JUS PASITINKA ATSINAUJINUSI PANELĖ
Astrologinė prognozė kitai savaitei

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 22–28 dienoms

Astrologinė prognozė kitai savaitei, lapkričio 22–28 dienoms.

AVINAS

Savaitės pradžioje jums gali pavykti papildomai užsidirbti arba susidoroti su kažkokiais šeimos rūpesčiais. Galite sulaukti atsakymo, susijusio su nuosavybe, kreditavimu, pinigine išmoka, paveldėjimu ar kt. Savaitės viduryje ūgtelėjęs aktyvumas jums padės visur suspėti, o kūrybingumas leis pakoreguoti situaciją savo naudai. Tačiau nemalonumų gali sukelti vaikai arba draugai. Svarbu vengti rizikos. Savaitgalį būsite neatsparūs svaigalų ir nekokybiško maisto žalingam poveikiui.

JAUTIS

Savaitės pradžioje ypač domėsitės įvairia informacija, aktualiais įvykiais. Galite kažkam padaryti įspūdį savo kalba ar rašytais komentarais. Nuo savaitės vidurio būsite labai jautrūs aplinkos poveikiui. Negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Nederėtų piktnaudžiauti kitų pasitikėjimu ir pataikauti savo silpnybėms. Savaitgalį norėsis susitikti su gerbėjais, bičiuliais. Daugiau dėmesio skirkite vaikams. Galite pasižymėti kūrybinėje veikloje.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje turėtumėte gana sėkmingai tvarkyti komercinius ir finansinius reikalus, nepriekaištingai atlikti dalykines ir tarpininkavimo užduotis. Pasirūpinkite garantijomis, skolindami pinigus. Ir nesistebėkite, jeigu tą patį darys dalykiškas žmogus, su kuriuo turite finansinių, komercinių reikalų. Nuo trečiadienio būsite linkę labiau kištis į svetimus reikalus, patarinėti, komentuoti. Nepamirškite ir savęs, susivokite, ko jums patiems reikia. Savaitgalį prioritetą skirsite šeimai. Nepagailėsite laiko buitinei ruošai.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jums seksis siekti saviraiškos, tačiau bus sunku aukoti bet kokius savo interesus, prisitaikyti, nusileisti. Kaip bebūtų, po truputį judės suplanuoti reikalai. Kasdieninių pareigų našta neatrodys sunki, noriai imsitės įvairių darbų. Palanku parodyti iniciatyvą, jeigu žinote, ko norite. Galimas teigiamas rezultatas, jeigu ieškotės darbo. Savaitės pabaigoje gali atsirasti rūpesčių dėl kažkokių pinigų, pelno, įmokų ar nuostolių padengimo. Galbūt dėl to tarsitės su giminaičiais, broliais, seserimis.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje kai kuriose srityse nusimato neblogi rezultatai. Jums padės paaštrėjusi intuicija, kūrybinis įkvėpimas. Jeigu jaučiatės pavargę nuo veiklų ir šurmulio, pravartu atsipalaiduoti, dozuoti darbo krūvius. Saugokite sveikatą. Savaitės antroje pusėje jums stigs stabilumo, nervins netikėtumai. Neįprastas kolegos arba artimo žmogaus poelgis gali jus išmušti iš vėžių. Artėjant savaitgaliui, būsite linkę vis labiau išlaidauti, elgtis vartotojiškai, siekti naudos. Kita vertus, gebėsite ir dalintis ar puikuotis dosnumu.

