JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė lapkričio 9-ajai

Astrologinė prognozė lapkričio 9-ajai, antradieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 9-ajai, antradieniui.

AVINAS. Kai kurios veiklos jums seksis puikiai. Be didelių pastangų gebėsite suorganizuoti dalykinius ar kitokius pasitarimus. Galite gauti svarbios informacijos ir ja pasinaudoti. Kita vertus, gresia traumos, avarijos. Venkite konfliktų, saugokitės ugnies.

JAUTIS. Neišvengsite įtampos, jeigu prieš akis egzaminas ar koks nors konkursas. Galimas rimtas pokalbis su užsienyje esančiu ar išvykstančiu asmeniu. Pasistenkite neprovokuoti konfliktinių situacijų, priešiškumo. Galvokite, ką kalbate.

DVYNIAI. Suplanuoti materialiniai, finansiniai klausimai spręsis nelengvai, tačiau įmanomi preliminarūs susitarimai.

Tikriausiai atsiras nenumatytų išlaidų. Saugokitės gamybinių ir kitokių traumų, nenumokite ranka į technines problemas.

VĖŽYS. Šiandien jums neblogai seksis megzti kontaktus, gerinti santykius su oponentais, įgyti sąjungininkų, gerbėjų. Galbūt sudalyvausite konkurse ar varžybose.

LIŪTAS. Atsiras žmonių, kuriais galėsite pasikliauti, norėdami atlikti svarbų darbą ar įsidarbinti, pradėti naują projektą. Kita vertus, viena klaida gali lemti techninę problemą, o galbūt ir sutrikdyti sveikatą.

MERGELĖ. Šiandieną būsite ryžtingesni, labiau linkę rizikuoti, atviriau reikšti savo nuomonę bei jausmus. Tai ne visiems patiks, todėl galite sulaukti aštrių komentarų. Labiau prižiūrėkite savo atžalas. Atsargiai kelyje.

SVARSTYKLĖS. Būsite ne itin nuoseklūs ir tuo gluminsite bei varginsite kitus. Apsišarvuokite kantrybe, kad neišsprūstų netinkamas žodis, nes jūsų klaidomis mielai pasinaudos nepalankūs asmenys. Galbūt nerimo sukels šeimos narių, vaikų problemos.

SKORPIONAS. Regis, teks daug bendrauti, skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, o gal ir dėl ko nors aiškintis. Pasižymėsite drąsa, aštriu liežuviu. Jeigu ketinate ryžtis bekompromisiams sprendimams, prisiklausysite piktų replikų.

ŠAULYS. Šiandien daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms, detalėms, ypač sudarydami ilgalaikes sutartis, nes neatidumas gali atnešti nuostolių. Greitos ir lengvos naudos tikėtis neverta. Atkreipkite dėmesį į savo nuojautas bei kitų užuominas.

OŽIARAGIS. Tai turėtų būti darbinga ir produktyvi diena. Nors turite pagrindo jaustis oriai, pasitikėti savimi, vis tiek protarpiais jausitės neužtikrintai dėl aplinkinių reakcijų, finansinio nestabilumo ar kitų priežasčių.

VANDENIS. Šiandien mažiau norėsis bendrauti nei paprastai. Galbūt nekaip jausitės fizine prasme arba jausite socialinį nerimą. Pasistenkite būti susikaupę ir kantrūs. Nesureikšminkite kritikos, apkalbų. Daugiau laiko skirkite poilsiui.

ŽUVYS. Jūsų iniciatyvoms gali pritarti kolektyvas, tačiau tikėtina ir kritika, konkretumo reikalavimas. Derėtų aiškiai apsispręsti, ko norite ir ką galite. Rimčiau ruoškitės egzaminui, pristatymui, jeigu tai aktualu.

Mano išsaugoti straipsniai