JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Savaitės horoskopas: vasario 26-kovo 3

Savaitės horoskopas: vasario 26-kovo 3

Ką ateinančiai savaitei pranašauja astrologai?

AVINAS

Savaitės pradžioje galite sulaukti žinių susijusių su finansinėmis, teisinėmis, švietimo perspektyvomis ir pan. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų. Padidės konkurencija ir aplinkinių reiklumas. Tačiau jei sugebėsite profesionaliai dirbti ir tinkamai bendrauti, telkti bendraminčius, tai nutiesite sau sėkmės takelį. Savaitės pabaigoje realiai veiklai jau stigs energijos. Regis, plauksite pasroviui nesukdami sau galvos dėl to, kas aplink vyksta. Ribokite bendravimą, saugokitės infekcijų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite pakankamai pastebimi ir vertinami, tačiau jums norėsis dar daugiau naudos ir pagarbos. Pravartu parodyti naujų iniciatyvų, jei žinote, ko siekiate. Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirsite politikai, finansams, kultūrai arba mokslui. Įtampų gali sukelti savo taisykles diktuojantys asmenys. Ramiai dirbkite tai, ką reikia ir tausokite savo nervus. Savaitgalį jūsų draugijos pageidaus ne tik draugai bei artimieji, o ir nepažįstami asmenys. Galvokite, ką viešinate, saugokite reputaciją. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite linkę aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Visgi teks itin paisyti kitų žmonių interesų ir nustatytų taisyklių. Klausimų gali kilti dėl konkurencijos. Laiku atlikite būtinas finansines operacijas, reikalus susijusius su investicijomis, draudimu. Regis, gerai seksis mokslo, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas susijęs su kelione, karjera. Savaitgalį gali tekti imtis susikaupusių darbų. Apdairiau elkitės su dokumentais, pasiskolintais daiktais.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite priimti dalykinius sprendimus, sudaryti naudingą sutartį, pagerinti įvaizdį. Visgi tvarkydami kai kuriuos reikalus, veldamiesi į santykius, galite patirti tam tikrus išbandymus. Pasitikėkite savo jėgomis, tęskite pradėtą darbą ir nebijokite konkurencijos. Gali išsispręsti finansinis klausimas. Jeigu ieškote rėmėjų naujam projektui, jų rasite. Savaitės pabaigoje kils noras keisti pasaulį ir aplinkinius. Verta pradėti nuo savęs. Plėskite akiratį, nueikite į turiningą renginį, parodą.

LIŪTAS

Šią savaitę aktyviai sieksite realizuoti savo dalykinius sugebėjimus ir galimybes. Tikriausiai taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme. Galimas pasiūlymas susijęs su įsidarbinimu, tarnybine komandiruote, pareigų keitimu ar pan. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai, sportui. Regis, spręsite rebusus susijusius su asmeniniais santykiais. Savaitės pabaigoje iš partnerių, gerbėjų, simpatijų galite sulaukti įdomių pasiūlymų. Sugebėjimas dalintis, suprasti bus suvokta kaip ypatinga vertybė.

MERGELĖ

Šią savaitę nusimato bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia ar reiškė praeityje. Sustiprės jūsų kūrybingumas. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms, nors jausite, kad tai gali nemažai kainuoti. Nuo savaitės vidurio vis geriau seksis atlikti įvairius darbus, rasti būdų susidoroti su iššūkiais, pateikti ataskaitas, susirasti darbą, kelti kvalifikaciją, mokytis ir pan. Savaitės pabaigoje būsite linkę pavyduliauti. Galbūt kažkuo neįtiksite vaikams, gerbėjams, jeigu jie tikėjosi iš jūsų kažkokios naudos.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti informacijos. Niekur nedingo problemos, susijusios su pinigais, buitimi, artimais santykiais, tačiau stiprėja suvokimas, kaip jas išspręsti. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti. Tikėtini kūrybiniai laimėjimai, džiugins flirtai, dėmesys. Gerų dalykų galite išmokti iš mylimų žmonių ar netgi iš savo atžalų. Savaitgalį nerimo gali sukelti sveikatos, buitinės ar augintinių problemos. Pasistenkite rūpestingai susitvarkyti tai, ką galite.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymų, gauti ar teikti interviu. Regis, ir kitiems reikės jūsų patarimų, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums patiems reikia. Galimas apsisprendimas dėl geresnio darbo, būsto, nuomos ar pan. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti kitiems dėl savo vienokio ar kitokio pasirinkimo. Regis, jums vis labiau rūpės, kas vyksta su artimais žmonėmis bei jūsų santykiais. Savaitgalį nepagailėkite dėmesio vaikams.

ŠAULYS

Šią savaitę jus prisimins seni draugai, galite sulaukti reikalingos pagalbos ar rimtų pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus įpareigos. Jeigu aktualu, tai nedelskite sutvarkyti jau parengtų nuosavybės dokumentų, pasirašyti sutarčių. Aktualios turėtų būti su žiniasklaida, informacija, logistika, mokslu susijusios naujienos. Savaitgalį kils ūpas gerinti gyvenimo sąlygas. O galbūt pagalbos prašys artimas žmogus ar draugas, kuris remontuoja, kraustosi ar nori užbaigti rudens darbus sodyboje.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite veiklūs, tačiau galite susidurti su keistomis nuostatomis ir reikalavimais. Esamoje situacijoje galite nemažai pasiekti. Tereikia deramos pagarbos pašnekovams. Jeigu artėjant savaitgaliui rimtai pasistengsite, jums turėtų pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus. Galbūt pavyks sudaryti ir planuotą sutartį, rasti puikų uždarbio šaltinį. Visgi kitiems bus nelengva su jumis bendrauti, nes pernelyg akcentuosite savo nuomonę, atrodysite kategoriški. Venkite politinių temų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje pirmiausia pasirūpinkite savo ir kitų saugumu bei sveikata. Jeigu aktualu, nevenkite kreiptis į sveikatos, socialines, labdaros institucijas. Mažiau klausykite gandų, apkalbų ir visur remkitės realiais faktais. Tramdykite norą rizikingai elgtis. Savaitės pabaiga galėtų būti rami, komfortiška. Galite daug nuveikti ir daug laimėti, jei veiksite žinodami, ko norite. Tikėtini poslinkiai tose srityse, kuriose buvo didžiausi trikdžiai ar labiausiai troškote teisingumo. Užsisakydami internetu, saugokitės apgaulių.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje būsite gana praktiški, organizuoti, tačiau stengsitės aprėpti ir gauti daugiau nei įmanoma. Jūsų laiką glemšis susirinkimai, pokalbiai, socialiniai tinklai. Atidžiai „persijokite“ pasiūlymus, ypač tuos, kurie reikalauja nemažų išlaidų, investicijų. Savaitės pabaigoje turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos arba sustiprėti pasitikėjimas, jeigu iki šiol skendote abejonėse. Regis, seksis meninis, medicininis, socialinis ar detektyvinis darbas. Visgi negarbingos avantiūros, intrigos žada pasekmes.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Mano išsaugoti straipsniai