JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Perspėjame - po šiuo Zodiako ženklu gimusi mergina turi daugiausia klastos

Perspėjame – po šiuo Zodiako ženklu gimusi mergina turi daugiausia klastos

Aplinkui yra daugybę klastingų žmonių. Vieni trokšta klasta išpešti naudos, kiti pasipelnyti, o treti – gauti kuo daugiau malonumo. Išvengti klastingų žmonių padeda išlavinta intuicija ir aštrus protas. Vis dėlto pakliūti į po šiuo Zodiako ženklu gimusios merginos pinkles nelinkime niekam.

Ši mergina ir pati puikiai suvokia, kiek daug savyje talpina klastūniškumo. Ji tarsi gimė semti iš žmonių naudą – pirmiausia pelnydama pasitikėjimą, o po to išpešdama iš jų tai, ko seniausiai geidė. Nors ši mergina nėra intrigantė, priešingai, ji veikia tyliai ir apgalvotai, daugelio aplinkinių akyse ji yra pelniusi klastūnės vardą.

Jei gimei po JAUČIO Zodiaku, arba klastūnišką savo būdą jau išlaisvinai, arba dar tik ruošiesi šiam žingsniui. Ar žinai, kuo remiasi ši teorija? Yra patvirtinta, jog daugiausiai kriminalinių nusikaltimų pasaulyje padaro būtent žmonės, gimę po Jaučio Zodiako ženklu, todėl natūralu, jog tai vienas labiausiai gudrybes bei sukčiavimą propaguojančių ženklų. Jaučiai – ganėtinai neprognozuojamos asmenybės ir juos labai dažnai kamuoja nuotaikų kaitos. Tad vieną dieną jie gali apipilti komplimentais, o kitą dieną teigti nebūtus dalykus už akių.

Mergina, gimusi po Jaučio ženklu, dažniausiai aplinkinių akiai yra draugiška ir komunikabili. Tačiau už to slypi klasta – prisidengusios geručių mergaičių įvaizdžiu jos planuoja įvairius sąmokslus. Rodos, Jaučių asmenybėse tarsi įskiepytas noras pakenkti. Tiesa, jos kenkia tikrai ne visiems – Jautės už vis labiau myli savo artimuosius, todėl jokiu būdu negalėtų jų nuskriausti ir iš jų pasipelnyti. Vis dėlto jei kalbėsime apie kitus asmenis – šio Zodiako ženklo atstovėms jie nėra svarbūs.

Jautės gali būti šaltakraujiškos, ypač kalbant apie santykius. Būtent šios Zodiako ženklo atstovės jausmų fronte sukelia audras, kokių reta ir kaip niekad dažnai įskaudina savo mylimuosius. Jei nors viena partnerio savybė Jautėms pradeda neįtikti, jos tuoj pat siekia jį sumenkinti. Jei partneris nesikeičia – Jautės staigiai pradeda ieškoti to, kuris galėtų tai kompensuoti.

Šios Zodiako ženklo atstovės turi daugybę teigiamų savybių – apsukrumą, pasitikėjimą savimi, mokėjimą pakovoti už save, stabilumą, konkretumą, vis dėlto jei su Jautėmis bendrausite atviriau ir nuoširdžiau, visuomet turėkite omenyje, kad atėjus laikui jos gali pradėti veikti jums už nugaros.

Atidumo ir stipresnės nuojautos!

Mano išsaugoti straipsniai