seseriai tai, ko ši tikrai visa širdimi trokšta. Jų broliai ar seserys turėtų džiūgauti, jog gyvenimas jiems dovanojo Vandenių ženklo sesutes toks rūpestingumas bei gerumas pasitaiko ne kiekvienam! Be to, Vandenės visuomet visapusiškai palaikys seserį ir jei reikės gins taip, kaip pačios save. Tai artimą ryšį su seserimi turinčios merginos, kurių ryšio nesugriaus nei atstumas, nei bereikšmiai kivirčai ar dažni ginčai.

Vandenis
Vandenis
Shutterstock nuotr.

Mano išsaugoti straipsniai