MERGELĖ

Šią savaitę būsite neblogi pašnekovai ir gebėsite kreipti reikalus norima linkme. Galima pažintis, pakvietimas į įdomų renginį. Regis, nesunkiai pritrauksite bendraminčius, kuriuos žavi ir traukia tos pačios idėjos. Nuo trečiadienio ypač rūpinkitės savo saugumu ir sveikata bei galvokite, ką kalbate. Neapsikraukite svetimomis problemomis. Tikriausiai patirsite slaptas pinkles, užkulisinius žaidimus. Savaitgalį vis dar būsite emociškai pažeidžiami, jautrūs, tačiau optimizmo daugės. Venkite svaigalų.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje būsite gana praktiški, organizuoti. Regis, veršitės per galvą norėdami daug nuveikti ar apginti savo požiūrį, pasireklamuoti. Turėtų būti įdomu ir naudinga, jeigu eisite į renginį, susitikimą ar aktualius mokymus. Regis, labai daug reikš kolektyvo požiūris į jus. Nesinorės girdėti kritikos, trokšite palaikymo. Jums šiek tiek trukdys išankstinės nuostatos. Savaitgalį problemų gali sukelti viešai išsakytos mintys, atskleistos paslaptys. Vertėtų atsiriboti, atitrūkti nuo šurmulio. Venkite svaigalų.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje pravartu konsultuotis su specialistais, jeigu reikia protingų ir naudingų patarimų. Galite aptarti klausimus, susijusius su mokslu, užsieniu, migracija ar kelionių planais bei sulaukti žinių apie finansines, teisines perspektyvas. Galbūt teks rengti publikacijas, interviu arba tame procese dalyvauti, vykti į konferenciją, priėmimą. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų iki pat savaitgalio, o ir tuomet nesėdėsite rankų sudėję. Būsite aktyvūs, visuomeniški, visur kviečiami. Suksitės kaip vijurkai.

ŠAULYS

Šią savaitę tapsite labiau pastebimi ir vertinami. Sutuoktinis, partneris bus linkęs pritarti jūsų poreikiams, net jei tai nemažai kainuoja. Galite gauti pasiūlymą, susijusį su kelione, nauju projektu ar kt. Nevenkite verslo naujovių, jei turite pakankamai žinių ir jau pasvėrėte savo galimybes. Jeigu turėsite reikalų su užsieniečiais ar solidžiais veikėjais, valdininkais, atsakingai pasirenkite susitikimams. Antraip jūsų argumentai gali pasirodyti per silpni. Regis, šį savaitgalį galvosite ne apie pramogas, o apie darbus, pareigas.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite nusiteikę aiškintis asmeninius ir dalykinius santykius. Galbūt gausite pasiūlymą tarpininkauti, bendradarbiauti ar kitaip partneriauti. Tai jus veiks prieštaringai: ir sudomins, ir sukels nerimo. Bus nelengva paisyti tam tikros hierarchijos ir susiklosčiusios nerašytos tvarkos. Jeigu esate kam nors skolingi, galite patirti spaudimą. Kita vertus, ir jums bus sunku atgauti tai, ką esate kažkam paskolinę. Savaitgalį netinginiausite, jei jūsų veikla susijusi su mokslu, kelionėmis, užsieniu, migracija.

VANDENIS

Šią savaitę būtų geriausia derinti darbą ir poilsį, nes persitempimas niekam neišeis į naudą. Tai gali pakenkti sveikatai. Šiuo metu jums seksis kurti komfortą, grožį, užsiimti aplinkos dizainu, amatais. Gali kilti naujo projekto idėja. Jei ruošiate pristatymą, jis turėtų sulaukti dėmesio. Galbūt įsigysite augintinį. Antroje savaitės pusėje būkite itin atsargūs, nes kai kurie jūsų poelgiai gali atnešti netikėtų pasekmių. Tvarkydami reikalus, veldamiesi į santykius galite rimtai įsipareigoti. Nepakenktų psichologinė savianalizė.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje pravartu užsiimti menu, tvarkyti pinigų, turto reikalus, dalyvauti kūrybiniuose konkursuose arba skatinti tam vaikus. Gali puikiai pasisekti, jei ruošiatės pristatyti projektą, kreiptis į rėmėjus ar pasirodyti prieš publiką. Nepamirškite rūpintis ir sveikata bei išvaizda. Veržlią veiklą savaitės viduryje gali sutrikdyti sveikatos sutrikimas arba vėluojanti informacija. Savaitgalį svarbu išvengti ginčų ir infekcijos židinių. Artimuosius ypač nuvilsite, jei negirdėsite jų perspėjimų ir neatsakingai elgsitės.

Horoskopą parengė Sidonija Kulikauskienė

Mano išsaugoti straipsniai