JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė lapkričio 10-ajai

Astrologinė prognozė lapkričio 10-ajai, trečiadieniui

Astrologinė prognozė lapkričio 10-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien jausite būtinybę daugiau bendrauti, atsakyti į pažįstamų žmonių žinutes ir pan. Galite susitikti žmogų, kurį anksčiau laikėte savo problemų šaltiniu. Tų problemų gali vėl atsirasti, jeigu tai susiję su skolomis, pinigais, neatlyginta žala.

JAUTIS. Regis, būsite linkę kritikuoti aplinkinius, siekti populiarumo ir naudos kitų sąskaita. Dėl to augs įtampa, sunkumai bei priešiškumas bendraujant. Venkite rizikos, nesaugaus greičio vairuojant.

DVYNIAI. Kalbėsite apie tolimus planus ir kraštus. Galimi reikalai su užsieniečiais. Galbūt su jų pagalba ruošite publikaciją, projektą, mokslinį darbą. Venkite konfliktinių situacijų, atsargiai elkitės su technika, ugnimi bei kelyje.

VĖŽYS. Sunku bus susitaikyti su kai kuriais apribojimais ar išnaudojimais, pasikeitusiu vaikų elgesiu ar jų objektyvia situacija. Pasirūpinkite sveikata, saugokite jums paskolintus daiktus. Atsargiai sportuokite, nerizikuokite savo ir vaikų saugumu.

LIŪTAS. Regis, neišvengsite stiprių emocijų dėl oponentų elgesio arba situacijos namuose. Galbūt aktyvuosis dalykai, kurie gali pakenkti šeiminei darnai, artimų žmonių privatumui.

MERGELĖ. Ši diena bus gana darbinga, ūkiška. Teks rimtai paplušėti ir fiziškai, ir protiškai. Komentuodami, kalbėdami jauskite atsakomybę už savo žodžius. Jokiu būdu nesivelkite į konfliktus bei venkite rizikos kelyje.

SVARSTYKLĖS. Galite gauti kvietimą į pobūvį, šou renginį, pasimatymą, projekto pristatymą ar kt. Galbūt teks pasirūpinti aplinkos apipavidalinimu, tiekimu, dovanomis ar vaišėmis. Tai jums sukels rūpesčių, kurie nenudžiugins.

SKORPIONAS. Galimas netikėtumas, dėl kurio nukentėsite patys arba jūsų artimieji. Tam tikra prasme rakštimi jums gali tapti praeities klaidos, giminaičių poelgiai. Gresia traumos.

ŠAULYS. Šiandien galite nukentėti per blogai prilaikomą liežuvį. Venkite pernelyg atvirai pasakoti apie save bei kitus, netaktiškai komentuoti, veltis į intrigas, skleisti gandus.

OŽIARAGIS. Nelengva diena, jeigu turite neišspręstų finansinių, komercinių rūpesčių. Galbūt mėginsite atgauti skolą ar skolintis, taisyti broką. Saugokite savo ir kitų sveikatą.

VANDENIS. Padidės jūsų emocinis jaudrumas, elgsitės impulsyviai, nevaldysite liežuvio. Bus sunku įtikti aplinkiniams, o jums norėsis jaustis svarbiems. Venkite konfliktų, per didelio fizinio ir protinio aktyvumo. Saugokitės traumų.

ŽUVYS. Įtemptai stengsitės išsiaiškinti painų reikalą, nubrėžti ribas tarp įsivaizdavimų ir realybės. Regis, atsiras keistų negalavimų arba neišvengiamų pareigų, kurių neplanavote. Venkite svaigalų, antraip išties pasijusite blogai.

Mano išsaugoti straipsniai